2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Uyaninca kirmizi erik vercem az eksi doye sulandirdim bakalim
Yuz ifadesini cok merak ediyom:))intikamim eksi olucak
Zamani gecmeden hepsini tatsin istiyom

Uyaninca kirmizi erik vercem az eksi doye sulandirdim bakalim
Yuz ifadesini cok merak ediyom:))intikamim eksi olucak
Zamani gecmeden hepsini tatsin istiyom

Ver ekşiyi bende severimkızıma hamileyken limon yiyodum şapır şupur.benimki de zor uyuyor bu ara düzeni bozuldu sıcaklara veriyorum.aşılarımızı da olduk bugün.iyi kilo almış sevindim maşallah

kızlar ne zamandır bakamıyodum sizlere oğlumla uğraşmaktan ya oğlu olan arkadaşlar pipisinin ilerilerinde beyaz beyaz parçalar olan var mı? hani böyle kir dolmuş gibi?

Evet canim gecen gun konustuk burda biraz benim oglumdada var suda iciriyorum ama gecmiyor seninkide beze pembe renki degiyormu sanki pipisinin tam orda

evet su içiriyoz ablası ama korkuyorumda o bölgeyi temizlemeye doktorumuz eylülde sünnet olabilir en gazsız dönem felan dedi bakalım hayırlısı

benimki de eline alıp oynamıyo da ben arada sürüyorum sanki seviyo gibi. hiçbi oyuncağını çok sevmiyo eli kadar :) elini hiç çekmiyor ağzından. şimdi işaret parmağını sokmaya başladı bütün parmağını sokuyor ağzına :)

Evet canim gecen gun konustuk burda biraz benim oglumdada var suda iciriyorum ama gecmiyor seninkide beze pembe renki degiyormu sanki pipisinin tam orda

benimkide geçmiyor pembelik bendede oldu doktorumuz susuz kalmış kristal döküyo muhakkak su ver dedi ben o zamanlar su bile vermiyodum şimdi ek besinlere geçtik suyu dahada artırdım ama o pipiyi geriye ittirdiğimde pipisine yapışık olanda var ayrı olan da var beyaz beyaz deri gibi bişeyler acaba huzursuzluğu ondanmı diye düşünüyorum gece hep ıh pıh hiç bi rahat uykusu yok çişide kokuyo ama tahlil yaptırdık bi problem yok geçer inşallah

yav arkadaş yaz gelsin gezecem tozacam dedim sıcaktan ev hapsi gibi bişeyiz çıkıyom bi türlü bebişin sıcaklardan ateşi çıkıyor töbe töbe sonbahara artık :)

Aynen benimki de pek almıyo eline ama ağzına verince baya ısırıyor hoşuna gidiyor.bugün dr baya kızarmış diş etleri dedi. Ama el sürekli ağızda eveliyo geveliyo önlük sırılsıklam

benimkine kucak olsun da kim olursa olsun geçen hafta kızımla kuaföre gittik saçım fönlenene kadar bütün hatunları dolaştı ben aynadan takipteyim tabi yabancılama felan yok evde pek kimseyi görmüyo yeni insanlar ve seslerden çok mutlu.şimdilerde babasını iyice tanıyor görünce benim kucağımdayken bile babaya gülücükler cilveler bizim ki babacı baba kız büyük aşk yaşıyorlar.

kızlar benimki 2 hafta sonra 5 aylık olcak.. son 2 haftada 200 gr almiş gozukuyor.. eger boyle deva ederse ayda 400 gr olcak.. asiri terliyor, gunde 2 kere yıkıyoruz, alın falan hep sırılsıklam..zaten hareketli.. ondan mi kilosu iyice azaldi acaba:-(

benim eşim de gece 12 gibi işten geliyor, o saate kadar bizimkini uyutmak mümkün değil. saatlerce uğraşıyorum uykudan ölüyor ama yine de uyumuyor. illa babası gelecek onu havalara atıp tutacak bi kahkaha bi şamata kopacak evde ondan sonra uyuyor kerata, bütün kahırları biz çekelim minnoşlar babacı olsunlar hiç adil değil

Harbi yaa baba gelince gogsune yat kafani da yasla
Bide ac iki kolunu saril iyice sonra anana bak gul hem saklan
Biz bakiciyiz zaten anasini satim

canım benimkide 10gün sonra 5 aylık olacak inşallah büyük ihtimal o civarlarda aldı kilosunu. 4. ay kontrolünde 500 gr almıştı. ama ben hasta olmasından korkuyorum yaa bazen 2 güne bir bazen de günlük yıkıyorum o kadar sık banyo yaptırmıyorum. gerçi yaşadığın yer nemliyse insan mecbur kalıyor. bizim buralarda aşırı sıcaklar yok. su veriyor musun bebişine? aman ihmal etme böbrekleri susuz kalmasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…