2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum ...benim dünden beri kasıklarıma kramp giriyor bıçak saplanıyor gibi gece boyu da oldu normalmi bu acaba ?

yaa puuff ben seni hangi topikten hatırlıyorum :111: acaba yine bu topikten mi ki?

bu arada snein düşük riskin nasıl anlaşıldı? lekelenmem falan mı vardı?

birde şunu merak ediyorum ben hesapladım 8 hafta çıkıyor burda 9 hafta yazıyor neye göre böyle çıkıyor acaba ?

ayy kızımda hiç olmamamıştı böyle sarı sarı ağır bir kokusu yok aslında ama böyle antibiyotik almışım gibi kokuyor, ilaç kokusu gibi,midemi kaldırıyor

meraba kalp atışları 6. haftada duyulur mu ya hamilelik takviminde duyulur yazıo ama bilemedim şimdi :))
ben 5+3 de duydum canım

anaaaammm çok geçmiş olsun, yalnız aşırı olmaya devam ederse ihmal etme git doktora, doktor aşırı bulantın olursa gel muhakkak demişti bana.

bende hiç bri şey yok malesef, ne baş dönmesi ne mide bulantısı ne halszilik, sanki ilacı alan ben değilmişim gibi

anaaaamm ben 6+2 de gittim 7mm di, bir hafta sonra bu kadar çabuk büyüor mu bunlar yaaaa çok geçmiş olsun yat dinlen geçe r inşallah

Şunu da ekleyeyim: sitedeki doğum tarihi hesaplama da hesap yapınca doğum tarihi 1 mart olarak görünüyor; fakat doktorun verdiği resimde 24 şubat yazıyor. Kafam bayağı bir karıştı.

sitedeki saçmalıyor canım, sen doktorununkine güven. hafta olarak bu topiğe uygunsun bize katıl derim ben, şubat anneleri 12. haftasında

merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum ...benim dünden beri kasıklarıma kramp giriyor bıçak saplanıyor gibi gece boyu da oldu normalmi bu acaba ?

ara ara olması normal ama gece boyu sürekli olan bir krampdan bahsediyorsan doktoruna görün derim

Ne guzel :) Allah sag salim kurtulmamiza yardim etsin ins. Sen kontrole gittin mi son gunlerde? Olcum falan yapti mi zehrayade?

Canim ben en son 5+6 da gittim kesiyi gorduk.29 temmuzda kalp atislari için gideceğim .sende nasil durumlar? Benim ikinci bebek bir oglum var .insallah sagsalim aliriz bebeklerimizi kucaklarimiza

benim de karnımın alt kısmında lif çekiliyor gibi ağrım olmuştu, 2 gün sürdü, doktor randevum vardı, durumu söyledim, düşük önleyici iğne verdi ve o ağrım yok artık, yanlış anlama paniğe de kapılma , benim düşük riskim olduğu için doktor önlem alıyor bende. o yüzden belki ciddi bir durumdur önlemini almış olursun

teşekkür ederim bilgin için şimdiye kadar yoktu dün başladı hafta sonu old için bekledim yarın sabah gideyimdee allah korusun birşey yoktur inşallah...

selamlar arkadaşlar
geçen hafta halsizlikten izin alıp evde oturmuştum ve gayet iyiydim
dün iftara dışarı çıktık biraz koşuşturduk ve kahverengi lekelenmem oldu
birde geceleri tuhaf bir sancım oluyor kasıklarımda sanki idrar yollarımı üşütmüşümde sancı yapıyor
normalde çarşamba gidecektim ama leke korkuttu yarıın gideceğim doktora hepinizin duasını bekliyorum arkadaşlar ne olur duşa edin bebeğim sağlıkla büyüsün doğsun

İnşallah bise olmaz cnm .yerlesme lekesi de olabilir

merhaba arkadaşlar cuma günü kesemizi gördük çok şükür doktor hesabına göre şu an 5+5 ama kasık ağrılarım devam ediyor çok korkuyorum her an bir şey olacak gibi progestana da devam ediyorum ama ara ara ağrı olmaya başladı kasığımda öncesinde sürekli vardı ağrım sizlerde benim gibi bu sorunu yaşayan var mı ben ayağa kalktığımda başlıyor ağrı.hayırlısıyla kalp atışını da bir duysaydım Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

merhaba kızlar hepinize..kısmet olursa bende inşallah mart annesi olucam ama daha çok yeni.. keseyi filan görmedim bu sebeble çok korkuyorum bi sorun çıkacak diye hamilelik takvimi bile yapamadım oyüzden..
ilk kanda hcg sonucum ayın 17sinde akşamdı 110,74 çıktı
ayın 19da bidaha yaptım 195,10
ayın 21 yani bugünkü değer 406,94
bu değerler normalmi kızlar..keseyi ne zaman görürüm.

hayırlısı ıle hıcbısıcık olmaz...ben her ıkı hamılelıgımıde kasıklarım agrısından anlAmıstım....

Canim ben en son 5+6 da gittim kesiyi gorduk.29 temmuzda kalp atislari için gideceğim .sende nasil durumlar? Benim ikinci bebek bir oglum var .insallah sagsalim aliriz bebeklerimizi kucaklarimiza

Ben de 19 temmuzda gittim 6+2 ydik sanirim karinndan bakti keseyi gorduk cok sukur saglam 1.5 cm olmus. Bebegi de silik gordduk. Dr aslinda alttan baksam tam goruruz bebegi de kalbini de ama dedi aceleye gerek yok 2 hafta snra gel hepsini gosterim dedi canim. Sabirsizlikla bekliyorum :)

Canim benim degerlerim de aynen senin gibiydi. Sen olcmeye devam etmissin brn pimpirik olmasin diye ilkinden snra olcturmedim bile :) doktorumda istemedi. Simdilik hersey yolunda gibi gorunuyor tatlim hamilesin iste. Panik yapma tadini cikar :)) yine de bi doktora gorun derim ama

yarın aricam doktorumu bakalım tekrarlatıcakmı testi..ama son olarak ikiye katlanmış bu iyi bişey değilmi..
peki sen keseyi kalp atışlarını ne zaman duydun benim sat 19 haziran bu arada..

mrb siz kalp atışını duydunuzmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…