2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

öncelikle aldığın güzelhaberler için tebrikler cnm,gözünaydın..sonuçlar iyiymiş ne güzel..
ayrıca 2 oğlandan sonra kızının olması ihtimalide çok hoş bence..
diğer duruma gelince,dediğin gibi inş bi sorun oluşturacak durum yoktur canım..

Yarini iple cekiyorum cok merak ediyorum bebisimi. Cinsiyetinide ogrenmek istiyorum ama biraz daha beklemem lazim sanirim

evet aynen öyle..hatta bazen beğeni yazıyo ama aslında bazısı alıntı..
bazende hiç bildirim yok görünüyor ama sayfaya bi bakıyorum var..
sitede sorun var heralde, ama bayadır böyle..

oyyy maşallah Allah bağışlasın oğluşunu..saça bak yavrum yaaaa
ama zaman geçiyor falan hikaye..geçmiyo anacım.. böyle özelikle bekleyince geç-mi-yor

Son düzenleme:

allah razı olsun canım

Konyada canım özel büyükşehir belediye hastanesi diye bi yer

değiştirme imkanın vardır heralde..
bence direk değiştir o doktoru..zaten hamilelik başlı başına stres,bide o mu eklencek stresine?

Masallah cok tatli bi oglun var allah bagislasin. Darisi basimiza :)

Allah bağışlasın oğluşunu maşallah çok tatlı Bizim yerimize öp annesi

aman maşallah hadi pipili değilmiş
inşallah normale döner sende dikkatli ol
üzülme sıkma canını hayırlısıyla düzelir inşallah

inşallah düzelir canım sağol allah razı olsun evet pipili değilmiş doktor söylediğinde gözlerim doldu ağlayacaktım neredeyse eşimde ben de çok istiyorduk bir kızımız olmasını ve iki oğlun vardı demi dur bakalım deyince o bakıp anlayana kadar kalbim o kadar hızlı attı ki nefes alamadım eşimde de aynısı olmuş askerde paraşütçüymüş eşim ilk atladığında çok heyecanlanmış kalbim çok hızlı atmıştı ve ilk defa bugün aynısı oldu dedi düşün yani canım

sizin adınıza çok sevindim iki oğlandan sonra cimcime bir kız farklı duygular tadıcaksınız.benimde bir oğlum var ve tabiki kız hevesim var hayırlısı olsun..belirtileriniz nelerdi ppaylaşırmısınız?

Son düzenleme:
bende çok merak ediyorum 19 aralıkta kontrolüm iple çekiyorum desem yeridir ama zaman geçiyor hemencecik bakın bu haftanın da ortasını geçtik gitti bile tatlı bir bekleyiş var işte hayırlısından olsun herşeyi bebeğim en son gittiğimde çok hareketliydi hala o hareketler gözümün önünde ..

Aynen canim...
Insan asiri merak ediyor surekli gozlemlemek istiyor ....
En son gittigimde bizimki elini yanagina koymustu keyfi yerindeydi
Cuma gununu iple cekiyorum bende :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…