2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bende istemiyorumda bakalım artık
yok ben yolunu buldum eşime diyorum al birazda sende dursun
iki üç gün kalsın sonra geri alırım azcık kendimize gelelim

Canım ultrasona göre nasıl değişiyor ben anlamadım bu olayı ya? Ben normalde 11+3teyim ama doktor dün ultrasona baktı 12+4 dedi nasıl oldu anlamadım..Hayır teoride imkansız 12+4 olması :)))))

şekerim doktorlar yumurtanın oluşma sürecinden bakıyor. bana 10 hafta deniyor ama benim evliğim daha 8 haftalık

şimdi artık elleri ayakları var mercimek oldu fasulye hatta fasulyeyi de geçti arada gitseydin bi kere daha ne kadar büyüdüğünü görürdün daha iyi anlardın

doktorumu değiştirdim, yeni doktor çok yoğun ancak randevu alabildim. daha 3 hafta var bebek şeklini almış olacak, merak etmiyor değilim :18:

doktorumu değiştirdim, yeni doktor çok yoğun ancak randevu alabildim. daha 3 hafta var bebek şeklini almış olacak, merak etmiyor değilim :18:

ah o doktor derdi yok mu :)
bende değiştiricem sanırım doktorum iyi ama doğum biraz pahalı orda daha uygun bir hastaneye geçicem doktoru beğenirsem zaten iyi doktor ama sadece hastaneye gittimmi bişey olsa arıcak telefon numarası bile yok bence önemli bişey bu

Biz bebeğin kalp atışını duyduk eşimle şaşkınız filan, doktora bikaç şey sorduk. Yememin yasak olduğu bişi var mı vs diye.
Doktor ne dese beğenirsin : " Şimdiki anne baba adayları çok hevesli çok ilgili o yüzden gündemi daha iyi araştırıyorlar ben interneti tv yi pek takip edemiyorum siz araştırırsınız internetten" dedi . Sinirden kadına bi tane tokat patlatacaktım.

İnternette bi sürü şey yazıyo yok greyfurt zararlı yok nar yenmemeli....
Ne günlere kaldık ya, çocuğu da pc doğursun bari

benim ilk gittiğim doktor gibiymiş o
ilk defa gittik bizde eşimi içeri bile almadı kadın biz kadın kadına hallederiz dedi
arkasından baktı kalp atışı falan duymadık sadece kese var işte dedi
tansiyonumu ölçtürttü 13 9 çıktı e zaten ilk defa doktora gidiyorum heyecanlıyım normal yani
benim zaten 12 8 falan oluyo işte tansiyonun yüksek kilonda var üniversite hastanesine git detaylı bakıl falan dedi
çok şükür şimdiye kadar hiç bi problemim yok tansiyonla ilgili
saçmalıyor bazıları işte

canım benım boldıgım normal mınoset degıl de mınoset plus ıcılıyor hamılelıkte galıba.monosetın bır versıyonu ama hangısı emın degıl eczaneye sor mutlaka

efendim efendim? o ne yaaa cevaba bak yok daha neler
bence bidaha o doktora gitme, hatta şikayet etsen bile yeridir..
yalnız son cümlene koptum
( çocuğu da pc doğursun bari
)

aynen şekerim ilk gittiğimde bizde de sadece kese var dedi. söylenecek bişi yok bebek olmamış daha dedi. Haftaya gelin dedi. Arkamıza baka baka gittik. İkinci gidişte bebek olmuş kalp atıyo eşimde geldi filan bu defa da hayırlı olsun daha çok küçük söylenecek bişi yok 1 ay sonra gel dedi ben de başka doktordan randevu aldım. Ben ilk kez hamile kalıyorum insan biraz ilgi bekliyor ne kadar kültürlü eğitimli olsak da doktordan bilimsel bişiler duymak istiyor. Haksız mıyım ama

canım benım boldıgım normal mınoset degıl de mınoset plus ıcılıyor hamılelıkte galıba.monosetın bır versıyonu ama hangısı emın degıl eczaneye sor mutlaka

görümcem çalışıyo eczanede ondan alır eşim zaten hoş unutmassa tabi gelirken

kızlar ben geldim bebeğimi gördüm çok heyecanlandım çok güzeldi ense kalınlığı normal çıktı burnu oluşumu normal herşey normal dedi cinsiyetini kendi söyledi senin iki oğlun vardı değilmi dedi evet dedim baktı kesin değil ama kız dedi hatta bize de gösterdi genital organını hiçbir çıkıntı yok dedi ama kesin olarak 1 ay sonra söylerim dedi ikili test için kan verdim beş gün sonra alcam sonucunu bir de benim için üzücü birşey oldu kızlar plesanta aşağıya yerleşmiş yukarı çıkabilir dedi bir ay bekliyeceğiz dedi ilişki bir ay yasak ağır iş yapma yürüyüş yapma dedi üzüldüm eğer yukarı çıkmazsa normal doğum olmaz dedi bebek keseyi yırtamaz doğum gerçekleşemez sezeryan olur dedi ve yedi aylık olduğunda kanamaların olur dedi inşallah dua edin kızlar yukarı çıksın sezeryan olup olmaması değil de bebeğim için riskli birşey olur diye korkuyorum

yani benim gittiğim bu doktor herşeyi kendi anlatıyo bana hiç bişey sormama gerek kalmıyo
işte o da doktor o da doktor

kesinlikle doğru genetik
eltimle aramız 6 aydı o benden önce hamileydi(yani onun kızı doğduğunda ben 3 aylık hamileydim) o kadar krem filan sürdü ki zaten süslüdür biraz:)yaşıda o zaman 25 filandı bende 35 yaşındaydım heryeri çatlak çok şükür bende çizik bile yok inanın 1 defa bile bir şey sürmedim o doğurdu 2,850 gr aldı 25 kg filan ben doğurdum 3.200 15 kg kadar
geçen haat sgk dr sordu normal doğummu sezeryan mı önceki çocuğunuz diye (bu aradada karnımdan ultrasonla bebeğe bakıyor)sezeryan dedim daha dikkatli bi şekilde karnıma baktı ne kadar oldu dedi 3 sene dedim
inanılmaz bir iyileşme dedi yapan dr da çok iyiymiş ve dokularımında çok iyi olduğunu ifade etti
yani kısacası genetik bencede

efendim efendim? o ne yaaa cevaba bak yok daha neler
bence bidaha o doktora gitme, hatta şikayet etsen bile yeridir..
yalnız son cümlene koptum
( çocuğu da pc doğursun bari
)

Bi de özel hastane bi sürü para verip gidiyoruz düşün artık. Ben zaten panik halde hamilelikle ilgili önüme gelen her yazıyı okuyorum o hanfendi tutmuş bana internetten araştır diyo. Resmen beni canavarın eline atıyor. Birbiriyle tutarsız milyon yazı var. onun yüzünden saçma sapan rüyalar görüyorum. Geçelerde rüyamda doğum yapmak üzere olduğumu ama doktorun daha önce doğum yaptırmadığını öğreniyorum. İlk kez seni doğurtacam hadi hayırlı olsun filan diyo doktor rüyamda. Ay ne korktum kaç dk oturdum yatakta :2:

resmen içine işlemiş kadın,kötü b, rüyaymış gerçekten..
hangi doktor bu,hangi hastane?merak ettim doğrusu

bugün kimseler gelmiyo buaya yoksa pc mi güncellemiyor anlamdım alıntılarıda göremiyorum artık kk bazen hata veriyo ee kızlar bu kadar yüklenirsek ne yapalım sevincimiz o üzüntümüzü o derdimizi o çekiyo çöküyo tabi haliyle .

birde kızlar bebişimin renkli fotoğraflarını çekti bir eli yüzünde diğer eli göğsünde o kadar sevdim ki o fotoğrafı bir de cd ye çekti görüntülerini durmadan izlerim artık

aman maşallah hadi pipili değilmiş
inşallah normale döner sende dikkatli ol
üzülme sıkma canını hayırlısıyla düzelir inşallah

kızlar sizi gorunce cok duygulandım bende 2013 hazıran annesıyım 12.hafta falan yazmısınız dun gıbı herseyhatırımda zaman cok cabuk gecıyor ınanamıyorsunuz.hamilelik takvimini bile onden onden okuordum :) 10 haziran beklenen doğum tarıhımdi 1 hazıranda sezeryanla oğlumu dunyyaya getırdim.size de allah hayırlıs dogumlar nasip etsın..artık ciinsiyet ogrenme heyecanı da basmıstır sizi :)
buda oğlum ARAS

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…