2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar bugun kontrolde 5 hafta civari dedi doktor. Oysa sat'ima gore 6 haftadayim. Sanirin gec dollenme oldu
. Keseyi gordum sadece. Bebegimi ve kalp atislarini da gormek-duymak istiyorummm..1 hafta sonra tekrar gidicem. Saglikli bebislerimizi hayirlisiyla kucagimiza aliriz insallah...

anaaaamm ben 6+2 de gittim 7mm di, bir hafta sonra bu kadar çabuk büyüor mu bunlar yaaaa:KK53: çok geçmiş olsun yat dinlen geçer insallah.

Evet, cok hizli buyuyor bebeklerimiz:) tesekkur ederim.insallah gecer.Sali doktora gidecegim, az kaldi.
Bu arada sitedeki sacmaliyor, doktorun dedigine bak demissin ama subat anneleri 13. haftalarinda da demissin. Kafam karisti.:)

merhaba arkadaşlar cuma günü kesemizi gördük çok şükür doktor hesabına göre şu an 5+5 ama kasık ağrılarım devam ediyor çok korkuyorum her an bir şey olacak gibi progestana da devam ediyorum ama ara ara ağrı olmaya başladı kasığımda öncesinde sürekli vardı ağrım sizlerde benim gibi bu sorunu yaşayan var mı ben ayağa kalktığımda başlıyor ağrı.hayırlısıyla kalp atışını da bir duysaydım Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin
Canim benimde coktu kasik agrilarim iki gundur hic yok gibi.tavsiyem bol bol su içmek ben gunde 3 litre bazen geciyor wc ye col cikiyom bu yuzden .birde agrin varken uzan dinlen
merhaba kızlar hepinize..kısmet olursa bende inşallah mart annesi olucam ama daha çok yeni.. keseyi filan görmedim bu sebeble çok korkuyorum bi sorun çıkacak diye hamilelik takvimi bile yapamadım oyüzden..
ilk kanda hcg sonucum ayın 17sinde akşamdı 110,74 çıktı
ayın 19da bidaha yaptım 195,10
ayın 21 yani bugünkü değer 406,94
bu değerler normalmi kızlar..keseyi ne zaman görürüm.

Kese degisiyor canim karinsan 6.haftada ama ben oglumde 4+3 de gördük.bunda 5+6 da karindan gorduk.kalp atisi baslamistir belki ama doktorum garanti olsjun 29 na gel dedi

2 hafta önce gittiğimde kese de bebekte görülmedi..sadece rahim kalınlaşmış dedi doktor...kan tahlılını gel bır daha yapalım dedı...ben de strese gırmemek ıcın gıtmedım...kese ve bebek tam görününce gıdeceğım...son adet tarıhım 10 hazıran....sizce ne zaman doktora gıtmelıyım????

Canim benimde coktu kasik agrilarim iki gundur hic yok gibi.tavsiyem bol bol su içmek ben gunde 3 litre bazen geciyor wc ye col cikiyom bu yuzden .birde agrin varken uzan dinlen

Kese degisiyor canim karinsan 6.haftada ama ben oglumde 4+3 de gördük.bunda 5+6 da karindan gorduk.kalp atisi baslamistir belki ama doktorum garanti olsjun 29 na gel dedi

tamam canım sağol deniycem su içmeyi bir de böyle bir kramp gibi giriyor 5 sn falan çıkıyor sonra öyle de oldun mu sen hiç burkuluyor kasığım sanki.
2 hafta önce gittiğimde kese de bebekte görülmedi..sadece rahim kalınlaşmış dedi doktor...kan tahlılını gel bır daha yapalım dedı...ben de strese gırmemek ıcın gıtmedım...kese ve bebek tam görününce gıdeceğım...son adet tarıhım 10 hazıran....sizce ne zaman doktora gıtmelıyım????

satın benle aynı gibi benim de 11 haziran 19.07 tarihinde gördük keseyi vajinal usg ile bir sonraki randevum 1 ağustosta inşallah karından kalp atışı duyabiliriz .bu hafta sen de gidebilirsin bence

kızlar bişey soracağımm benim haftasonu iki gündür göbeğim sanki büyüdü feci halde yani bakınca ve dar giyersem kesin hamile olduğum belli oluyor...ama daha çok erken değilmi nette araştırdım birisi folik asitte yeni başlayınca o biraz gaz ve şişkinlik yapıyo demiş ... annemlerde telaşlandılar acaba dış gebelikmi , kan gebeliğimi diye merak ettiler kafama takıldı bilgisi olan varmı .....:18::18: inşallah kötü bişey değildir diyorum ben sadece kan tathlili yaptırmıştım geçen hafta bu cumada ultrasona gitcez kese için bakalım...

merhaba kızlar
dün 16.günümdü kan verdim b-hcg sonucu 852 çıktı buna göre 4-5 haftalık bebek görünüyor ama ben evleneli daha 1 ay olmadı ve evlendiğim hafta adettim zaten sizce ikiz olabilirmi?yoksa normal mi?neden yüksek çıkıyor? tecrübesizim bi fikir verin kızlar

senle aramızda bir hafta var şimdi gitsen keseyi görürsün ben geen hafta pazartesi gördüm keseyi,kalp atıı için 29 temmuzda gidecem,sen ağustos başı gibi git garanti olsun ,ama ben senin yerinde olsam kese için giderdim bu hafta için rahat olur canım
tamam canım sağol deniycem su içmeyi bir de böyle bir kramp gibi giriyor 5 sn falan çıkıyor sonra öyle de oldun mu sen hiç burkuluyor kasığım sanki.

canım kasılmada oluyordu bıçak batar yada burkulur gibi,sanırım bunlar yerleşme sancılarıydı ,suyu bol içince benim git gide hafifledi ,çok şükür iyiyim ,mide bulantım tuttumii kötü oluyorum ama
satın benle aynı gibi benim de 11 haziran 19.07 tarihinde gördük keseyi vajinal usg ile bir sonraki randevum 1 ağustosta inşallah karından kalp atışı duyabiliriz .bu hafta sen de gidebilirsin bence

kızlar bişey soracağımm benim haftasonu iki gündür göbeğim sanki büyüdü feci halde yani bakınca ve dar giyersem kesin hamile olduğum belli oluyor...ama daha çok erken değilmi nette araştırdım birisi folik asitte yeni başlayınca o biraz gaz ve şişkinlik yapıyo demiş ... annemlerde telaşlandılar acaba dış gebelikmi , kan gebeliğimi diye merak ettiler kafama takıldı bilgisi olan varmı .....:18::18: inşallah kötü bişey değildir diyorum ben sadece kan tathlili yaptırmıştım geçen hafta bu cumada ultrasona gitcez kese için bakalım...
canım ilk hamileliğinse bazı annelerde göbek kilo alımından yada gazdan dolayı büyük oluyor ,kilo almasan bile bel çevresi kalınlaıyor,ben ilk hamileliğimde 4.ay anladı herkes hamile olduğumu sonra birden fırladı tabi göbek :KK9:
günaydın herkese sağlıklı huzurlu haftalar:KK49:

günaydın canım inşallah güzel mide bulantısız ağrısız sızısız bir hafta olur hepimize ,:KK49:

kızlarr nolur yardım edın benım beyaz bır akıntım oluyor agrım vs yok ama gunde 3 4 kere camasır degıstırıyorum:KK43: yanlıs bı durum yok dur ınsallah sızlerde bole olan varmıı??? 6+3 um ben nolur yardım edın kafayı yıcemmm...

cevabım senin mesajın içinde olmuş :KK9: tekrar yazayım dedim ,kasılma bıcak batma burkulma gibi oluyordu ağrı ,bunların hepsi yerlesme ağrıları bence ,suyu bol bol iç ben içtikçe ağrılarım inan hafifledi ve geçti,dinlen uzan en ufak agrıda imkanın varsa çalışmıyorsan tabi

bugün benimde sanki ayaklarım şiş gibi geldi çok erken şişlik için sanırım,oğlumda hiç şişmedi,doğumdan sonra 10 gün balon gibi şişti ayaklarım sanırım narkoz etkisimidir nedir oda ,şimdi korktum bende ayaklarımı hafif şiş hissediyorm,
kilo kontrolümüü her sabah kalkar kalkmaz yapıyorum çok şükür almadım daha inşallah 3 ay almam 10 kiloyla tamamlarım

senle aramızda bir hafta var şimdi gitsen keseyi görürsün ben geen hafta pazartesi gördüm keseyi,kalp atıı için 29 temmuzda gidecem,sen ağustos başı gibi git garanti olsun ,ama ben senin yerinde olsam kese için giderdim bu hafta için rahat olur canım

,:KK49:

anladım...ilk hamileliğimde ciddi stres yaşadım..yok kese görundu bebek yok,yok bebek göründü kalbi atmıyor..5 günde bır çağırıyordu doktor...9. haftada kürtaj için gün verdi....ama kürtaj olmadım...2 hafta daha evde bekledim..sonra bır daha gittim ve bebeğim şu an 4.5 yaşında...aynı strese girmek istemeyiyorum..o nedenle ağustosun başında gideyim diyorum

merhabalarrr güzel anne adaylarııı..!!!!:KK3::KK3::KK3:
Ben mart 2013 topiğinden fırlayıp buraya geldim...2 Mart doğumlu gözüküyodum ama 23 Şubatta doğdu bebeğim...Bu yolda hamileliğinizi güzel geçirmenizi ve sağlıkla sıhhatle yavrunuzu kucağınıza almanızı diliyorum....:KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlarr nolur yardım edın benım beyaz bır akıntım oluyor agrım vs yok ama gunde 3 4 kere camasır degıstırıyorum:KK43: yanlıs bı durum yok dur ınsallah sızlerde bole olan varmıı??? 6+3 um ben nolur yardım edın kafayı yıcemmm...

burda bir kaç arkadaşta var doktorlları kokulu değilse bir şey olmaz demişler,rengi sarımı beyazmı,hamileyken gelir genelde akıntı derler,bende hiç olmadı şimdiye kadar ilk gebeliğimde de yoktu.korkma sende telaşa gerek yok normal bunlar

bazen su gibi bazen de beyaz akıntı bende de oluyor...sorun yok bence...ilk hamıleliğimde de yaşamıştım...gene de doktoruna sor için rahat etsin

merhabalarrr güzel anne adaylarııı..!!!!:KK3::KK3::KK3:
Ben mart 2013 topiğinden fırlayıp buraya geldim...2 Mart doğumlu gözüküyodum ama 23 Şubatta doğdu bebeğim...Bu yolda hamileliğinizi güzel geçirmenizi ve sağlıkla sıhhatle yavrunuzu kucağınıza almanızı diliyorum....:KK16::KK16::KK16::KK16:

teşekkür ederiz ,Allah bebeğinizi analı babalı büyütsün sizinde

X