2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Off derya biz o konuda cok dertliyiz herkesi yabanciliyor
Biri yaklasmayi versin basiyo cigligi babasi yada ben kucagimiza
Alinca hemen susuyo

Cok korkuyomus baskasi ona yaklasinca kendini
Guvende hissetmiyomus bizim o insanla konustugumuzu
Gordukcede anliyomus korkulcak bisey olmadigini int.arastirdim da.
Zeka küpleri yaa:emir_bebek:

Cok korkuyomus baskasi ona yaklasinca kendini
Guvende hissetmiyomus bizim o insanla konustugumuzu
Gordukcede anliyomus korkulcak bisey olmadigini int.arastirdim da.
Zeka küpleri yaa:emir_bebek:

esroşşş gittin mi ananın yanına nörüyomuş iyimiymiş anlat baayım sen nördün oralarda bebiş nasıldı

esroşşş gittin mi ananın yanına nörüyomuş iyimiymiş anlat baayım sen nördün oralarda bebiş nasıldı

Kiz ben haftada bir gidiyom cok uzak degiller zaten
Iyiler sukur oglusu anneme birakip dolastim bayag o bastirdigim
Resimler geldide album aldim bu arada kargo bi geldi gonderi yeri
Kayseri erciyes:))sonracima ben oglusun odasini ayiriyom oda
yapiyom 1 haftadir onla ugrasiyodum c.tesi tamamlasim zebra perdeyle avizesinide
Aldim bitirdim bole iste az oncede bakkali aradim gunluk sut icin
Yogurt yapcaktim oglusa yokmus sebze sirasiydii patatesmi versem
Tikarmi kanallari:)) veren varmi

herkez anlaşmış gibi bugünlerin iyi günler ileride daha kötü olacak çocuk diyorlar ya sinir oluyorum :KK47: dün iftardan sonra komşular apartmanın bahçesinde oturuyorlardı ineyim bende oturayım yanlarına dedim bizimki yabancıları görünce başladı ağlamaya. sizinkiler de sizin dışınızdakiler yabancılıyorlar mı kızlar? benim bebeğim çok korkuyor ben ve eşim dışında biri sevmek isterse kucağına alırsa falan

Bizde dün yemeğe gittik çıldırdı bizim oğlak ü tek sebeb yabancılıyo çok ağlıyo huzursuz oldum bende ya kızlar bide babaannesi dedesi geldi onlarada ağladı bi bozuldular ya ben ne yağayım sanki çoçuğu öğrettim al al çoçunumu yabancı gibi olmuş bu diyolar büyük kıza gel yavrum seni sevelim bu pis kaka dediler gerçekten şok oldum iki gün üç gün kendime gelemedim

Kizlar ya sizindr bebek suluklariniz suyu fazla sogutuyomu
Normal bizim ictigimiz surahideki su odada cok isiniyor
Bu suluktaki su odada isincaginda soguk duruyor icine kaynamis hafif
Ilinmis su koysamda yani surekli sicak suyla ilitmam gerekiyor ebebekten almistim bebedor minik bisey

herkez anlaşmış gibi bugünlerin iyi günler ileride daha kötü olacak çocuk diyorlar ya sinir oluyorum :KK47: dün iftardan sonra komşular apartmanın bahçesinde oturuyorlardı ineyim bende oturayım yanlarına dedim bizimki yabancıları görünce başladı ağlamaya. sizinkiler de sizin dışınızdakiler yabancılıyorlar mı kızlar? benim bebeğim çok korkuyor ben ve eşim dışında biri sevmek isterse kucağına alırsa falan

Benimki hic yabancilik cekmiyo canim herkese guluveriyo bastan beri kalabalik cevresi ondan heralde kv annem yanimda hep birileri oldu ilgilenen ondan diye dusunuyorum

Kiz ben haftada bir gidiyom cok uzak degiller zaten
Iyiler sukur oglusu anneme birakip dolastim bayag o bastirdigim
Resimler geldide album aldim bu arada kargo bi geldi gonderi yeri
Kayseri erciyes:))sonracima ben oglusun odasini ayiriyom oda
yapiyom 1 haftadir onla ugrasiyodum c.tesi tamamlasim zebra perdeyle avizesinide
Aldim bitirdim bole iste az oncede bakkali aradim gunluk sut icin
Yogurt yapcaktim oglusa yokmus sebze sirasiydii patatesmi versem
Tikarmi kanallari:)) veren varmi

ayy keşke benim annem de yakınımda olsaydı, yada yakınımda en azından başka bi akrabam olsaydı, bi hasta olsam bebeğimi emanet edeceğim kimse yok, şiddetli baş ağrıları çekiyorum bazen, biliyorum 1 saat kadar uyusam geçecek ama ona bile fırsatım yok. bebiş de sağolsun 10dk uyuyup uyanıyor daha ben uykuya dalmadan. aman neyse çok fazla duygu sömürüsü yaptım kendim bile sıkıldım yazarken :KK9: kayseriyi görünce aklına ben geldim demi doğru söyle :KK53::KK53: kız daha erken değil mi bebişin odasını ayırmaya, uzmanlar 1 yaşında ayırın diyorlar ben öyle yapacam :44: bu arada patatesi haşla ez hafif sulandır bide zeytinyağı, ımmmm nefito olur bebekler için, yemede yanında yat :KK1: sulandırırsan tıkamaz canikom

Benimki hic yabancilik cekmiyo canim herkese guluveriyo bastan beri kalabalik cevresi ondan heralde kv annem yanimda hep birileri oldu ilgilenen ondan diye dusunuyorum

valla aslında ben memnunum yabancılamasından canım, zaten kimsenin kucağına vermek istemiyorum oğluşumu bahane oluyor :KK53::KK53: gözüm kalıyor aman birşey olacakmı diye yaa çok abartıyorum biliyorum ama işte ne yapayım :KK17: bizde sadece eşim ve ben varız haliyle çocuk farklı kişileeri görünce huysuzlaşıyor korkuyor

Bizde dün yemeğe gittik çıldırdı bizim oğlak ü tek sebeb yabancılıyo çok ağlıyo huzursuz oldum bende ya kızlar bide babaannesi dedesi geldi onlarada ağladı bi bozuldular ya ben ne yağayım sanki çoçuğu öğrettim al al çoçunumu yabancı gibi olmuş bu diyolar büyük kıza gel yavrum seni sevelim bu pis kaka dediler gerçekten şok oldum iki gün üç gün kendime gelemedim

valla canım bilemiyorum şaka mı yapmışlar ciddi mi söylemişler ama eğer ciddiyse tabiki ayıp etmişler, el kadar ççocuk ne anlasın öğretmenden falan :KK53: zaten geneli korkuyor yabancılıyor çocukların.

ayy keşke benim annem de yakınımda olsaydı, yada yakınımda en azından başka bi akrabam olsaydı, bi hasta olsam bebeğimi emanet edeceğim kimse yok, şiddetli baş ağrıları çekiyorum bazen, biliyorum 1 saat kadar uyusam geçecek ama ona bile fırsatım yok. bebiş de sağolsun 10dk uyuyup uyanıyor daha ben uykuya dalmadan. aman neyse çok fazla duygu sömürüsü yaptım kendim bile sıkıldım yazarken :KK9: kayseriyi görünce aklına ben geldim demi doğru söyle :KK53::KK53: kız daha erken değil mi bebişin odasını ayırmaya, uzmanlar 1 yaşında ayırın diyorlar ben öyle yapacam :44: bu arada patatesi haşla ez hafif sulandır bide zeytinyağı, ımmmm nefito olur bebekler için, yemede yanında yat :KK1: sulandırırsan tıkamaz canikom

Canim yaa cok zor ole uzak:KK43:(gercekten annem yakinimda
Olmasa isim cok zor kv de cok yakin.buarada oda ayirma konusuna
Gelince ev artik esyadan gecilmiyodu yatak odam oglusun
Mobilyalariyla bogulmustu inanilmaz boguldum o haftada dr.
Kontrolunde artik ayirabilirsiniz kendini kurtaricak hale geldi dedi
Yani yuzustu donsede kafayi kaldiriyo dimdik hem yorulursada agliyor
Ohh dedim dr.bu lafi uzerine sipittim kucuk odamdaki
Kose koltugu evim ferahladi be tam olarak ayirma yasini
Bilmiyom ama 2 arkadasimda yeni ayirdi 1 yasinda bebisleri
Gece cok uyaniyolarmis alismaya calisiyolar ya dusununce daha
Cok bilincli degilya ayirmakla iyi yaptim gibi geliyor.bu arada
Tabi kayseriyi gorunce sen geldin valla hemen

Kahrol israil allah cezanizi versin aglamaktan
Kendimi alamiyorum tessadufen babasinin kucaginda
Bir bebek gordum kucucuk elleri ustu basi perisan
Allahim sen yardim et sen koru hepsini icim dayanmiyor
Hirsimdan deliricem biz sicacik yuvamizda mis gibi
Uyutuyoruz kuzularimizi o miniklerin korku dolu gozleri
Hep geliyor gozumun onunee surekli dua ediyorum sizde edin
Arkadaslar ve gelir saglayan tum firmalardan urun almicam
Bizim paramizla kardeslerimizi bombalamalarina goz yumamam

Son düzenleme:

O masum cocuklarin korku dolu bakislari icim kaldirmiyo artik haber falan izleyemiyorum elden de dua etmekten baska bisey gelmiyo cok zor :KK43:

kızlar ne zamandır bakamıyodum sizlere oğlumla uğraşmaktan ya oğlu olan arkadaşlar pipisinin ilerilerinde beyaz beyaz parçalar olan var mı? hani böyle kir dolmuş gibi?

kızlar ne zamandır bakamıyodum sizlere oğlumla uğraşmaktan ya oğlu olan arkadaşlar pipisinin ilerilerinde beyaz beyaz parçalar olan var mı? hani böyle kir dolmuş gibi?

canım birkaç gün önce konuşulmuştu burada, susuzluktan oluyor o bebeklerde, bebekler ürik asit kristali döküyorlar susuz kalınca. sen içiriyor musun bilmiyorum ama içiriyorsan da miktarı artır, benim oğlumda arada beyaaz parçalar oluyor ama benimki bezden kaynaklanıyor prima pampers kullanıyorum.

israil mallarına bi bakayım dedim hepsi onlara aitmiş yaa en basiti ariel, omo, alo,ace, rinso, domestos, yumoş, cif, ipana , signal, colgate... eee ne kaldı geriye :KK50: yine de almamaya çalışacam, dikkat ettim de hep onların mallarını kullanıyormuşum malesef :KK50:

Son düzenleme:
israil mallarına bi bakayım dedim hepsi onlara aitmiş yaa en basiti ariel, omo, alo,ace, rinso, domestos, yumoş, cif, ipana , signal, colgate... eee ne kaldı geriye :KK50: yine de almamaya çalışacam, dikkat ettim de hep onların mallarını kullanıyormuşum malesef :KK50:

Aynen ole derya malesef ne aci kendi paramizla
Besliyoruz ya dun aksam dusundum oglum bir
Havai fisege bile urktu gecen aksam gozleri doldu dudagini
Buktu kardeslerimizin basina bomba yagiyor el kadar
Kuzular ac korku icinde o foto gozumden hic silinmicek
Ufacik ustunde tulum yuzu gozu perisan elleri yumuk yumuk
Allahim sen en iyisini bilirsin helak olurlar insallah

Aynen ole derya malesef ne aci kendi paramizla
Besliyoruz ya dun aksam dusundum oglum bir
Havai fisege bile urktu gecen aksam gozleri doldu dudagini
Buktu kardeslerimizin basina bomba yagiyor el kadar
Kuzular ac korku icinde o foto gozumden hic silinmicek