2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Bir saat sonra kizimin randevusu var. Utu yapacagim dusa girecegim kizimin karnini doyuracagim hazirlayacagim.. ve ben hala burada oyalaniyorum

Bende superrr bir usengeclik var canim son zamanlarda surekli gezmek istiyorum am gezmeyede gitmiyorum

:))) ay ne güzell ya....çok kıskandım seni şimdi :) tam öğle vakti hava sıcaksa dışarı çıkma tabi....yat uyu öğlen uykusu iyi gelir sanada bebişede....balkon varsa al eline kitapçık balkona hava al kitap oku...müzik dinle..ay ben evde olsam kesin uyurdum...
[/QUOTE]

Cilegimm evimin manzarasi hep insaatlarla suslu :-( balkonu actigim an ev toz torbasina donuyor. surekli pinekliyor olmak guzel birseyama belli bir zaman gecince insani daraltiyor sende izne cikta birliskte pinekleyelim tatlim

Bende superrr bir usengeclik var canim son zamanlarda surekli gezmek istiyorum am gezmeyede gitmiyorum

gezmeye gidecek hal var mı ki kız durmadan çişimiz geliyo valla alış verişte falan ödüm patlıyo ha şimdi tutacak ha şimdi tuttu artık toplumdan uzaklaştık asosyal olduk yahu

maşlh sübhanallah ağız burun ne tatlı zahir bizimkilerde böyle

ayy ne guldum kadrajim
cancanımmm gelmiş hoşgelmiş..ağrıların nasıl oldu canım...şiddetlenmiyor dimi...
Yok cilegiiiiiiiiiiiiimmm daha iyiyim bu gunlerde. Sen nasilsin

Ay çıkamıyorum ben bu topikten. Öpüyoreee sizi kizlar. Az sonra karsinizdayim... AZ SONRA

Ben havuzun en ucra kosesinde duruyordum gordun mu benide kadrajcim cok garip ama havuza girmekten korkanlardanim. ayagim yerden kesilince feryat ediyorum resmen birak cimmeyi

Bir saat sonra kizimin randevusu var. Utu yapacagim dusa girecegim kizimin karnini doyuracagim hazirlayacagim.. ve ben hala burada oyalaniyorum

hadi hadi koşş koş koş.. Büyük gün ve büyülü anlar tadını çıkar.. Sonra gel bize anlat

Gunaydin bacilarimmmm....
Yahu alinti yapayim dedim 10 u buldu yazmaya yeltensem yarim saat en az yazmam gerekirdi hic baslamayayim dedim
Opuyorum hepinizi

---

Bebeginin hareketini hissedemeyen bir arkadasi okumustum....
Bacim hastaneye hemen gidemiyorsanda bence ana saglik ocagina git kalp atislatina baktir....
Bu aralar siki takip altina almamiz lazim yavrularimizi....
Allah (c.c.) korusun kordon dolanmasi vs. Oldugunda hareketleri azaliyor yavrularin...
---
Cann bacim guzel haberlerle gel ins.

ayy ne guldum kadrajim

Yok cilegiiiiiiiiiiiiimmm daha iyiyim bu gunlerde. Sen nasilsin

Ay çıkamıyorum ben bu topikten. Öpüyoreee sizi kizlar. Az sonra karsinizdayim... AZ SONRA

iyiyiz kuzumla çalışıyoruz beraber..hadi git gel bize güzellll güzelll haberler getir....ve selam söyle teyzelerinden...

kızlar bu bebek sticker lar ile ilgili site adı vermiştiniz ya o sitede yapınca ben sticker ın geri planında sitenin ilk harfi gömülü olarak çıkıyor bi türlü olmadı
örnek olarak yapayım bi tane dedim ama böyle oldu

kalk kalk görüş güü gelsi melegımıze bızden bol kokulu opucuk gonder
hihihihihihi ben yokmuyummmmm ask olsun:2:

hihihihi hosgeldin bacım naber nasılsın nasıl gidiorrr

Bnmde kontrolum hftaya kizlar gecenki kontrolumde sag bbregim buyume yapmis uroloji doktorna gozuktumhafif buyume dedi eger buyume devam ederse stent takarz dedi ins buyumemistir
Insallah canim .Her organimiz ne kadar onemli umarim bu problem kendiliginden kaybolur.
Senin cirkin dedigin bu bebek mi? Annesi nasil da masum ve tatli.Nazarim degmesin 41 kere masallah kirpikleri bile gozukuyo oyy oyyyy

Haftasonlari yapacak cok is okuyor hem evde hem de hazirlik anlaminda ama sanki basiretim baglaniyor.yetisemiyorum hic . Bazen canim sadece uyumak istiyor hic bir sey yapasim olmuyor.

Canim arkadasim bebeginin guzel haberlerini getirirsin insallah.

ema aklim sende .Hayirli haberlerinin takibindeyim.

Herkese gunaydin guzel umut dolu bir sabaha methaba!

Gecmis olsun Ema uzuldum ama sanci cikmamasi iyi bir durum sanirim.insallah bu kotu durum gecici olacak.
Cankatre gecmis olsun sana da canim az zamanimiz kaldi hayirlisiyla atlayicaz insallah

ooyyy canım yaaa noldu öyle birdenbire? Çok geçmiş olsun.. İnş bu şekilde kalır da ilerlemez zamanına kadar.. Peki risk var mı ya da durum ne şu an tam olarak? Niye böyle bişey oldu?

Canimmm cok gecmis olsun. insaallah hemen atlatirsin bu durumu. dualarimiz seninle ve minik yavrunla.

canım çok geçmiş olsun alah kolaylık versin.nstde sancı çıkmamaıs güzel bişey erken dogum olmıcak inşaallah

ayy arkadaşım çokkk geçmiş olsun dualarım seninle....

Canlar hepinize destekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ediyorum.
İnşallah hiç birinizin yazısını atlamamışımdır.Yatınca zor oluyor nete girmek.
Hala regl olacakmışım gibi sancım devam ediyor ama nst ye girdiğim için biraz daha rahatım çok şükür.
Allah'ım sizleri ve minik yavrularınızı bütün tehlikelerden korusun inşallah.
Sizi ve kuzucuklarınızı çokkkk seviyorum

arkadaşlar bu şişelere nereden ulaşıyorsunuz fikir çok hoşuma gitii ben antalyada yaşıyorum varmıdır acaba. nasıl bi çalışma olacak ayrıntı verirseniz sevinirim

canım şişelere interrnet temin edebilrsin. İstanbul yaşıyor olsan Eminönünden al diyecektim. ama nete mantar tıpalı bebek şekerleri yazarsan birçok model önüne çıkacaktır. Ben içerisine güzel hoş koku doldurmak istiyorum. Kimileri karanfil şeker sıvı sabun duş jeli gibi şeyler de koyabiliyor. Terci meselesi.

Bu alıntı olarak gelmemiş bana son sayfada dikkatimi çekti bitanem.
Sancı ve kanama dışında bir sorun yok şimdilik yalancı sancı dedikleri bu olsa gerek canım.Aksi bir durum olmazsa cuma tekrar çağırdı dr.
Yine yazarım inşallah canımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…