2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Cok guldum tatlim yaa 'zebra gibi' dedim ya sursem bi faydasi olur muydu diye dusunmuyo degilim. Sen yinede daha sonra benim gibi acaba dememek icin onlemini al

Ben nerdeyse 28 yaşımı bitirmek üzereyim ve 2 aylık evliyim, Aklımda hiç çocuk fikri yoktu bu yaz değil de ondan sonraki yaz filan olur diyorduk ama tüm önlemlere rağmen olmuş ve hamileyim. Sen yine kabullenmişsin ben halen ikna olmuş değilim. İlk başta aldırmayı bile düşündüm ama bebek hasreti çeken onca insanı düşününce bi de kalp atışını duyunca vazgeçtim. ( Zaten aldırma sadece fikirden ibaretti onun günahını alamayacak kadar Allah korkum var şükür.)

Yaş itibariyle anneliğe uygunum ama biyolojik ve psikolojik olarak hiç hazırlanmamıştım önce kocama evime ve evliliğe alışmam gerekirdi. Burda millet heyecanla testlerden şundan bundan bahsedior ben şaşıyorum, hiç heyecanım ve doktora gitmek için merakla bekleyişim yok. Ne olacak böyle

Bende 2014 haziran annesi olucam insaallah uzun zamandir herhangi bir mesaj falan yazmadan sizleri takip ediyordum. bende yazayim artik dedim cumartesi gunu kontrolumuz var. bebegimi cok ozledim

Canımm üzgünüm bebeğin için. Demekki yaşayacak günü yokmuş. Rabbim ileride yine nasip eder insallah.

Yok canım ne geç kalması :) ben erken davranışım. Benim annemde ögretmendi ve biz üç kardesiz hepimizin arasında 2 yas var hepimiz birarada büyümüşüz ve annem rahat etmiş. Bende öğretmenim benim içinde iyi olacağını düşünüyorum artık ikisi aynı anda büyüyecekler. Kaç aylık hamilesin cinsiyeti bellimi. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Hayırlı olsun

bende seninle aynı durumdaydım 1 ay öncesine kadar bende yeni evliyim hemen hamile kaldım ev evlilik yeni ortam falan şaşırmış durumdaydım ama burayı okudukça paylaştıkça alışmaya başladım bi de doktora gidip elleri ayakları görünce artık tamamen adapte oldum aslında en çok korktuğum şeylerden biri kaybetmekti ama çok şükür 3 ay olunca artık daha çok inandım

sende gidip o kıpır kıpır bebişi görünce fikrin değişicek :)

Sende benim gibi canım. Bende 2.ye hamileyim. 12 haftalık olduk biz senin nekadar oldu.

Kızlar Dr dan geldik çikolata yiyip gittim fena hareketliydi. Ayakları yukardaydı. Ense kalınlığı 1.8 çıktı cok şükür.:)

Sanırım görünce fikrim senin gibi olumluya dönecek. Ben gördüğümde 2 mm ve mercimek gibi yuvarlak bişeydi, sadece kalp sesi vardı. 6 haftalıkken gittim sonra 13 haftalıkken gidicem. Bu form iyi geliyor o yüzden en azından bi kez bakmaya çalışıorum

şimdi artık elleri ayakları var mercimek oldu fasulye hatta fasulyeyi de geçti arada gitseydin bi kere daha ne kadar büyüdüğünü görürdün daha iyi anlardın

arkadaşlr ben 10 haftlık hamılym fakat hep korku ıçındeyım bebegm ıyımı sağlıklımı şuan nasıl dye çok dşyrm çünkü çok ıstdk çok geç surden sonra allahm kısmet ettı 2 hafta önce kontrldydm şimdi 2 hafta var kontrle ve içim içim yıyıo hgun gelsn dye

Hayirli haberlerle gel ins. Canim
Ikili tttestini sorunsuzca atlatman dilegiyle

Masaallah canim
Ense kalinligi normal cikmis... kan degerlerinde normal cikar sikma canini
Canim bas agrilari bende birkac haftadir yogun bir sekilde vardi bu aralar azaldi cok sukur....
Sebebi ise vucudumuzda artan kan artisiymis....
Ilac falanda alamiyoruz ...
Ins. En kisa zamanda atlatirsin
Gozun aydin canim...
Ense kalinligi normal cikmis
Senin bebek kendini agirdan aliyor desene....
Hemen gostermemis cinsiyetini
Guzel sonuclarla gel canim

Canımm üzgünüm bebeğin için. Demekki yaşayacak günü yokmuş. Rabbim ileride yine nasip eder insallah.

Bugun itibariyle 9 haftam bitti 10. haftaya girdik bebisimle. Allah olmayanlara nasip etsin canim bizede saglikli bi sekilde kucagimiza almayi

Kızlar Dr dan geldik çikolata yiyip gittim fena hareketliydi. Ayakları yukardaydı. Ense kalınlığı 1.8 çıktı cok şükür.:)

demek çikolata her zaman zararlı değilmiş
heheheheheh
zaten çok severdim artık daha çok seviyorum

Seni çok iyi anlıyorum canım aynı korkuları bende yaşıyorum ama Allah'a emanet yavrularımız hayırlısıyla sağlıkla kavuşalım inşallah

Canim bas agrilari bende birkac haftadir yogun bir sekilde vardi bu aralar azaldi cok sukur....
Sebebi ise vucudumuzda artan kan artisiymis....
Ilac falanda alamiyoruz ...
Ins. En kisa zamanda atlatirsin

doktorumda bekliyoruz artık baş ağrısı diye minoset içebilirsin dedi eşime aldırcam çok kötü olursam kullanırım şimdi hafif hafif var hiç bitmiyo bu bebişlerin derdi bulantı kusma uyku şimdi baş ağrısı bakalım daha ne görcez

Eeee bebis bunlar her turlu her zaman ben buradayim diyecekler
Canim minoset pek tercih edilenler arasinda degil diye biliyorum....
Parol rahatlikla kullanilabilir diye arastirmistim...
Tabi doktorun yazmissa birsey diyemem...
Ayrica ben geceleri siddetli agrilardan uyumadim yinede icmedim....
Sende elinden geldigince icmemeye calis canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…