2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
benımde karnım belırgınlestı hep gazdır daha dıye dusunuyorum ama...erken degıl mı

mustela mı alsam acaba? foyatlar da ates pahası ya bıde se yaramazsa uzulmek ıstemıyorum

Umarım işe yarar sonuç da o düşünceyle aldım fiyat da yüksek ama sonradan düzeltmeye çalışmaktansa baştan oluşmasını önlemek daha mantıklı geliyor bana... Kullananlara bakınca memnun olanlar da olmayanlar da var olanlardan oluruz İnşaallah...:)

Kızlarr ikili test yaptıran varmı? Biz dün yaptırdık sonuçlarımız bugün çıkacak inşallah önemli bişey çıkmaz..Bu arada dün bebeğimi gördüm tekrar çok çok hareketli doktor ense kalınlığını bile zor ölçtü yerinde durmuyo dio :)))

bende ust dugmelerı acıyorum hamıle pantolonu aldım ama henuz cok olmadıgından dusuyor assa ooo 75 cok ya nerdeyse bır muayne parası.hakkaten ıse yarıcak olsa kıyacam ama

hoşgeldin canım allah bebeğini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin ben de üçüncü kez anne olacağım benim de iki oğlum var

hosbuldum canim amin insallah rabbim hepimizi bebeklerimize hayirlisiyla kavustursun . haziran annelerinde tek ben varim diyodum 3. hamileligini yasayan demek ki tek degil misim. senin cocuklarini da allah bagislasin canim hayirli, saglikli uzun omurler versin yaradanim...

Merhaba arkadaslar Ankara'dan neslihan ben 24 yaşındayım. 19 aylık bir kızım var ve suanda 12 haftalık hamileyim. Davetsiz misafirimizi ilk öğrendiğim gün çok üzüldüm 2. Bebeğe hazır değildim öğrendiğimde bebek 6 haftalıktı. Psikolojim bozuldu kızım daha konuşamıyor yeni yeni kendini ifade etmeye baslasada hala bezleniyor. Tabi bu önceki düsüncelerimdi :) şimdi yeniden anne olmaya okadar hazırımki çok seviniyorum. Önümüzdeki salı 2'li taramaya gideceğiz insallah. Rüyamda doktor ilik kanseri dedi cinsiyeti erkrkek dedi. Hala rüyanın etkisindeyim. İlk basta çok üzüldüğüm için kendime çok kızıyorum KK kulübüne üye olupta anne olmak isteyipte olamayan kardeşlerimizi görünce dilerim Rabbim isteyen her kadına nasip etsin anneliği. Şimdiden hoşbulduk

Bu arada Dr um artık bebek senden besleniyor ona göre dikkat et dedi insan stres oluyo herseye dikkat etmek gerekiyor bu arada kzlar eti eldivensz elleme iyice pişirerek ye sebze ve meyveleri iyice yıka sirkede beklet dedi size de tavsiye olsn:)

merhaba ankarada henüz yeni hamile arkadaşım var ama ben eskişehirdeyim.benimde 2. ama oğlum 5 ini bitirdi şimdi heyecanla yeni bebişi bekliyoruz üzülme neredeyse kızın 2 yaşına giriyor ikisi beraber çabucak büyürler sende bir kaç sene sonra rahat edersin bende arka arkaya istemiştim ama oğlumun işitme engelinden dolayı ertelemek zorunda kaldım...hayırlısı olsun hepimiz için sağlıklı olsunlarda ne isteriz başka

merhaba ne güzel cesaretinizden dolayı tebrik ederim sizi 3.cü biraz düşündürüyor insanı hele bu devirde ama kalabalık aileleri seviyorum bende 2. yi bekliyorum sizden ricam cinsiyet hakkındaki tecrübelerinizi paylaşırmısınız bizlerle sizlerin tecrübelerinden faydalanarak tahmin etmeye çalışalım cinsiyetlerini

Maşallah Gözün aydın canım yarın da benim kontrolüm var inşallah bende hayırlı haberlerle gelirim

bnmde yarın ikili test için randevum var cnm inş iyi haberlerle geliriz cınsiyet konusunda doktora yalvarmayı düşünüyrum

Aynen öyle. Oğlun için üzgünüm. Umarım bebeklerimiz sağlıklı gelir kucaklarımıza. Kaç haftalık hamilesin.

bnmde yarın ikili test için randevum var cnm inş iyi haberlerle geliriz cınsiyet konusunda doktora yalvarmayı düşünüyrum

Yarın kontrolü olan sadece ben değilmişim yani :) Stres heyecan korku hepsini bir arada yaşıyorum şu an.İlk hamileliğimde kızımı erken doğumda kaybettim ister istemez korkuyo insan.İnşallah hepimiz hayırlı haberlerle döneriz canım.

çok üzüldüm cnm Rabbim bebeklerimizi sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin..bendede heyecan korku hepsi var ama Allah'a emanetiz

merhaba canım:) aynı yastayız ben daha ılkımı dogurcam ınsallah gec kalmısım yaaa benım kardeslerımde oyleydı hatırlıyorum..aralarında tam 2 yas var.annem cok uzulmustu hazır degıldı. ama Allah ona tam hayal ettiği bebegi verdı.hem uslu hem de biblo gbi bir kız cocugu..annem yer yer zorlansa da oyle cok buyuk sıkıntı yasamadı.ınsallah senın bebısın de oyle olur:)

Ben ilk bebegimde alaninda cok iyi olan bir prof a gidiyordum. Bana catlaklar konusunda ne yaparsan yap catlayacagi varsa onleyemezsin demisti. Bende bu yuzden aldigim badem yagini surmekten vazgecmistim. Catlaklarim oldumu evet oldu ama yaglar kremler kullanan bir arkadasima oranla cok daha az. Her iki gorumceminde tek tuk catlagi var kayinvalidemde de nerdeyse hic yok. Yani ben bunun biraz genetik olduguna inaniyorum. Amaaaa yinede zaman zaman acaba surseydim faydasi olur muydu diye dusunmuyo degilim. Bu bebegimde bebek yagi kullanayim diyorum bir umut artmasina engel olurum diye..

merhaba hamiş arkadaşlarım uzun zamandır takip ediyorum ama yazmak hiç aklıma gelmemişti nedense :) benimde ikinci çocuğum olacak kısmetse haftaya ikili test için doktora gitmeyi düşünüyorum,ilk hamileliğime göre daha zor geçiyor bu sefer bulantı,şiddetli baş ağrıları v.s.

Şahsen ben iki sene sonra bitane daha istiyorum kardeşimle aramda bir yaş var anne olarak değil ama çocuk olarak deneyimim var...:) Evet zor oluyordur ama çocuklar için iyi olacağını düşünüyorum...

Kızlar bu kabızlık beni mahfetti Normalde de bu sorunu yaşayan biriyim ama bitki çayları falan idare ediyordum. Çoğu tanıdığım daha çok erken kabızlık için ilerde daha kötü olursun diyorlar. Sabahtan beri anca sıcak şeyler içiyorum. Daha şişkinlikten falan kayısı dışında birşey yiyemedim

aaa... eyer öyle olursa yandım ben.... kalçamda ergenlikten kalma çatlaklarım var zaten zebra gibi bide karın tamamdır... yok ben yinede kullanacam normalde cildim çok kurudur benim iyi geleceğini düşünüyorum...

Benimde kizim 15 aylikken ikinci bebegime hsmile oldugumu ogrendim. Kizim icin cok endiselenmistim cok zor olsada sutten kestim onunla yeterince ilgilenemeyecegimi dusunup uzuluyordum. Ama bebegimi 9 haftalikken kaybettim ve cok aglamistim. Hic endiselenme insallah bebegini sag salim kucagina alirsin ve birlikte buyurler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…