2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
gün gelecek inşallah burda doğum hikayelerimizi paylaşacağız..
inşallah bebişlerimizi göreceğiz birbirimizin..
Allah nasip eder de,erersek o günlere güzel anılarla hatırlayacağız bu günleri..
şimdi çooooook uzak geliyo hepimize ama illa ki gelecek,geçecek bu günler..
bu süreç inşallah hepimiz için mutlu,huzurlu,sağlıklı olur,hayırlı olur..
ufacık bi stres,mutsuzluk dahi yaşamayız dilerim ki..

Alıntıladığın yazıdada yazdığı gibi, özel mesaj ile bilgilerini bana mesaj atarsan listeye ekleyebilirim.

Canım ben özel msj göndermiyorum ki 50 msj sayısını dolduramamışım göndermiyor sen ekleyemezmisin ben zaten yeniyim çok iy. Bilmiyorum neyapmam gerektiğini 15.06.2014 bebeğimin doğum tarihi

çok sağol canım allah gönlüne göre verir inşallah benim bu hamileliğim diğer ikisinden çok farklıydı diğer hamileliklerimde hiç hamile olduğumu anlamamıştım ama bunda çok bulantım oldu hele bayramda çok kötüydüm hep hastaydım sonra yüzümde sivilce ve kırmızı lekelenmeler oldu diğerlerinde olmamıştı kız dedi ama kesin değilde dedi ama bilmiyorum ya inşallah doğrudur

Alıntıladığın yazıdada yazdığı gibi, özel mesaj ile bilgilerini bana mesaj atarsan listeye ekleyebilirim.

beni de ekler misin arkadaşım listeye.gerçi ben mayıs annesi mi haziran annesi mi olcam bilmiyorum :) doktorum 28-30 mayıs dedi en son beklenen gün 3 haziran dedi.doğmazsa 3 haziranda alırız artık dedi :)ama haziran annelerine yazmak istedim ben özel mesaj atarak bilgileri yolladım

Son düzenleme:

Benide eklermisiniz 28 haziran muhtemel dogum tarihim ve 2. bebegim

Merhaba arkadaşlar sürekli sizleri takip ediyorum ama yazmak 2 cocuk is güçden biraz zor oluyor. Benimde 2. Kızım geliyor ve bugün 2 li tarama testi sonucum cikti cok şükür bir sikinti yok. Darisi basiniza olsun . Sevgilerimle

Kızlar selamlar, şu çatlaklarla ilgili aklıma bir şey geldi. Birisi bana özellikle tembihlemişti, bugün göbeğim kaşınınca aklıma geldi. Göbeğiniz kaşınınca kaşırsanız çatlak oluşurmuş kızlar, bana sakın ha göbeğini kaşıma demişti. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bana mantıklı geldi, siz de bilin istedim :) Bir de bu hafta benim göbeğim sanki biraz çıktı gibi, böyle hafif hafif rahmimin büyüdüğünü hissettiren bi ağrı oluyor yürürken falan karnımda. Çok değişik bir şey ya :)

Kizlar ben 9ay.bu bulantilardan kurtulamicam sanirim bide bende artik aksam basagrisi basladi sizdedevarmi canlar

kızlar merhaba 3 gündür giremiyorum ya kapattılar bizim işyerinde interneti ve şunu farkeettim izlemişim ben sizi ya :) 1 saattir okuyorum yazdıklarınızı oku oku hala bitiremedim pes ettim sonunda :) benim sabah kusmaları hala aynı artık sadece akşamları girebileceğim öpüyorum hepinizi..bu arada yazdıklarınız bildirim olarak gelmiyo ya sadece beğeniler geliyo

ben bunu denicem ama kıl dolacak ya her tarafımız :) kıllandırmayacak bişi yokmukiiii

ben bunu denicem ama kıl dolacak ya her tarafımız :) kıllandırmayacak bişi yokmukiiii

Canim daha once deneyenlerden oyle bir sikayet gelmemis ....
Acaba ayrica karinca yumurtasi yagida mi eklesek garantiye almis oluruz
Benim asiri kasintim vardi gecti misal....
Cogu zaman surmeyi unutuyorum kasintim olmuyor diye :26:

kızlar ben 2013 haziran annesiyim ve şu an barışım tam 5 aylık. güzel bir hamilelik ve kolay doğumlar diliyorum. kış ayı ve bahar aylarına denk gelen hamileliğinizde çok şanslı sayılırsınız çünkü yaz ayı bebek büyütmek çok kolay oluyor. tam kendini toparlarken ele avuca geliyor. ben stressiz bir hamilelik ve normal bir doğum gerçekleştirdim. size tavsiye içgüdülerinize güvenin. hamilelik anneliğin başlangıcı ve bir parçası en güzel şekilde beslenin stressiz sakin bir hamilelik geçirin. bebeğinizin huzurlu ve sakin olmasında en etkili faktör bu unutmayın. sakın kendinizi eve hapsetmeyin dışarı çıkmak için her fırsatı dğerlendirin. ben 87 kg ile doğuma girdim inanılmaz şiştim ödemlerim oldu ve şu an 65 kendi kiloma geldim sayılır. hepsi emzirirken gidiyor. gerektiğinden fazla dr a gitmeyin olumsuz etkisi olabiliyor. ama rutin kontollerinizi yaptırın. o kadar çok söylenecek şey var ki istediğiniz sorulara cvp verebilirim deneyimli bir haziran annesi olarak. sağlıklı huzurlu bir hamilelik diliyorum tekrar

merhaba canım kan pıhtılaşması var mı diye bakıyor anladığım kadarıyla iğne verdiyse oda kan sulandırıcı iğne clenaksan innohop vs gibi isimleri var corasprinde verdimi bilmiyorum ama daha önce bir düşüğün varsa en kısa zamanda bu tahlillerini yaptırmanı tavsiye ederim doktorun snin farkında olmadığın bir iyilik yapıyor sana haberin olsun çok insan 2 3 düşük yaşadıktan sonra yapılıyor bu testler ve tabi çok acılar çekiyor inşallah testlerin temiz gelir şayet öyle olursa doktorun iğneyi keser kullanmazsın yok sıkıntılı bi sonuç gelirsede bebeğini tekrar kaybetmemen için iğne dozlrını ayarlayarak kontrol altında bi 9 ay geçirmen gerekiyor ki tek düşükle bunun peşine düşüp önemseyen doktorunu kutluyorum...

Cok tesekkurler, Allah anali babali buyutsun ve izlere de saglikli bir sekilde elimize almayi nasip etsin... Sorularim oldukca sizinle paylasacagim..

Arkadaslar sizler orada uyuyorsunuz belki ama burada coktaaan sabah oldu, sabah dusumu aldim, kahvaltimizi yaptik, esimi ise ugurladim hatta mutfagimi toparlayip bir fincan sut keyfi yapip sizleri okumak icin bilgisayarimin basina oturdum :) Nasilsiniz????
Dun esimle birlikte Hong Kongda Matilda adinda bir hastaneye gittik. Gormeniz lazimdi o kadar tepelik bir yerdeki taksi en az 20 dakika dolana dolana tepeye cikmaya calisti. Ama cikinca damanara gormeye degerdi' hos hava kirliligi ve sisten ne kadar goruntu secebiliyorsaniz o. Iyi ingilizce konusabilen cinli bir doktora gittik, ense kalinligina 1,7 dedi, normalmis. Bir de kan aldi, birkac gun icinde sonuclari mail yoluyla yollayacaklarini soyledi. Icim rahatladi acikcasi bebisimi gordugumde. Bir de bu aralar esim de benimle gelip o goruntulere sahit oldukca olayin gercekliginin ufak ufak farkina variyor ve heyecanlanmaya basliyor gibi geldi bana, hadi hayirlisi. Herkese guzel bir gun diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…