2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Almadim canim dr bioderma alabilirsin dedi ama ben 6 ay olmadan kullanmak istemiyorum zararli diye. Sen kullaniyo musun?

Ben bugün sordum dr'a kullanabilir miyiz diye kullanın tabi dedi.alıcam yakın zamanda sana dediğim markayı.spreyi vardı ondan düşünüyorum rahat olur diye

Canim 4.ay kontrolumuzde doktor deviti 5 damlaya cikardi
Iri bi cocuk kemik gelisimi geri kalmasin dedi

Hımm bize hemşire yazmış ama 5 diye.dr sağlık ocağından alın dedi kontrolden sonra ordan aldık da.benim bebek iri değil ki 6500 kilo.ben yine 3 verim diyorum

Aynen benimki de pek almıyo eline ama ağzına verince baya ısırıyor hoşuna gidiyor.bugün dr baya kızarmış diş etleri dedi. Ama el sürekli ağızda eveliyo geveliyo önlük sırılsıklam :KK9:

ya bizimkinin de her yeri ıslak oluyor. ben önlük kullanmıyorum. almalı mıyım acaba?:26: kıyafeti hep ıslak... alayım en iyisi. sürekli önlük mü takıyor peki?
geçen gün emerken göğsümü ısırdı dişi yok tabii ama canımı çok acıttı bi de suratıma bakıp sırıtıyo, korktum hep yapacak diye de neyse ki yapmadı henüz :KK51:

ya bizimkinin de her yeri ıslak oluyor. ben önlük kullanmıyorum. almalı mıyım acaba?:26: kıyafeti hep ıslak... alayım en iyisi. sürekli önlük mü takıyor peki?
geçen gün emerken göğsümü ısırdı dişi yok tabii ama canımı çok acıttı bi de suratıma bakıp sırıtıyo, korktum hep yapacak diye de neyse ki yapmadı henüz :KK51:

Valla üstünün ıslanmasından iyi oluyo yoksa sürekli peçete kullanıyodum o da dayanmıyodu tabi.ben kusmamız çok diye 1 aydan fazladır kullanmaya başladım bir sürü önlük aldım sıvı geçirmeyenlerden.ama salyaya da işe yarıyo :KK9: genelde sürekli üstünde yatarken çıkarıyorum mecburen

Son düzenleme:
Arkadaslar 4aylik kontrolde doktorunuz demir ilacı verdi mi
bazı kaynaklar verilmemesi gerekir diyor da

benim doktorum vermedi. hatta geçen gün kontrolümüzden sonra yazdım buraya da. paraben var içinde dedi. bayağı bi açıklama yaptı. annede kansızlık filan varsa veriyorlarmış mecbur ama normal durumlarda ihtiyaç yok ilk sene tolere edebiliyor vücutları kansızlık dedi. ama benim de bildiğim herkes kullanıyor.
yine de doktorumuza güveniyorum ben vermiyorum.

Kizlar ben Devit damla kullanmiyorum saglik ocaginda verilen. Onun cok gaz yaptigini okudum aynende verdigim gunler bebegim surekli agladi zorlandi. Onun yerine doktorumuza sordum multitabs vitamin veriyorum A, D,C vitamini var icinde. Kullanan varmi hic aranizda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben devit bir süredir hep unutuyordum. son kontrolde doktora söyledim. eğer hergün güneş görüyorsa biraz Eylül ayına kadar unutabilirsin sıkıntı yok dedi. en iyi d vitamini kaynağı güneş ve yazları 15-20 dk bacakları ya da herhangi bir yerinin güneş görmesi yeterli oluyormuş.

Valla üstünün ıslanmasından iyi oluyo yoksa sürekli peçete kullanıyodum o da dayanmıyodu tabi.ben kusmamız çok diye 1 aydan fazladır kullanmaya başladım bir sürü önlük aldım sıvı geçirmeyenlerden.ama salyaya da işe yarıyo :KK9: genelde sürekli üstünde yatarken çıkarıyorum mecburen

ben de alayım en iyisi

Ay anam delirecem ya...bebislerinizi nasil uyutuyosunuz ay bizim aksam uykularimiz tam bir kabus valla...resmeen savasiyoruz ayagimda salliyorum olmuyor tekrar memeye aliyorum olmuyor tekrar ayaga aliyorum bazen kucagimda pispislarken uyiyup kaliyor...millette demezmi bu nasil cocuk coxuk dedigin aksam saati geldimi duser uyur diye iyce fittiriyorum...

X