2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
slm kızlar bende bu gun öğrendim beta hcg 150000 cıktı altı hafta dıyen var 7 dıyen var kafam karıstı birazda saskınım ilk kez hamile kaldım bı tuhaf hıssedıorum. bide gece baslayan agır bulantılar karsı ne yapıyorsunuz ???

150000 mi tatlım yanlış olmasın 10.haftada tavan yapıp 100000 olur diye okudum az önce netten.seninki ya 3 üz dördüz yada bir yanlışlık var

Cnm ya dur bakalim doktor kesin konusmamis bi git hele bakalim. Allahtan umit kesilmez lutfen kotu dusunme hemen lutfen

15 gunde cok az degismis hcg...2gunde 2ye katlamazsadaha olumsuz konusacaktir doktor..hazirlikli olmaliyim..ama icimde umit var..oglum icin rabbim merhamet etsin icimdeki sabiye...insallah iyi olacak...

herkese slm kısmet olursa bende mart annesi olucam hamile olduğumu bugün öğrendik pazartesi dktr randevum var miniğimi o gün görürüm inşallah kısmet olursa ikinci kez anne olucam rabbim hepimizin yavrusunu bağışlasın inşaallah:KK16:

merhaba kizlar:KK16::KK16::KK16::KK16:Allah kismet ederse ben de mart annesi olucam:KK16:
10 agustosta randevum var ama cok korkuyorum ya kalp atisini duyamazsam diye:KK14::KK14:bundan onceki bebegimi de bu yuzden aldirmak zorunda kalmistim:KK14:
bu arada bu ikinci bebegim:emir_bebek:

herkese slm kısmet olursa bende mart annesi olucam hamile olduğumu bugün öğrendik pazartesi dktr randevum var miniğimi o gün görürüm inşallah kısmet olursa ikinci kez anne olucam rabbim hepimizin yavrusunu bağışlasın inşaallah:KK16:

Hayirli olsun cnmm hosgeldinn

15 gunde cok az degismis hcg...2gunde 2ye katlamazsadaha olumsuz konusacaktir doktor..hazirlikli olmaliyim..ama icimde umit var..oglum icin rabbim merhamet etsin icimdeki sabiye...insallah iyi olacak...

benim de kizim cok fena kardes istiyor:KK14:babamiz her sabah ise giderken baba bana minik kardes al gelirken diyo:KK14::KK14::KK14:
Allahim bizim icin degilse bile o minik yurekler icin yuzumuzu guldursun insallah

benim de kizim cok fena kardes istiyor:KK14:babamiz her sabah ise giderken baba bana minik kardes al gelirken diyo:KK14::KK14::KK14:
Allahim bizim icin degilse bile o minik yurekler icin yuzumuzu guldursun insallah

allah bize kardes gonderecek diyor...ismini bile.o koyacakti...kendince ciddi haziriklar yapiyor :) allaha guveniyorum...insallah sagsalim aliriz kucaklarimiza hayirlisiyla....

merhaba kizlar:KK16::KK16::KK16::KK16:Allah kismet ederse ben de mart annesi olucam:KK16:
10 agustosta randevum var ama cok korkuyorum ya kalp atisini duyamazsam diye:KK14::KK14:bundan onceki bebegimi de bu yuzden aldirmak zorunda kalmistim:KK14:

Cnm sende hosgeldin hayirli oolsun
Bende ilk gebeligimde kurtaj olmak zorunda kalmistim.ayni endiseyi bende yasiyorum ama gecen gun bunu dile getirdigimde burdan bi arkadasim kotu dusunmememi olumlu seyler dusunmemi soylei ve hakli olduguna inaniyorum ben. Sende oyle yap guzel seyler dusunki onlarla karsilasasin

kizlar ben geldimm

doktora gittim acik kahve bej akinti icin...
genelde pazartesileri geliyor dedim gercektende her pazartesi geliyor ... doktor demekki haftasonlari yoruyorsun kendini evde dedi.. gezsen bile 2 saati gecirme dedi. bugun gelen icinde kese ve kalp atislarina bakti... Masallah bebisi kese duzgun - kalp atislarida duzenli dedi... bir problem yok dedi. bu zamanlarda olabilir buyuyor buyudukce damarlar catlayabilir dedi...
telas stres yapmak yok ... bolbol dinlen dedi... haftasonu yorma kendini diyede uyardi :KK70:
kalp atislarini tekrar duyunca keyfim yerine geldi :KK70:
Rabbim evlatlarimizi bize bagislasin ... simdiden parmaklarinda oynatiyolar bizi ..

çok sevindim hadi gözün aydın, amaaann yat gitsin güzelim, benim evde bir de inşaat var, evi resmen bişeyler götürüyor çok rahatsızım bu durumdan ama bebeğim daha kıymetli şööyle baştan savma toparlayıveriyorum, oldu da bitti işte

doktorla konuştum...gelişmeyen gebelik durumu var..cumartesi tekrar bakalım hcg ye dedi...ama durum çok olumlu ve iç açıcı gelmedi bana dedi...dış gebelik ya da boş gebelik olabilir ama onlarda da ağrı ve ya kanama olur dedi... gelişmeyen gebeliğin sonucu ne olabilir dedim...vücut onu atar dedi.... bu ne şimdi ya...bebeğim olmayacak mı...oğluma ne derim ben... kardeşim olacak onunla top oynıycam diyor..

çok üzüldüm inan, çocuklarımız aynı yaştaymış :KK43:( benimki de çok istiyor kardeşi olmasını, ama sağlıklıysa gelsin güzelim, böyle düşünerek kendini rahatlat, inşallah hakkınızda hayırlısı olsun

haktan hayırlısı....10 haftalıktı oğlum karnımda...kürtaj olacaktım..çünki hala kalp atışı duyulmamıştı...mucize gibi kürtaja gittiğim gün duydum hayat sesini....rabbim yeterki can vermek istesin..ol der olur....hayy isminin sahibi...yaşatacak olan da o...
oğlum 4,5 yaşında ve bir kardeşi olmasını çok istiyor...tek üzüntüm o olur

inanmıyorum:KK53: bu resmen bir mucize, böyle bir şeyi de ilk kez duyuyorum

Kızlar ben sürekli uyku modundayım ve maalesefki çalışıyorum eve gidincede direk kendimi yatağa atmak istiyorum acaba hamilelikten mi progestandan mı .progestan içip aşırı halsizlik çeken var mı ?

ben de progestan kullanıyorum ama tık yok maşallah, hiç bir belirtisini taşımıyorum

ben tahminime göre 5 haftalık hamileyim yarın keseyi görmeye gideceğiz ama şimdi belim ağrıyor adet olacak gb hissediyorum agrılarım aynı siz :18:de debu tür şeyler oldu mu

kizlar ben geldimm

hayırlı uğurlu olsun, ikinci kez anne olacaklar çoğalıyor maşallah:KK9:

inan hepimizde var o korkular, çok zor dönemlerden geçiyoruz, inşallah başarıyla atlatacağız.

biz de kızımın baskıları üzerine şiddetle bebek düşünmeye başlamıştık, bütün kış benim neden kardeşim yok , oynayacak kimsem yok, herkesin kardeşi var bir tek benim yok diye ağladı, her ağladığında içimiz cız etti, yoksa bizim rahatımız yerindeydi:KK9: ama rabbim kızımın yüzüne baktı verdi çok şükür, bir de doğurabilirsem inşallah:nazar:
allah bize kardes gonderecek diyor...ismini bile.o koyacakti...kendince ciddi haziriklar yapiyor :) allaha guveniyorum...insallah sagsalim aliriz kucaklarimiza hayirlisiyla....

ooff kıyamam ben ona yaaaaaa:KK16:, inşallah gönlünüze göre versin Allah

canım inşallah memeleketine dönersin.ama ben inanıyorum ki bebeğinin şansına döneceksin.benim kızkardesim aynen senin gibi hamileyken tayin istedi ve bebeğin şansına olmasını istediği okula tayini çıktı.senin de bebeğin sana uğur getirecektir.

:)))) ahhh ınsallahh öyle dediğin gibi olurr

merhaba bende 5 haftalık hamileyim beta hcg 33.gün 3380 çıktı kesede 35.gün gözüktü 7mm.sizcede bu değerler biraz yüksek değilmi?(30 günde bir adet oluyordum)ve bundan 4 ay önce bir düşük yaptım o zamanda adet günü beta hcg 216 çıkmıştı yani yine yüksekti.korkuyorum yine mi düşük olacak diye :KK43:

LISTE ICIN OZEL MSJ ATINIZ..

Anne adayımız:KK49:YaşKaçıncı bebişŞehirSon Adet Tarihi:21:BDT:emir_bebek:Cinsiyetimiz:KK69:
zuzuu30İkinciankara21 mayıs25 subat
amargi36İlkİstanbul24 mayıs1 mart
aybuke0729İkinciAntalya25 mayıs1 mart
çağlardamla27İlkKocaeli24 mayıs1 mart
eliflider23İlkAmasya24 mayıs1 mart
pixieess29İlkK.Maraş22 mayıs1 mart
astar30İkinciDiyarbakır26 mayıs2 mart
cicada0627İlkAnkara26 mayıs2 mart
turuncutosbaa28İlkİstanbul26 mayıs2 mart
pumkin432127İlkİstanbul26 mayıs2 mart
esmerguzel26İlkİstanbul26 mayıs2 mart
joker23İlkİstanbul27 mayıs3 mart
hsst27İlkkonya27 mayıs3 mart
boreas34İlk27 mayıs3 mart
ipekipekipek29İlkİstanbul27 mayıs3 mart
butt28İlkİstanbul26 mayıs3 mart
eftandise28İkinciİstanbul27 mayıs3 mart
ebrk26İlkDiyarbakır27 mayıs4 mart
tombiş1135İlk28 mayıs4 mart
izmirlim8825İlkİzmir27 mayıs4 mart
xbeyaztavsanimx28İlksamsun28 mayıs4 mart
amazon8329İlkİstanbul29 mayıs5 mart
chabliss29İlkİzmir29 mayıs5 mart
rodimood21İlkİstanbul29 mayıs5 mart
melojj24İkinciİstanbul30 mayıs6 mart
similla28İlkİzmir30 mayıs6 mart
ece5728ikinci31 mayıs7 mart
emrahinaski8 mart
yazsaati28İkinciİstanbul2 haziran9 mart
slyv198726ilkkirikkale30 mayis9 mart
bahar8527ilkbalıkesir1 haziran9 mart
birhaziran31ilkankara1 haziran9 mart
ameliee28ilkistanbul10 mart
findikabugu27ilkkocaeli4 haziran12 mart
lonelinessikincikırklarerli8 haziran15 mart
cerensesil29ikinciankara8 haziran16 mart
cankokum30ilkadana9 haziran16 mart
bianka28ikinciistanbul9 haziran16 mart
nazife233ikincibalikesir8 haziran16 mart
handan0624ilk9 haziran17 mart
yxliz36ilkistanbul10 haziran18 mart
zuzumanji34ilkizmir10 haziran18 mart
mavera1928ilkcorum10 haziran18 mart
eyitalenu32ilkankara12 haziran19 mart
darkangel0330ilkankara12 haziran19 mart
cezmut33ikinciizmir12 haziran21 mart
sekercm28ilkistanbul15 haziran23 mart
yliss27ikincieskisehir15haziran23 mart
lizgelal23ikinci20 haziran27 mart

[/tr]

[/tr]
[/tr]

[/tr]

[td] morbasliklikiz [/td]
[td] 27 [/td]
[td] ilk [/td]
[td][Br]eskisehir[/B][/td]
[td] 31 mayıs [/td]
[td] 7 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]

[/tr]

[/tr]
[td] zehrayade [/td]
[td] 36 [/td]
[td] ikinci [/td]
[td] osmaniye [/td]
[td] 4 haziran [/td]
[td] 12 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]
[/tr]
[td] muntazar [/td]
[td] 29 [/td]
[td] ilk [/td]
[td] izmir [/td]
[td] 4 haziran [/td]
[td] 12 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]
[/tr]
[td] pufboregi [/td]
[td] 29 [/td]
[td] ilk [/td]
[td] ankara [/td]
[td] 7 haziran [/td]
[td] 14 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]
[/tr]
[td] mormenekse242011 [/td]
[td] 26 [/td]
[td] ilk [/td]
[td] ankara [/td]
[td] 8 haziran [/td]
[td] 15 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[td] duyhas [/td]
[td] 27 [/td]
[td] ilk [/td]
[td] denizli [/td]
[td] 20 haziran [/td]
[td] 27 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]
[td] sazende86 [/td]
[td] 27 [/td]
[td] ilk [/td]
[td] izmir [/td]
[td] 23 haziran [/td]
[td] 30 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]

özel mesaj atamıyorum , beni de listeye eklermisiniz :KK49: 17ayse 30 ilk Çanakkale 14 haziran 21 mart

kızlar merhaba
bugün ilk kontrole gittim doktorun çağırdığı gün olarak ama kese görünmedi.sadece vajinal ultrasonda belli belirsiz birşey var ama kesin diyemem dedi.doktorum diyorki "sende çıkan bu değere göre bu kadar haftalık olman imkansız" diyor.haftaya yine gidicem bakalım ne olacak.ama beni bi korku aldı ya dış gebelikse diye ya da başka birşeymi acaba
size çıkan b-hcg değerlerimi yazıyorum sizinde fikirlerinizi almak isterim belki benzeri yaşayan vardır aranızda

son adet tarihim:24haziran

13 temmuz : 10.92
19 temmuz :335
21 temmuz :857
25 temmuz :3754

kızlar merhaba
bugün ilk kontrole gittim doktorun çağırdığı gün olarak ama kese görünmedi.sadece vajinal ultrasonda belli belirsiz birşey var ama kesin diyemem dedi.doktorum diyorki "sende çıkan bu değere göre bu kadar haftalık olman imkansız" diyor.haftaya yine gidicem bakalım ne olacak.ama beni bi korku aldı ya dış gebelikse diye ya da başka birşeymi acaba
size çıkan b-hcg değerlerimi yazıyorum sizinde fikirlerinizi almak isterim belki benzeri yaşayan vardır aranızda

ben değerleri bu kadar ayrıntılı bilmiyorum ama sana kendimden yola çıkarak şöyle bir değer vereyim:

son adet tarihim: 25 Mayıs

24 Haziran :1650 yani benimkine göre senin değerin yüksek görünüyor, benimki haftasına uygun bir değermiş ama tabi alt sınır ne üst sınır ne ben bilmiyorum. erken döllenme desem kesenin görünmesi gerekirdi sanki, dış gebelik hakkında hiç bir bilgim yok, bilemiyorum başka bir doktora daha mı görünsen, belki bir fikir verir.

kızlar merhaba

Canim benim bende dis gebelik gecirdim.degerler boyle artmiyordu.cok az yukseliyordu.senin masallah cok normal yukselmis

X