2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Oyyyy deme öylee kendi nazarımı değdiricem valla bebeğime,,o yüzdn dünden beri çok çirkin diyip duruyorum teşekkür ederiz bu arada

Hosbuldum canimmm
Itis tepis gunu geciriyoruz iste
Sen nasilsin ???
Bebis nasil ???
aynen daha ısten cıkmama 28 gün var bakalım ondan sonrası nasıl gecıcek sımdı oyle boyle gecıor ıs ev fılan bebegımın ufak eksıklerı kaldı benım lohusa gecelıgım bebegın havlusu banyo malzemelerı ve dogum sekerlerımız ve ve kapı susumuz ve nevresımız oyy say say bıtmedı ne cok eksıgım varmıs ben dıodum bıttı gıbı bısey

cnm neoldugunu okuyamadım ama ınsalah hersey yolundadır bızde bebısını vebutun bebıslerı cokkk sevıoruz

Allah razı olsun canımmmm az kalsın doğuruyodum :)
Rahimde açıklık kanamam ve sancım vardı.Kanamam hala devam ediyor hafifte sancım var.
Ama nst de sancı çıkmadı çok şükür.
2 gün hastanede yattık.Şimdi evde devam ediyoruz ilaçlara canımcım

Cok gecmis olsun cnm

çok gecmiş olsun canımm; inş hepimiz zamanında ve saglıkla bebişlerimizi kucagımıza alırız Kendine çok dikkat et

şükür haber aldık canım..çok merak ettim faceden de yazdım ama dinlendiğin için giremediğini düşündüm...senide yavrunuda bütün tehlikelerden korusun Allahım....öpüyoruz sizi kocaman...

çok geçmiş olsunnnn cnm gecen aksam da karnımda benimde kasılma gibi bişey oldu bır sure bekleyeyım derken uyuya kalmısım yalancı kasılmadır dıye kendımı avutuorum rabbım saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın:18:

şükür haber aldık canım..çok merak ettim faceden de yazdım ama dinlendiğin için giremediğini düşündüm...senide yavrunuda bütün tehlikelerden korusun Allahım....öpüyoruz sizi kocaman...

Faceye daha çok eşim giriyor oyun oynamak için canım.
Ben henüz giremedim.
Çok düşüncelisin çileğimmmm.
Rabbim hepimizin bebişlerini korusun inşallah bitanem.
Bende sizi öpüyorummmm

O zaman senin kızına kocaaman bir maşallah diyoruz. Iyi haberler almak çok güzel
Stresten etkileniyor maalesef bebekler. Sonra biz de onları tekrar hareket ettirinceye kadar akla Karayı seçiyoruz. Ama nihayetinde biz de insanız, motor değiliz. Üzme canım kendini, bebegin iyidir hareketleri artar bikac saate.

günaydın yeşilim eriğim...

♥♥♥ Nasılsın çilegim?

Çok sağol canımmm.
Bende de regl sancısı gibi oluyor canım hastaneye yattığım günden itibaren var sancım ama sancı çıkmadığı için çok takılmıyorum.
Amin canım Allah'ım acılarını göstermesin evlatlarımızın.

Geçmişler olsun cnm sağlıkla zamanında al inşallah kuzunu kucağına

amiiiin cnmmmm amiiinnnnn allahım korusun butun bebeklerımızı bol bol dinlen ayaklarını dik havaya yat bır sure bole yap 32 den sonra daha rahat oluruz

selam anneler yazılar 2 gün girmedin mi birikiyor maşallah umarım herkes iyidir.. ben bgn ağlayıp duruyorum dertleşmek istedim sizinle eşimin işi sallantıda aslında eşim çok güzel çalışıyor ama firma müdürü ikide bir arayıp küçülmeye gidebiliriz satışı çok yapın yoksa işten çıkartılırsınız diye tehdit ediyor benim de şu dönemde bunları duymayı içim kaldırmıyor, o kadar kötü hissediyorum ki kendimi burda yazanları bile okudukça ağlıyorum bebeğim de strese giriyor bu şekilde biliyorum ama elimde değil kurtulamıyorum bu düşüncelerden bir de doğumun sezeryan olacağını öğrendim doktorumdan aslında hiç istemiyordum canım buna da çok sıkılıyor.. böyle işte kızlar herkesi öpüyorum Allah hepimize evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin..

Hareket etmeyen bebisler icin visne suyuyla birlikte cikolata yiyin sirtustu yatin hemen hareketleniyo eger yarim saatte hareket etmezse doktorunuza basvurun...

Cnm iyi dusun iyi olsun en onemliside bebisini dusun nasibiyle gelsin insAllah kendini ferah tut cnm

Cnm iyi dusun iyi olsun en onemliside bebisini dusun nasibiyle gelsin insAllah kendini ferah tut cnm

çok saol canım elimden geleni yapıyorum her bebek kısmetiyle gelir diyorum kendime ama işte insan gebeyken mantıklı olamıyor malesef çok saol güzel düşüncelerin için..

Allaha Şükür sanci manci gelmesin bebis de orda dursun o da sabirsizlardan anneci ama soyle annesi daha gec gelsin:) guzel haberlerini bekliyorum
Oyyyy deme öylee kendi nazarımı değdiricem valla bebeğime,,o yüzdn dünden beri çok çirkin diyip duruyorum teşekkür ederiz bu arada
Ayy kiyamam ki benim nazarim degmesin derken seninkinin degmesini istemem Allah korusun 41 kere masallah.

canim bu kodaman mudurlerin altlarina yaptiklari baski.adam herk3se ayni giciklikla davraniyordur emin ol.adamin satisi iyoyse cikarmaz hatta onlari esin gibi adamlar kurtarabilecegi icin baski yapiyordur.benum de esim satis isinde ayni seyleri biz de yasadik anliyorum seni.Esinin senin destegine ihtiyaci var benimki de uzulup duruyordu gelecegimiz icin.gun olur devran doner.her sey yoluna girecektir.hamileyiz duye sadece biz ilgi beklemeyip biraz da biz ilgi göster meliyiz .yoksa yanliz hissediyorlar kendilerini.

her bebek kısmetıyle gelir demiş atalarımız canım, boyle seyler düşünüp ihtimaller üzerine kendini de bebeğini de üzme ayrıca satışlar umdukları gibi gitmediğinde bazı işyeri sahipleri bu tür tehditleri akıllarınca motıvasyon aracı olarak kullanırlar duymayın takılmayın derim ben

ayrıca bence doğum şeklinden cok bebegın ve senın saglıgın onemlı, hangısının doğru olduğu yonunde doktorun bı fıkır beyan etmısse bu konuda üzülecek bişi yok, hayırlısı olsun ikiniz içinde

evde önceden denemelik olarak az aldığım keçeler vardı, az önce hem canım sıkıldı hemde onları değerlendireyim dedim bunu yaptım bir de gittim astım kapıya o değilde renkler FB gibi oldu babam görse bayılııııııııııııııııır ama eşim akşam görünce sırf renkten ötürü sevmedim diyecek heheheheheh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…