2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
selam ayangell bahsettiğin konuda doktorun fikrini söylemesi daha iyi olur belki ama moralin bozulmasın biz de bilmiyoruz uzman da değiliz bu konularda ama şöyle ki ben 19 temmuzda betama baktırdım 454 çıkmıştı.. bir doktor arkadaşım ise her gün bu değer 2 ye katlanıyor 1000-1500 arası olduğunda ise keseyi görebilir dedi. ben de 23ünde doktora gittim ve 4 gün sonra 1800 civarına çıkmış ki keseyi görebildi. senin 12 temmuzla bugün arasında 13 gün var tabi doktor daha iyi bilir ama bu pratik bilgiye göre yükselmesi az gibi. Bence doktorla en kısa zamanda görüşmen doğru olur..

doktorla konuştum...gelişmeyen gebelik durumu var..cumartesi tekrar bakalım hcg ye dedi...ama durum çok olumlu ve iç açıcı gelmedi bana dedi...dış gebelik ya da boş gebelik olabilir ama onlarda da ağrı ve ya kanama olur dedi... gelişmeyen gebeliğin sonucu ne olabilir dedim...vücut onu atar dedi.... bu ne şimdi ya...bebeğim olmayacak mı...oğluma ne derim ben... kardeşim olacak onunla top oynıycam diyor..

canım telaş yapma ama bir terslik var gibi 1002 mi yoksa 10002 mi ? kanaman yada ağrın varmıydı yada mide bulantın merak ettim şimdi inşallah tahlil yanlış sonuç vermiştir .şimdi kanda hcg değiri kaçıncı haftada düşmeye başlıyor onu hatırlamıyorum ama oğlumdan aklımda kalanı söylim 12.haftada düşmüştü 26 ya ikili teste yazan oydu yani ,belki düşüşe geçmiştir netten yazsana hcg değeri nezaman düşmeye başlar

zehrayade...tahminin doğru..doktor 10.000lerde olması gerekiyor bu değer çok düşük dedi

doktorla konuştum...gelişmeyen gebelik durumu var..cumartesi tekrar bakalım hcg ye dedi...ama durum çok olumlu ve iç açıcı gelmedi bana dedi...dış gebelik ya da boş gebelik olabilir ama onlarda da ağrı ve ya kanama olur dedi... gelişmeyen gebeliğin sonucu ne olabilir dedim...vücut onu atar dedi.... bu ne şimdi ya...bebeğim olmayacak mı...oğluma ne derim ben... kardeşim olacak onunla top oynıycam diyor..

Olsun canım hemen umutsuzluğa kapılma.. Daha net birşey yok sonuçta :18: Hem birşeyler yolunda gitmezse bile üzülme. Zaten 1 oğlun varmış allah uzun ömürler versin ona. Yine yaparsınızz

telefondaki bayan 1002 dedi.... demın netten betahcg ile ilgili bir sürü şey okudum baktım ama anlamadım..:44:
kanamam ya da bulantım yoktu ama kasıklarımda ara ara hafif ağrı oluyordukafam çok karıştı yaaaa...şu doktor arayaydı....

canım netten baktım 10.haftaya kadar 100 bini buluyormuş ,sen şu kadını tekrar ara sor değeri bir terslik var gibi canım üzülme ama ,garantiye al işini boşuna stres yaşama yada kalk git dotora diyecem ama saat ilerlemiş ufffff ,ne olur yaz gidersende merakta bırakma bizi

Olsun canım hemen umutsuzluğa kapılma.. Daha net birşey yok sonuçta :18: Hem birşeyler yolunda gitmezse bile üzülme. Zaten 1 oğlun varmış allah uzun ömürler versin ona. Yine yaparsınızz

haktan hayırlısı....10 haftalıktı oğlum karnımda...kürtaj olacaktım..çünki hala kalp atışı duyulmamıştı...mucize gibi kürtaja gittiğim gün duydum hayat sesini....rabbim yeterki can vermek istesin..ol der olur....hayy isminin sahibi...yaşatacak olan da o...
oğlum 4,5 yaşında ve bir kardeşi olmasını çok istiyor...tek üzüntüm o olur

ayangell ağlattın beni yaaa.. bu bizim de başımıza gelebilecek bişey şuan 6. haftadayım ve 14. haftaya kadar düşük yapma,boş gebelik riski çok yüksek.. lütfen canını sıkma yaşın genç ve ilerde bir sürü ay var bu olmazsa diğer aylarda mutlaka oğlunun bir kardeşi olacaktır.. sadece biraz geç olacak belki.. oğluna belli etme.. bak ne güzel bir tane evladın var,hamile kalabiliyorsun,yumurtaların sağlıklı bunlara şükret ve oğluna sadece kardeşinin biraz geç geleceğini söyle.. sonuçta gelecek şimdi olmasa bile ilerde...

daha kötü senaryolar biliyorum ben 7. ayda gebelik zehirlenmesi sebebiyle bebeğini kaybedenler var lütfen umudunu kaybetme..

cnmm hemen umutsuzluğa kapılma herseyin hayırlısı inş cumartesi bi git bakalım.Rabbim ne verirse hayırlısını versin bol dua edip gerisini Allah a bırakmak en dogrusu.Allah ogluna inş hayırlı ömürler saglık sıhhat versin.

haktan hayırlısı....10 haftalıktı oğlum karnımda...kürtaj olacaktım..çünki hala kalp atışı duyulmamıştı...mucize gibi kürtaja gittiğim gün duydum hayat sesini....rabbim yeterki can vermek istesin..ol der olur....hayy isminin sahibi...yaşatacak olan da o...

Öylee tabiki canım daha dur bakalım doktor net birşey söylememiş. Olur tabi kardeşi şimdi olmasa birkaç ay sonra olur :KK48:

cnmm hemen umutsuzluğa kapılma herseyin hayırlısı inş cumartesi bi git bakalım.Rabbim ne verirse hayırlısını versin bol dua edip gerisini Allah a bırakmak en dogrusu.Allah ogluna inş hayırlı ömürler saglık sıhhat versin.
amin inş...sabredicez artık....hayırlısı...
ayangell ağlattın beni yaaa.. bu bizim de başımıza gelebilecek bişey şuan 6. haftadayım ve 14. haftaya kadar düşük yapma,boş gebelik riski çok yüksek.. lütfen canını sıkma yaşın genç ve ilerde bir sürü ay var bu olmazsa diğer aylarda mutlaka oğlunun bir kardeşi olacaktır.. sadece biraz geç olacak belki.. oğluna belli etme.. bak ne güzel bir tane evladın var,hamile kalabiliyorsun,yumurtaların sağlıklı bunlara şükret ve oğluna sadece kardeşinin biraz geç geleceğini söyle.. sonuçta gelecek şimdi olmasa bile ilerde...

daha kötü senaryolar biliyorum ben 7. ayda gebelik zehirlenmesi sebebiyle bebeğini kaybedenler var lütfen umudunu kaybetme..

beterin beteri var gerçekten...haklısın...iyi dileklerin için teşekkürler..

Rabbimin büyüklüğüne bakar mısınız?olmıcak bir durumda olur eden O.inş bunda da güzel haberler alırsınız Rabbim büyük.birbirimize bol dua edelim inş hepimiz de saglıklı,sıhatli,hayırlısıyla evlatlarımızı kucaklarımıza alalım.

mart anneleri nasılsınız dün gece çok kötü oldum baş dönmesiş ve mide bulantısından sizler nasılsınız

ayy canım inşalah buda öyledir ozaman ,korkma sen Allaha emanet kuzucuklar

Kızlar ben sürekli uyku modundayım ve maalesefki çalışıyorum eve gidincede direk kendimi yatağa atmak istiyorum acaba hamilelikten mi progestandan mı .progestan içip aşırı halsizlik çeken var mı ?

ayy canım inşalah buda öyledir ozaman ,korkma sen Allaha emanet kuzucuklar

Rabbimin büyüklüğüne bakar mısınız?olmıcak bir durumda olur eden O.inş bunda da güzel haberler alırsınız Rabbim büyük.birbirimize bol dua edelim inş hepimiz de saglıklı,sıhatli,hayırlısıyla evlatlarımızı kucaklarımıza alalım.

ümidimi kaybetmek istemiyorum...inş...dediğiniz gibi bu da öyle olur....

mart anneleri nasılsınız dün gece çok kötü oldum baş dönmesiş ve mide bulantısından sizler nasılsınız

aynen canım başım progestandan dolayı dönüyor ,midem sabah kötüüydü şimdi iyi gibi .çok sıcak bugün hava Adana nasıl sıcakmı hiç çekilmez şimdi

Kızlar ben sürekli uyku modundayım ve maalesefki çalışıyorum eve gidincede direk kendimi yatağa atmak istiyorum acaba hamilelikten mi progestandan mı .progestan içip aşırı halsizlik çeken var mı ?

progestanı ağızdan alırsan vay haline! :))) şirkette kafayı yiyordum devrilmemek için. baygınlığa yakın bir hale getiriyor bir zaman sonra. artık fitil olarak alıyorum. hiç bir tan etkisi yok.. doktorunla da teyit edip fitil olarak vajinal alabilirsin.

progestanı ağızdan alırsan vay haline! :))) şirkette kafayı yiyordum devrilmemek için. baygınlığa yakın bir hale getiriyor bir zaman sonra. artık fitil olarak alıyorum. hiç bir tan etkisi yok.. doktorunla da teyit edip fitil olarak vajinal alabilirsin.

ben daha önce o şekilde kullandım canım kötü bi akıntı oluyo ondan rahatsız oluyorum

X