2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Allahımmmmm çokkk tatlıııı maşallahhh yerim ben bunu yaaa benim kızım nasıl oldu acaba eli hep yüzünde böle bi görüntü inşallah biz de yakalarız pazartesi randevumuz var bakalım çok özledim kızımı çokkkkk...

rüyamda sizleri gördüm kızlar

Bu topikteki herkes (20 kişi kadar varız ) büyük olimpik bi havuzdayız. Nedense hepimiz nicklerimizle hitap ediyoruz hala, kimse kimsenin adını bilmiyor Hepimiz kocaman karınlarımızla suda duruyoruz. Havuz hamileler için özel yapılmış havuzun altından yukarı doğru su kabarcıkları çıkıyor, o baloncuklar masaj yapıyormuş bize Pufpuf benim kafamdan bastırıp suya batırıyor herkes gülüşüyor filan, elimi kolumu çırpıyorum bastırmaya devam ediyor, çıkamıyorum ben boğuluyorum. Sonra elini çekiyor çıkıyorum ama sürekli öksürüyorum. Pufpuf diyo ki ay çok az tuttum bikaç saniye nasıl boğuldun , ben de astımım var ya benim cigerler sizinki kadar ksijen barındırmaz diyorum. Çok üzülüyor pufpuf, ben böyle zar zor nefes almaya devam ediyorum.

Bi uyandım hakikaten zor nefes alıyorum aynen rüyadaki gibi boğuluyorum nerdeyse. Meğer kocamın omzuna yatıp kolunun alına kafamı iyice gömmüşüm nefes alamıyorum

Bu arada en çok çileksurat esmerşirine pufpuf un yüzlerini hatrlıyorum şuan ay yolda görsem tanırım sanki

Okadar masum kii.. Allah nazarlardan korusunn Bizim oğlumuz anca poposunu göstersin :) Onada şükür napalım sağlıklı olsunlar da

Oyy teyzeler teyzeler. Kizimla benim canimiz cok sıkılıyor. Kizim surekli tepikleyip duruyor annesini acaba kalkip kizimin cicilerini yikayip utulesem mi diyorum sonra vazgeciyorum daha dolabimiz gelmedi yerlestirecek yer yok. yuruyus yapsam diyorum hatay cok sicak tansiyonum dusebilir. kuafore gidip bakim mi yaptirsam diyorum canim hic istemiyor. ayyy ben ne yapmak istedigimi bilmiyorum galiba ne yapsam ki bu kararsizlikla

evet yaaa pahalı valla..başından beri biliyordum ama ne bileyim işte hayırlısı artık

hahhahahahahaha aaaay Allah'ım nasıl güldüm yaaaa okurken..enteresan valla..hayırlara vesile olsun inşallah..ama hâlâ gülüyorum şu an

ayy maşallah ne çirkini yaa masal kitaplarındaki uyuyan bebiler gibi çıkmış oğluşun agza bak tüü maşallah

Ay yerim ben senin çirkin oğlunu maşallah nasıl güzel çıkmış

Okadar masum kii.. Allah nazarlardan korusunn Bizim oğlumuz anca poposunu göstersin :) Onada şükür napalım sağlıklı olsunlar da

Teşekkür ederiz böyle gördükçe hergün doktora gidesim geliyor benimde

canım sen hangi hastanede giriyorsun ultrasona

Canım bu soru banaydı sanırım Samsun medicalpark Mehmet Ahmet Canbaz'a gidiyorum..

hahhahahahahaha aaaay Allah'ım nasıl güldüm yaaaa okurken..enteresan valla..hayırlara vesile olsun inşallah..ama hâlâ gülüyorum şu an
[/QUOTE]

bende baya bi güldüm pufpufum çok komikti o an
Bu arada sen beyaz tenli, yuvarlak dolgun yüzlü koyu renk saçlı ve koyu renk gözlü yuvarlak vücut hatlı biriydin rüyamda. Öyle misin

Aynı duyguları bende yaşıyorum ne yapsam diye düşüne düşüne hiçbirşey yapmadan akşam oluyor Şimdi kalkıp yemek yapacağım mesela ondan sonra yatıcam bol bol başkada hiçbişey yapmıcam bugün

öncelikle herkese merhabalar uzun zamandır takip etmeme rağmen üye olmak yeni kısmet oldu. beni de aranıza alır mısınız

hoşgeldin aramızaa

canım rabbim yardımcın olsun. açıkçası diyecek pek bir şey bulamıyorum ama ilk aklıma gelen tıpın aslında çok ilerlediği oldu. doktorlar neden almak istemiş ki? artık cüceyi bile uzatıyorlar tek bacağı uzatmak çok zor olmasa gerek? yine de rabbimin mucizelerinden umut kesilmez. arkadaşların da dediği gibi bir çok doktorun alalım deyip de sağlıklı bebeklerine kavuşan çok kişi duyduk okuduk buralarda inşallah siz de onlardan olursunuz. sen moralini bozup da bebeğini üzme annesi. rabbim kolaylıklar versin sağlık sıhhat versin

canım inşallah kanaman bir an önce durur. benim de bir ay boyunca hiç kesilmeden kanamam olmuştu 15-19. haftalarda. inşallah seninki de öyle bişey çıkar. bebişin de sabırlı olur da vaktini bekler inşallah canım. sien iğnelerini olmuşsun önlemini almışsın. geri kalan görev minişine düşüyor. aceleci olmsın kuzuşun inşallah

canım bugün doğumgünün mü yoksaaaa doğum günün kutlu olsun canım. ailenle bebeğinle çoook mutlu nice yaşlar görürsün inşallah

aslında takviminde gördüğüm kadarıyla tahmini doğum tarihin benden 4 gün önce ama doktor sana benden 3 gn sonraya randevu vermiş. yani 33 bitince mi rapor verecekler sana? bu durumda eğer raporu alırsan 38e kadar çalışmış olacaksın galiba canım? yani yanlış hesaplamadıysam böyle:44: aslında izinleri sonrasına aktarma açısından iyi ama biraz yorucu olabilir...
bu arada başın önden gitmesi konusu da bir kaç arkadaştan daha duymuştum canım. doktorunun da dediği gibi bence evhamlanacak bir durum yok. kimi önden gidiyor kimi arkadan doğuma kadar yakalıyorlar birbirlerini. hatta okuduğum yorumlardan biliyorum koca kafalı oğlum falan diye seviyorlardı bebişlerini sen de karnına pıt pıt yap "benim oğlum akıl küpü kafası bile büyük" de annesi:) hiiiçççç canını sıkma ama

ayy kızlar herkes aynı galiba benim de canım bişi yapmak istemiyor heyecandan mıdır sabırsızlıktan mıdır nedir hep bebişle ilgili bişiler yapmak istiyorum.aslında ders çalışmam lazım güya kpss ye girecem ama nerdeeee....oyalanıp duruyorum gün boyu yemek ve ütü den başka hiç bi iş yaptırmıyo annem ve eşim sağolsunlar.bu gün sağlık cağına gittim kan verdim sıra vardı bi sürü hiiç bekletmediler sen geç hemen dediler seçimde oy kullanırken de öyleydi canım kızım daha doğmadan kolaylıklar sağladı bana en iyisi keyfini çıkaralım bu günlerin sonra bulamayız

hehehehehe :) hey Allahım..dünden beri eşime diyorum..bir yüzmeye gidebilsem sanki çok rahatlıcam bütün kaslarım vs kendine gelecek diyorum...hamama gidemiyorum birşey olur mikrop falan havuzada aynen acaba bişi olurmu diyorum mikrop kaparmıyım..ne güzel senin rüyanda gitmişiz bari...ay ne eğlenceli olmuştur iyi bari uyanmışsın hemen daha fazla oksijensiz kalmadan canım..beni hala hatırlıyormusun

:))) ay ne güzell ya....çok kıskandım seni şimdi :) tam öğle vakti hava sıcaksa dışarı çıkma tabi....yat uyu öğlen uykusu iyi gelir sanada bebişede....balkon varsa al eline kitapçık balkona hava al kitap oku...müzik dinle..ay ben evde olsam kesin uyurdum...

Ayy oku oku bitiremedim. Dayanamadim yazacam. Bir de sarjim sinyal verip duruyo

Bende var miydim havuzda kiiiiz

Ayy ben yatmaktan da sıkıldim cok daraldim birseyler yapasim var ama tek basima hic birseyi istemiyorum :-(daha yemek yapacagim oyy allah oyyy

Bende var miydim havuzda kiiiiz

vardın tabi olman mı. En çok muhabbet ettiklerimiz yanyanaydık havuzun ortasında, diğer pek muhabbetimin olmadıkları uzakta kendi hallerinde çimiyordu
çok güzeldi gerçek gibiydi valla, özellikle havuzun masaj özelliği mükemmeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…