2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar ben geldim bebeğimi gördüm çok heyecanlandım çok güzeldi ense kalınlığı normal çıktı burnu oluşumu normal herşey normal dedi cinsiyetini kendi söyledi senin iki oğlun vardı değilmi dedi evet dedim baktı kesin değil ama kız dedi hatta bize de gösterdi genital organını hiçbir çıkıntı yok dedi ama kesin olarak 1 ay sonra söylerim dedi ikili test için kan verdim beş gün sonra alcam sonucunu bir de benim için üzücü birşey oldu kızlar plesanta aşağıya yerleşmiş yukarı çıkabilir dedi bir ay bekliyeceğiz dedi ilişki bir ay yasak ağır iş yapma yürüyüş yapma dedi üzüldüm eğer yukarı çıkmazsa normal doğum olmaz dedi bebek keseyi yırtamaz doğum gerçekleşemez sezeryan olur dedi ve yedi aylık olduğunda kanamaların olur dedi inşallah dua edin kızlar yukarı çıksın sezeryan olup olmaması değil de bebeğim için riskli birşey olur diye korkuyorum

öncelikle aldığın güzelhaberler için tebrikler cnm,gözünaydın..sonuçlar iyiymiş ne güzel..
ayrıca 2 oğlandan sonra kızının olması ihtimalide çok hoş bence..:KK34:
diğer duruma gelince,dediğin gibi inş bi sorun oluşturacak durum yoktur canım..

Yarini iple cekiyorum cok merak ediyorum bebisimi. Cinsiyetinide ogrenmek istiyorum ama biraz daha beklemem lazim sanirim

bugün kimseler gelmiyo buaya:KK19: yoksa pc mi güncellemiyor anlamdım alıntılarıda göremiyorum artık kk bazen hata veriyo ee kızlar bu kadar yüklenirsek ne yapalım sevincimiz o üzüntümüzü o derdimizi o çekiyo çöküyo tabi haliyle .:KK9:

evet aynen öyle..hatta bazen beğeni yazıyo ama aslında bazısı alıntı..
bazende hiç bildirim yok görünüyor ama sayfaya bi bakıyorum var..
sitede sorun var heralde, ama bayadır böyle..

kızlar sizi gorunce cok duygulandım bende 2013 hazıran annesıyım 12.hafta falan yazmısınız dun gıbı herseyhatırımda zaman cok cabuk gecıyor ınanamıyorsunuz.hamilelik takvimini bile onden onden okuordum :) 10 haziran beklenen doğum tarıhımdi 1 hazıranda sezeryanla oğlumu dunyyaya getırdim.size de allah hayırlıs dogumlar nasip etsın..artık ciinsiyet ogrenme heyecanı da basmıstır sizi :)
buda oğlum ARASEki Görüntüle 875239

oyyy maşallah Allah bağışlasın oğluşunu..saça bak yavrum yaaaa :KK16:
ama zaman geçiyor falan hikaye..geçmiyo anacım.. :KK1: böyle özelikle bekleyince geç-mi-yor

Son düzenleme:
öncelikle aldığın güzelhaberler için tebrikler cnm,gözünaydın..sonuçlar iyiymiş ne güzel..
ayrıca 2 oğlandan sonra kızının olması ihtimalide çok hoş bence..:KK34:
diğer duruma gelince,dediğin gibi inş bi sorun oluşturacak durum yoktur canım..

allah razı olsun canım

kızlar sizi gorunce cok duygulandım bende 2013 hazıran annesıyım 12.hafta falan yazmısınız dun gıbı herseyhatırımda zaman cok cabuk gecıyor ınanamıyorsunuz.hamilelik takvimini bile onden onden okuordum :) 10 haziran beklenen doğum tarıhımdi 1 hazıranda sezeryanla oğlumu dunyyaya getırdim.size de allah hayırlıs dogumlar nasip etsın..artık ciinsiyet ogrenme heyecanı da basmıstır sizi :)

Masallah cok tatli bi oglun var allah bagislasin. Darisi basimiza :)

Allah bağışlasın oğluşunu maşallah çok tatlı :nazar: Bizim yerimize öp annesi

Masallah cok tatli bi oglun var allah bagislasin. Darisi basimiza
AMİN CANIM İNSALLAH SİZİNDE COK TATLI BEBİŞLERİNİZ OLUR..BU ARADA BEN HEP KIZIM OLSUN İSTEMISTIM AMA ŞU AN ERKEK OLDUGU İÇİN COK MUTLUYUM O YUZDEN UZULMEYIN ERKEK BEBİŞLERDE ANNE ARASINDA FARKLI BİR SEVGİ OLUYOR

aman maşallah hadi pipili değilmiş :KK1::nazar:
inşallah normale döner sende dikkatli ol
üzülme sıkma canını hayırlısıyla düzelir inşallah

inşallah düzelir canım sağol allah razı olsun evet pipili değilmiş doktor söylediğinde gözlerim doldu ağlayacaktım neredeyse eşimde ben de çok istiyorduk bir kızımız olmasını ve iki oğlun vardı demi dur bakalım deyince o bakıp anlayana kadar kalbim o kadar hızlı attı ki nefes alamadım eşimde de aynısı olmuş askerde paraşütçüymüş eşim ilk atladığında çok heyecanlanmış kalbim çok hızlı atmıştı ve ilk defa bugün aynısı oldu dedi düşün yani canım

Masallah cok tatli bi oglun var allah bagislasin. Darisi basimiza
AMİN CANIM İNSALLAH SİZİNDE COK TATLI BEBİŞLERİNİZ OLUR..BU ARADA BEN HEP KIZIM OLSUN İSTEMISTIM AMA ŞU AN ERKEK OLDUGU İÇİN COK MUTLUYUM O YUZDEN UZULMEYIN ERKEK BEBİŞLERDE ANNE ARASINDA FARKLI BİR SEVGİ OLUYOR

Benim dunya tatlisi bi kizim var. Bu bebegim de oglan olsun istiyorum tabi once hayirli ve saglikli olmasi onemli.

kızlar ben geldim bebeğimi gördüm çok heyecanlandım çok güzeldi ense kalınlığı normal çıktı burnu oluşumu normal herşey normal dedi cinsiyetini kendi söyledi senin iki oğlun vardı değilmi dedi evet dedim baktı kesin değil ama kız dedi hatta bize de gösterdi genital organını hiçbir çıkıntı yok dedi ama kesin olarak 1 ay sonra söylerim dedi ikili test için kan verdim beş gün sonra alcam sonucunu bir de benim için üzücü birşey oldu kızlar plesanta aşağıya yerleşmiş yukarı çıkabilir dedi bir ay bekliyeceğiz dedi ilişki bir ay yasak ağır iş yapma yürüyüş yapma dedi üzüldüm eğer yukarı çıkmazsa normal doğum olmaz dedi bebek keseyi yırtamaz doğum gerçekleşemez sezeryan olur dedi ve yedi aylık olduğunda kanamaların olur dedi inşallah dua edin kızlar yukarı çıksın sezeryan olup olmaması değil de bebeğim için riskli birşey olur diye korkuyorum

sizin adınıza çok sevindim iki oğlandan sonra cimcime bir kız farklı duygular tadıcaksınız.:KK3:benimde bir oğlum var ve tabiki kız hevesim var hayırlısı olsun..:KK49:belirtileriniz nelerdi ppaylaşırmısınız?

Son düzenleme:
bende çok merak ediyorum 19 aralıkta kontrolüm iple çekiyorum desem yeridir ama zaman geçiyor hemencecik bakın bu haftanın da ortasını geçtik gitti bile tatlı bir bekleyiş var işte hayırlısından olsun herşeyi bebeğim en son gittiğimde çok hareketliydi hala o hareketler gözümün önünde ..:KK66:

bende çok merak ediyorum 19 aralıkta kontrolüm iple çekiyorum desem yeridir ama zaman geçiyor hemencecik bakın bu haftanın da ortasını geçtik gitti bile tatlı bir bekleyiş var işte hayırlısından olsun herşeyi bebeğim en son gittiğimde çok hareketliydi hala o hareketler gözümün önünde ..:KK66:

Aynen canim...
Insan asiri merak ediyor surekli gozlemlemek istiyor ....
En son gittigimde bizimki elini yanagina koymustu keyfi yerindeydi :KK1:
Cuma gununu iple cekiyorum bende :18:

X