2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bende FB'liyim ama eve asla giremez FB'li bişey.. Eşim deli BJK fanatiği

Insallah daha guzel haberlerini alacagiz canim

canım merhaba, teşekkür ederim, ben şuan 31. haftayla gidiyorum aslında muhtemel doğum tarihim 9 haziran yani 9 ay 10 gününü doldurursa 9 haziran. ama benim kız olduğu için mi bilmiyorum dün doktor 20-25 mayıstan sonra ciddi ciddi bekliycz artık doğumu dedi :) tam tarih şuanda henüz belli değil canım :)

seninkisi kız mıydı kızlar genelde 1-2 hafta erken geliyolarmış :)

maşallah yavruna buarada kaç haftalıksın canım niye erken tarih verlidi doğumuna dün bi arkadaş daha tarihini 25 mayıs diye almış ben anlayamadım şimdi biz 40haftalıkken doğurmıycazmı:26:

ne tepki vereceğini kestiremediğim için çekiniyorum söylemeye ama bir dahaki gittiğimizde belirticem :) bu arada teşekkür ederiz seninkine de maşallah 41 kere

Oyyyy yesinlerr minnak kızını maşallah ona bizimde 25 mayıs civarı olacakmış heralde.Ama sezeryan olayını söyle bence ona göre bir yol izleyin birşey kalmadı artıkk

puhahhaahahah hepimizde atlamışız heee ne var canım aaaaa kızınında iy haberlerini getir nolcak
Canim hic aklina kotu seyler getirme. Ben de sezaryen oldum hem sutum geldi hem bir haftam olmadan gelen misafirlere servise basladim darisi hepinizin basina ve tekrardan benim basima
kafayı bozduk sanırsam bebişlerimizle bizim cadı kızımız nasılmış peki iyimiymiş :) tatlı cadımız..

Oyyy cok guldum yaaa gercekten oglusla kizimizi karistirdik ama olsun sonucta o da bizim yegenimiz. prenses nasilmis peki

Teyzoslar cok sagolun. Prensesimin biseyi yok cok sukur. Alerjimiz var toza polene her bahar onlem amacli koruyucu ilac kullanacakmisiz.

Geçmişler olsun cnm sağlıkla zamanında al inşallah kuzunu kucağına

Çok sağol canımmm inşallah hepimizin bebişleri zamanında hayırlısıyla sağlıkla doğar

amiiiin cnmmmm amiiinnnnn allahım korusun butun bebeklerımızı bol bol dinlen ayaklarını dik havaya yat bır sure bole yap 32 den sonra daha rahat oluruz

Kalkmak yasak zaten canım birkaç gün duş bile alma dedi dr.
Yemek lavabo ve namaz dışında kalkmıyorum.
32.haftayı görmek bile hayaldi benim için ama çok şükür şimdi biraz daha umutluyum canımcım

Bebeğin rızkıyla gelir inşallah canım dualarım sizinle

Hastaneye giderken eşimi aradım galiba doğuruyorum diye eşimde bir panik ne yap et doğurma daha diyor telde.Sanki benim elimde.
Bende o kadar stresliyim ki o an gel oğluna söyle beklesin biraz daha diye bağırıyorum.Çok komikti halimiz :)

Benim de babamın bayılacağı ama eşimin hiç sevmeyeceği bir süs olmuş :)
İşin garip tarafı hastane çıkışımızın biri beşiktaşlı diğeri fenerli :)
Biraz kendime geleyim ciciler sayfamıza koyarım inşallah canım.
Bu arada güzel olmuş canımmm ellerine sağlık

Bebeğinin iyi olmasına sevindim ama doktora da bir o kadar gıcık oldum.Zaten stresli gidiyoruz azıcık anlayışlı olsalar ya...

Insallah daha guzel haberlerini alacagiz canim

İnşallah canımcım.Hepimiz güzel haberler veririz inşallah

canlar ve onların güzel yakışıklı canları......ben yavaştan çıkıyorummmmm .... birkaç toparlamam gereken işler var toparlayım sonrada yavaştan hazırlanıp evime gideyim....birazda evde mesaiye kalayım..yemek yapılacak toparlanacak..saat 10 olacak ben sonra tvnin karşısında biraz uzanıp uyucam :)

kendinize ve yeğenlerime iyi bakın...güzel güzel yemek yiyin....strese sokmayın hem kendinizi...hemde yeğenimi...stressiz endişesiz tepikli bol hareketli güzel geceler olsun....

Kendini ve asyamızı çok yorma canım güzel güzel dinlen evde.
Çok öpüyoruz sizi

Resimli anblata bilmem zaman alır epey canım iş yerinde o kadar uğraşmam mümkün değil. Asllında site otomatik çeviriyor google chrome kullanıyorum ben oda translate ediyor otomatik.
Tamam teşekkür ederim yine de. Yapmaya çalışayım.
Bnmde kontrolum hftaya kizlar gecenki kontrolumde sag bbregim buyume yapmis uroloji doktorna gozuktumhafif buyume dedi eger buyume devam ederse stent takarz dedi ins buyumemistir
Umarım birsey yoktur. Ama doktor bana da demişti hamilelik sağ böbrekte büyüme yapar diye. Benim de böbreğimde büyüme olmuş. Senin hangi böbreğinde büyüme varmış? Doktor bol su iç ve idrarını tutma demişti.

Hmm demek beni hatırlamıyordun öyle mi?
Rüyan da çok komikmiş bu arada. Bütün göbekliler toplandık demek:-D

kızlar şu etiketler için yaptığımız tasarımları nasıl kaydediyoruz? Site ıngilizceydi ama nihayet onu çözdüm. Ama bir türlü dediğiniz gibi paint yapıp worde atamıyorum. Paint yaptığımda bütün internet sitesinin resmini kaydediyor. Sadece hazırladıgımız tasarımı nasıl paint yapıp worde atacağız? Bilenler yardımcı olur musunuz??

canım sitede seçtiğin resimde deişiklikleri yptıktan sonra print scren yap (googla yazınca nasıl print scren yapılacağını anlatııyo sadece bi tuşa basıyorsun)
bu tuşa basınca ekranda bi ddeğişiklik olmuyo panik yapma
daha sonra bir paint sayfası aç ve yapıştır de yapıştırınca ekranın tamamı yapışıyo üstte kırp yazan yer var sadece resmini kes ve kaydet zaten painte kaydettikten sonrasını bastıracağın yerde ayarlarlar ölçüleri falan
umarım anlatabilmişimdir

bzm heyecanımızı onlar anlayamıyr. Onlara herşey sıradan geliyr. Boşver bebiş iyiymiş ya sen ona bak

işten çıkmaya son 2 gün

bu arada kızlar konuştunuzmu bilmiyorum kaçırmış olabilirim ama bebeğinizin pozisyonları nasıl? benim bi aydan beri kafası hep aşağıda

canım print screen yapabiliyorum onda sıkıntım yok. Sayfayı worde de attım ama ben sadece tasarımı worde atmak istiyorum. Senin dediklerine göre doğru yoldayım. worde sayfayı attıktan sonra tasarımı içinden kesip çıkaracağım anladıgım kadarıyla.
işten çıkmaya son 2 gün

bu arada kızlar konuştunuzmu bilmiyorum kaçırmış olabilirim ama bebeğinizin pozisyonları nasıl? benim bi aydan beri kafası hep aşağıda

benim oğlan hep baş aşağıdaydı. bu saatten sonra da dönmesin zaten:)

Kullansin da cabuk atlatsin alerjisini annesi ;-). op bizim yerimize kuzuyu

Cilegim ve onun minicik prensesi asya' mizi opuyorum bende. guzelce dinlen tatlim

işten çıkmaya son 2 gün

Neslicim benim bebisin kafasi bir yukarda bir asagida bundan sonra durur mu yerinde bilmem.
Kullansin da cabuk atlatsin alerjisini annesi ;-). op bizim yerimize kuzuyu

Sagol tatlim tesekkur ederiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…