2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Bir saat sonra kizimin randevusu var. Utu yapacagim dusa girecegim kizimin karnini doyuracagim hazirlayacagim.. ve ben hala burada oyalaniyorum:KK8::KK8::KK8:

ayy kızlar herkes aynı galiba benim de canım bişi yapmak istemiyor heyecandan mıdır sabırsızlıktan mıdır nedir hep bebişle ilgili bişiler yapmak istiyorum.aslında ders çalışmam lazım güya kpss ye girecem ama nerdeeee....oyalanıp duruyorum gün boyu yemek ve ütü den başka hiç bi iş yaptırmıyo annem ve eşim sağolsunlar.bu gün sağlık cağına gittim kan verdim sıra vardı bi sürü hiiç bekletmediler sen geç hemen dediler :KK9: seçimde oy kullanırken de öyleydi canım kızım daha doğmadan kolaylıklar sağladı bana :KK9: en iyisi keyfini çıkaralım bu günlerin sonra bulamayız :KK8:

Bende superrr bir usengeclik var canim :-) son zamanlarda surekli gezmek istiyorum am gezmeyede gitmiyorum :KK53:

:))) ay ne güzell ya....çok kıskandım seni şimdi :) tam öğle vakti hava sıcaksa dışarı çıkma tabi....yat uyu :KK70: öğlen uykusu iyi gelir sanada bebişede....balkon varsa al eline kitapçık balkona hava al kitap oku...müzik dinle..ay ben evde olsam kesin uyurdum... :KK70:
[/QUOTE]

Cilegimm evimin manzarasi hep insaatlarla suslu :-( balkonu actigim an ev toz torbasina donuyor. surekli pinekliyor olmak guzel birseyama belli bir zaman gecince insani daraltiyor :-) sende izne cikta birliskte pinekleyelim tatlim :-)

Bende superrr bir usengeclik var canim :-) son zamanlarda surekli gezmek istiyorum am gezmeyede gitmiyorum :KK53:

gezmeye gidecek hal var mı ki kız durmadan çişimiz geliyo valla alış verişte falan ödüm patlıyo ha şimdi tutacak ha şimdi tuttu :KK9: artık toplumdan uzaklaştık asosyal olduk yahu :KK1:

maşlh sübhanallah ağız burun ne tatlı zahir bizimkilerde böyle :KK16: :nazar:

Ayy oku oku bitiremedim. Dayanamadim yazacam. Bir de sarjim sinyal verip duruyo :KK52::KK52:

Hamile oldugumuzdan beri özel mözel kalmadı canım. Tabi ki söylemelisin. Belki

Kiz Allah iyiligini versin :KK52::KK52: alemsin valla. Gebe kaldigimdan beri agda kullanmiyorum.Bu arada cildiyeye yonlendirecegini bilsem soylemem ama sanki soylemekte fayda var gibi :KK1::KK1:

Masallah oglusuna. Benim oglumun resmide benziyo buna

Hepsine maşallah teker teker yiyesim var benim onları :nazar: :nazar:

Ayy ben yatmaktan da sıkıldim :-) cok daraldim birseyler yapasim var ama tek basima hic birseyi istemiyorum :-(daha yemek yapacagim oyy allah oyyy

Öyle bende bazen çok sıkılıyorum,ama bugün kendimi çok yorgun hissediyorum o yüzden yatasım var..Ama tecrübeli annelerin ortak fikri şimdi bol bol yatın dinlenin sonra çok özleyeceksiniz bu günlerinizi :KK1: :KK1:

vardın tabi olman mı. En çok muhabbet ettiklerimiz yanyanaydık havuzun ortasında, diğer pek muhabbetimin olmadıkları uzakta kendi hallerinde çimiyordu :KK1:
çok güzeldi gerçek gibiydi valla, özellikle havuzun masaj özelliği mükemmeldi :KK9:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ayy ne guldum kadrajim
cancanımmm gelmiş hoşgelmiş..ağrıların nasıl oldu canım...şiddetlenmiyor dimi...
Yok cilegiiiiiiiiiiiiimmm daha iyiyim bu gunlerde. Sen nasilsin

Ay çıkamıyorum ben bu topikten. Öpüyoreee sizi kizlar. Az sonra karsinizdayim... AZ SONRA :KK52::KK52::KK52:

vardın tabi olman mı. En çok muhabbet ettiklerimiz yanyanaydık havuzun ortasında, diğer pek muhabbetimin olmadıkları uzakta kendi hallerinde çimiyordu :KK1:
çok güzeldi gerçek gibiydi valla, özellikle havuzun masaj özelliği mükemmeldi :KK9:

Ben havuzun en ucra kosesinde duruyordum gordun mu benide kadrajcim :-) cok garip ama havuza girmekten korkanlardanim. ayagim yerden kesilince feryat ediyorum resmen birak cimmeyi :-)

Bir saat sonra kizimin randevusu var. Utu yapacagim dusa girecegim kizimin karnini doyuracagim hazirlayacagim.. ve ben hala burada oyalaniyorum:KK8::KK8::KK8:

hadi hadi koşş koş koş.. Büyük gün ve büyülü anlar tadını çıkar.. Sonra gel bize anlat :KK34:

Gunaydin bacilarimmmm....
Yahu alinti yapayim dedim 10 u buldu yazmaya yeltensem yarim saat en az yazmam gerekirdi hic baslamayayim dedim :KK9:
Opuyorum hepinizi :KK54:

---

Bebeginin hareketini hissedemeyen bir arkadasi okumustum....
Bacim hastaneye hemen gidemiyorsanda bence ana saglik ocagina git kalp atislatina baktir....
Bu aralar siki takip altina almamiz lazim yavrularimizi....
Allah (c.c.) korusun kordon dolanmasi vs. Oldugunda hareketleri azaliyor yavrularin...
---
Cann bacim guzel haberlerle gel ins. :nazar::KK16:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ayy ne guldum kadrajim

Yok cilegiiiiiiiiiiiiimmm daha iyiyim bu gunlerde. Sen nasilsin

Ay çıkamıyorum ben bu topikten. Öpüyoreee sizi kizlar. Az sonra karsinizdayim... AZ SONRA :KK52::KK52::KK52:

iyiyiz kuzumla çalışıyoruz beraber..hadi git gel bize güzellll güzelll haberler getir....ve selam söyle teyzelerinden...

kızlar bu bebek sticker lar ile ilgili site adı vermiştiniz ya o sitede yapınca ben sticker ın geri planında sitenin ilk harfi gömülü olarak çıkıyor bi türlü olmadı
örnek olarak yapayım bi tane dedim ama böyle oldu

$as.jpg

kalk kalk görüş güü gelsi melegımıze bızden bol kokulu opucuk gonder
rüyamda sizleri gördüm kızlar :KK37:

Bu topikteki herkes (20 kişi kadar varız ) büyük olimpik bi havuzdayız. Nedense hepimiz nicklerimizle hitap ediyoruz hala, kimse kimsenin adını bilmiyor :KK1: Hepimiz kocaman karınlarımızla suda duruyoruz. Havuz hamileler için özel yapılmış havuzun altından yukarı doğru su kabarcıkları çıkıyor, o baloncuklar masaj yapıyormuş bize:KK1: Pufpuf benim kafamdan bastırıp suya batırıyor herkes gülüşüyor filan, elimi kolumu çırpıyorum bastırmaya devam ediyor, çıkamıyorum ben boğuluyorum. Sonra elini çekiyor çıkıyorum ama sürekli öksürüyorum. Pufpuf diyo ki ay çok az tuttum bikaç saniye nasıl boğuldun , ben de astımım var ya benim cigerler sizinki kadar ksijen barındırmaz diyorum. Çok üzülüyor pufpuf, ben böyle zar zor nefes almaya devam ediyorum.

Bi uyandım hakikaten zor nefes alıyorum aynen rüyadaki gibi boğuluyorum nerdeyse. Meğer kocamın omzuna yatıp kolunun alına kafamı iyice gömmüşüm nefes alamıyorum :KK1:

Bu arada en çok çileksurat esmerşirine pufpuf un yüzlerini hatrlıyorum şuan ay yolda görsem tanırım sanki :KK52:
hihihihihihi ben yokmuyummmmm ask olsun:2:
Gunaydin bacilarimmmm....
Yahu alinti yapayim dedim 10 u buldu yazmaya yeltensem yarim saat en az yazmam gerekirdi hic baslamayayim dedim :KK9:
Opuyorum hepinizi :KK54:

---

Bebeginin hareketini hissedemeyen bir arkadasi okumustum....
Bacim hastaneye hemen gidemiyorsanda bence ana saglik ocagina git kalp atislatina baktir....
Bu aralar siki takip altina almamiz lazim yavrularimizi....
Allah (c.c.) korusun kordon dolanmasi vs. Oldugunda hareketleri azaliyor yavrularin...
---
Cann bacim guzel haberlerle gel ins. :nazar::KK16:

hihihihi hosgeldin bacım naber nasılsın nasıl gidiorrr :21:

Bnmde kontrolum hftaya kizlar gecenki kontrolumde sag bbregim buyume yapmis uroloji doktorna gozuktumhafif buyume dedi eger buyume devam ederse stent takarz dedi ins buyumemistir
Insallah canim .Her organimiz ne kadar onemli umarim bu problem kendiliginden kaybolur.
Günaydın canlaarrrr :KK16: Dün yaptığımız alışverişlerimizi ciciler topicine yükledim buraya da bal yanaklı çirkin oğlumu koyayım dedim :KK1: Çok çirkin ama maşallah diyin yinede teyzeleri :KK1: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:Eki Görüntüle 1048420
Senin cirkin dedigin bu bebek mi? Annesi nasil da masum ve tatli.Nazarim degmesin 41 kere masallah kirpikleri bile gozukuyo oyy oyyyy
Oyy teyzeler teyzeler. Kizimla benim canimiz cok sıkılıyor. Kizim surekli tepikleyip duruyor annesini :-) acaba kalkip kizimin cicilerini yikayip utulesem mi diyorum sonra vazgeciyorum daha dolabimiz gelmedi yerlestirecek yer yok. yuruyus yapsam diyorum hatay cok sicak tansiyonum dusebilir. kuafore gidip bakim mi yaptirsam diyorum canim hic istemiyor. ayyy ben ne yapmak istedigimi bilmiyorum galiba :KK53: ne yapsam ki bu kararsizlikla

Haftasonlari yapacak cok is okuyor hem evde hem de hazirlik anlaminda ama sanki basiretim baglaniyor.yetisemiyorum hic .:KK43: Bazen canim sadece uyumak istiyor hic bir sey yapasim olmuyor.

Canim arkadasim bebeginin guzel haberlerini getirirsin insallah.

ema aklim sende .Hayirli haberlerinin takibindeyim.

Herkese gunaydin guzel umut dolu bir sabaha methaba!

Gecmis olsun Ema uzuldum ama sanci cikmamasi iyi bir durum sanirim.insallah bu kotu durum gecici olacak.
Cankatre gecmis olsun sana da canim az zamanimiz kaldi hayirlisiyla atlayicaz insallah

Emacım çok geçmiş olsun. Ağrının çıkmaması iyi bir şey. Hastanede mi yatırıyorlar simdi seni? Dualarımız seninle inşaallah hicbirsey olmadan çıkacaksın bu durumdan

Sevindim canım bebeğine birsey olmamasına. Bak gördün mü icini ferah tut demiştik sana biz. Kocaman olmuş bile o arada annesi.

Zaman zaman oluyor öyle. Ben simdi hastayım canım hicbirsey yapmak istemiyor ama ondan önce de böyle oluyordu bazen. Kendini cok yalnız hissediyorsun. Yaşadığımız yerle alakalı. Benim yaşadığım yerde de kimse yok. Ondan kaynaklanıyor. Hamilelik cok farklı bir şey. Gecer canım merak etme sen. Sorumluluk ağır geliyor biraz stres oluyoruz galiba

Büyük geçmiş olsun. Umarım bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. Senin için bol bol dua edeceğim. Lütfen sakin olmaya çalış ve bebeğini de strese sokma. Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.

ooyyy canım yaaa noldu öyle birdenbire? Çok geçmiş olsun.. İnş bu şekilde kalır da ilerlemez zamanına kadar.. Peki risk var mı ya da durum ne şu an tam olarak? Niye böyle bişey oldu?

Canimmm cok gecmis olsun. insaallah hemen atlatirsin bu durumu. dualarimiz seninle ve minik yavrunla.

günaydın canım... inşallah sorunsuz şu günleri atlatırsınız... dualarımız oğluşun ve seninle canım..

günaydın canım.. maalesef hamilelikte ve doğumdan sonra bu duyguları yaşaman çok normal... duygu geçişlerimiz oluyor.. inşallah bu durumu en kısa sürede atlatırsın.. konuşacak, dertleşecek kimsen yok ise bize bol bol yaz.. aklında kalan soruları, sorunları ne varsa... ben mesela göz yaşıma hakim olan bir insanım ama şimdi açılınca musluk maalesef kapanmıyor ve bu öyle bi ağlayış değil küçük bir çocuğun hıçkırıklarla ağlaması gibi... farkındayım bu durumun ama elimden bir şey gelmiyor durduramıyorum kendimi... o yüzden sende bizimle yazış bol bol.. ki içinde birikip bebek doğduktan sonra daha da büyümesin içindekiler... şimdi teksin ama o zaman anlayacaksın ki kendinden daha önemli canın olacak hayatında... 3 ayı atlattıktan sonra hayırlısı ile her şey daha kolay olur önemli olan o dönemi atlatmak emin ol.. çocuk sahibi olmak bir yandan çok güzel bir duygu... ilerleyen günlerde birkaç sene sonra anlayacaksın kendin için değil hep onun için yaşadığını... içini ferah tut arkadaşım...

kaç gündür foruma giremiyorum nedense şifrelerim iptal olmuş deli oldum :KK4: neyseki bugün hallettim.
baş dönemlerim hala devam ediyor canım ara ara.
bir de cuma günü kontrolümüz vardı kasıklarıma regl sancısı gibi sancılar girmeye başladı bazen onu sordum dr. yalanacı doğum sancıları hafiften başlamış dedi korkmadım değil. bu oğlan zamanından öncemi gelecek ne bilmiyorum.
1350 gr olmuş bide 35 cm bu,oyu :) 35 lik rakı kadar :KK1::KK1::KK1:
en enterasanıda 1,5 ay öncesine kadar eşimin kopyasısıydı ağız burun gözler. ama şimdi öyle bir değişmişki kuzucum aynı ben olmuş. doktorum bile şaşırdı bu kadarda değişilmezki arkadaş :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

birde arkadaşım baan yusuf suresini okumamı yada dinlememi söyledi. güzel ahlaklı sakin bir çocuk olmasına yardımcı oluyormuş. yer gök duayla vallahi okuyun bence:emir_bebek::emir_bebek:

canım çok geçmiş olsun alah kolaylık versin.nstde sancı çıkmamaıs güzel bişey erken dogum olmıcak inşaallah

Çok geçmiş olsun canım. Allah acil şiflar versin bebeğine ve sana. Neden olmuş olaiblirki böyle birşey çok mu yordun kendini acaba?

Canım benimde dün çok yanıyordu. Ama bunun saçla alakası yok. Gevşeyen miğde kapağımızdaki ve büyüyen bebeğimizin baskısı sonucu oluşuyor.

Maşallah süphanallah :):).. Ama ben de bir gariplik var kesin artık bunu analadım. Yaa ben hiç birşey göremiyorum yani görüyorum ama ayırt edemiyorum :KK43::KK43:

canım yaaa benim gittiğim hastanenin ultrasonu 3 boyutlu değil normal sıradan 2 boyutlu ultrasan dr. birşeyler görüyor anlatıyor ama ben hiç bişrey ayırt edemiyorum. bu yüzden normal bir muayene ücreti vererek ultrasonu 3 boyutlu 4 boyutlu olan bir yerde bir kes muayene olmak isityorum bebeğimi görmek için. Sen hangi hastaneye gittin??

Gunaydin guzel anneleeeer :KK16::KK16::KK16:

Gecmis olsun canim. Insallah kanaman tamamen kesilir ve bebegin sana siki siki tutunur. Dualarimiz sizinle

Canim bende de bu ara bi can sikintisi istahsizlik agri sizi vardi. Meger hava degisikligindenmis. Bahar sendromu :KK1::KK1:

Hadi bakalim bekliyoruz cilegim :KK9:

aynen öyle oldu benim birşey dememe kalmadan sağolsun ordakiler buyrun dedi ama aslında eşimde çok etkili oldu değneklerle gittik oy kullanmaya ayağına basamadığı için...önce kullandık...

iki gündür 7.30 - 08:00 arası uyanıyorum..uyucam diyorum ama olmuyor...canım giremedim..pazar seçim heyecanı takibi...ptesi alışevriş derken geçti iki gün...faceten okumaya çalıştım yorum yapamadım ama..

yapıcak birşey yok canım...kötü bir ilaç içmemişsin Allahtan....9 ay kullanan var canım mide bulantısı hapını..testlerde iyi çıkmış stres yapma..dikkat edersin birdahakine..

Canım geçmiş olsun öncelikle...korkup kendine stres yapma..32.haftana kadar rapor alabiliyorsan rapor al öyle dinlen..32.haftan olduğunda da iznini kullanırsın...meleğin inşallah 40. haftana yakın sağlıkla dünyay a gelir canım..dinlenmeyi ihmal etme...

geçmiş olsun canım..hava gerçekten yanıltıcı..gündüz iyi akşamüstü acayip serin bir hava oluyor..ince giysen olmyor kalın giysen garip.tam geçişler..Eskişehirde bu havalar çok sıkıntı..

çok geçmiş olsun canım..Allahım yardımcınız olsun....dualarımız seninle ve oğluşunla canım..şuanda hala hastanede misin evde mi dinleniyorsun..dikkat et kendine lütfen...

Pazar gününden başka 1 Nisan şakası olurmu ki..neyse...neyse..neyse....

evet hepimiz için güzel bir ay olsun..

ayy arkadaşım çokkk geçmiş olsun dualarım seninle....

ayy canım çok sevindim güzel haberlerini görünce. bebişine maaşallah. bir de artık doktorunu bulman iyi olmuş sonuçta az bir vakit kaldı. doktora içinin sinmesi doğumda bence çok etki eder gibime geliyor. ben de galiba 10 uncu haftadan beri aynı doktoruma gidiyorum. darısı hala arayış içinde olanlara diyorum.

ayy emacım geçmiş olsun canım. çok şükür sancın çıkmamış. muhtemelen o bir cm açıklık için de istirahat verirse dayanırsın uzun zaman inşallah. dualarımız seninle canım...

canım duygu karmaşası ve sulugözlülük ben de çok sık yaşıyorum. ben genelde dışarda normal görünüp eşime yapıyorum nazımı ama :KK1: bazen durduk yere saçma sapan bir şey için hüngür hündür ağladığım bile oluyor... bi de eşime hemen suçu atıyorum işte sen şimdi böylesin dee bebeiğimiz olunca ne yapıcan daaa az ilgileniyosun bizleee vs. aslında az ilgilenmiyor da galiba biraz canını acıtmak mı istiyorum bilmiyorum yaa sonra o krizlerim geçince pişman oluyorum söylediklerimden de ona belli etmiyorum tabii:KK1: velhasıl kelam tabii ki o sorumluluk çok zor ve şu anda anne olarak en büyük sorumluluk bizde. biraz stres yapman çok doğal merak etme bence canım

ayy beni anlatmışsın canım yaa:KK52: ben ayarlıyorum tam öğle yemeğinden önce gidiyorum. sonra doktordan çıkınca kendimi ödüllendirip iki kilo alacak kadar tıka basa yiyorum:KK52: off bu ay çok kilo aldım zaten...

Canım geçmiş olsun. İnşallah bebeğin de sen de iyisinizdir ve inşallah sağlıkla ve vakitlice gelir. Daha önceki kontrollerde doktorun farketmemişmiydi, yoksa aniden mi gelişti acaba.

Canım hamilelikte hormonlar değişiyor sanırım, daha çok hassaslaşıyoruz. Ben de hüzünlü haberlerde hemen ağlıyorum, duygusallaşıyorum. Ama bebeğimi kucağıma aldıktan sonra herşeyin çok güzel olacağını ve yolunda gideceğini şimdiden beynime yerleştiriyorum. Çünkü biliyorsundur bir de lohusalık sendromu var. Hele ki yanında kayınvaliden ve eltin varmış. Kimsenin lafından sözünden etkilenmemeye dikkat et.

Ben de bebeğimin yüzünü son gördüğümde eşime çok benziyordu ama yaklaşık 2 aydır her gidişimizde yüzü dönük ve göremiyoruz. Üstüne üstlük herkese babasına benziyor diye yaydım. Doğduğunda benzemezse bu bebek kimin derlerse diye çekiniyorum :KK53:

1 nisanlar öğrenciyken ne güzeldi. Şimdi şaka yapmaya çekiniyorum. Malum hamile olunca yapacak oldukça şaka var ama kimseyi korkutmayayım :KK53:

Ben de ilk yeğenim doğduğunda demiştim ki o kadar çok seviyorum ki acaba kendi çocuğumu bu kadar sever miyim. Bi arkadaşım da önce kendi çocuğun doğup sonra yeğen doğunca öyle olmuyor demişti. Kendi çocuğumuzun sevgisini merak ediyorum.
Ben de yaştan dolayı Allah kısmet ederse ikinciyi 1-1.5 yaştan sonra düşünüyorum.

Allah (c.c.) razi olsun bacim ...
Maalesef aldandik ama sukur ki atlattik :KK16:

Amannn be sendeee ver gitsin ne yapacan :KK52:

EMA mm ne diyorsun bacim...
Cok sasirdim inan....
Dogum baslamis yani Rabb'im saglicakla kucagina almani nasip etsin bacim...
Ins. Olabildigince gec gelir yavrun....
Ne kadar gec gelse o kadar iyi....
Dualarim seninle bacim :KK19:
Habersiz birakma bizi....

O halde size kocaman bir masaallah bacim...:nazar:
Allah (c.c.) ima sukurler olsun sonlara dogru yaklasiyoruz...
Rabb'im saglicakla kucaklarimiza almamizi nasip etsin :KK16:

Gecmis olsun bacim...:KK19:
Bu aralar duygularda karmasiklik yasaman gayet normal....
Ahhh ahhh su hormonlar kendini anca bu kadar belli ettirtir :KK19:

Oglun delikanli olmus desene bacim :KK16:
Masaallah :nazar:
Son ana kadar kime benzeyecegi belli olmuyor sanirim....
Dogduktan sonra bile degisim icerisinde oluyorlar :KK16:
Dualarin etkisi oldukca buyuk haklisin ....
Surekli dinlemek yada okumak lazim :KK34:

Oyyyyy ne guzel bacilar cogunuz gitmissiniz gormeye...:KK16:
Masaallah bacim....:nazar:
Ne guzel artik kilolardan bahseder olduk :KK76:
O uzun bacaklardan kim bilir nasil tekmeler yiyorsundur :KK52:

Oncelikle aramiza hosgeldin. Sikintilarini bizimle paylasabilirsin canim elimizden geldigi kadar destek olmaya calisiriz. Rabbim bebegine sifa versin. Belkide o melek dogana kadar hersey yoluna girecek. Allah sana bagislasin ve hayirlisiyla saglicakla kucagina alasin yavrunu

Insallah senin aceleci bebisin biraz daha sabirli olur da saglikli guclu kuvvetli acar dunyaya gozlerini annesi... dualarimiz sizinle :KK16::KK16:

inşallah hayırlısı olur tatlım..ufaklık acele ediyor galiba gelmek için ama söyle ona sıksın biraz dişini üzmesin annesini..

anladım..gönlünden nasıl geçiyorsa öyle yap o zaman arkadaşım,zaten 4 doktorda aynı şeyi onaylamış..ama olsun Allah'a ve mucizelere hep inanmışımdır..Allah yardımcın olsun ve yanında olsun inş..

Çook geçmiş olsun sana da canım. Havalar bir sıcak bir soğuk. O yüzden döküldük hepimiz resmen. Ben de faranjit oldum. Çalışmak da zor oluyor böyle olunca.

:-) Sen de iyi ki varsın

Ben çok beğendim. Ama sen bu işin ustası oldun artık:-) Veee bilmeyenler olarak çok merak ediyoruz nasıl yapıldığını. Bunu bize resimli olarak anlatsan nasıl büyük bir sevaba girersin biliyor musun¿¿ siteye girdim ama yapamadım yabancı dil olunca.

Kontrollere gidilmiş, bebişler görülmüş güzel haberler gelmiş ne güzel:-)

Sağol arkadaşım inşallah çabuk atlatırız hepimiz.

Güzel değişik bir fikir olmuş. Kullanılabilir:-)

Bebekler bikaç hafta sonra son hallerine gireceklermiş. Artık yerleri daralıyormuş. O zamana kadar kendilerinin en rahat edecegi pozisyonu arıyorlarmış. Şekil değiştirmiştir seninki. Korkma canım hiç bir şey olmayacak inşallah

Hoşgeldin aramıza. Yazdıkların çok zor şeyler. Allah yardımcın olsun. Aldırma kararı çok zor verilebilecek bir karardı zaten. Mucizelere ve tıbba inanmaktan ve bolca dua etmekten başka çare yok şimdilik arkadaşım.

Sağol haber verdiğin için canım. Sancının olmaması iyi bir haber. Umarım bebeğin içeride zamanını doldurur:-) sabırsız olmasın o kadar annesi söyle ona.

Canım inşallah ikinizde bebeklerinizi sağlıkla vakitlice kucağınıza alırsınız :nazar: Allah acil şifalar versin, hiç kimseye gücünün yeteceğinden fazla yük vermesin. Tıp çok ilerledi, inşallah herşey çok güzel olacak...

Bacim oncelikle hosgeldin :KK19:
Bebegin icin ise gercekten uzgunum...
Dua etmekten baska birsey elimizden gelmez....
Dualarimiz seninle bacim....
Bircogumuz bu sinavdan geciyoruz inan....
Sukur ben atlatanlardanim....
Hersey dua uzerine....
Rabb'im bebegini saglikli bir sekilde kucagina almani nasip etsin :KK16:

Bak buna sevindim EMA mm :KK19:
Sukur hala bebegin dogmamis...
Ignelerinide guzelce olmussun....
Ins. Zamaninda gelir yavrun...
Fazla aceleci davranmaz ♥♥♥

Gecmis olsun cann im :KK19:
Doktoruna tabi ki soyle ilac falan yazar...
Bu zamanlar diken uzerindeyiz bacim dikkatli olmak gerek :KK34:

hoşgeldin aramızaa

canım rabbim yardımcın olsun. açıkçası diyecek pek bir şey bulamıyorum ama ilk aklıma gelen tıpın aslında çok ilerlediği oldu. doktorlar neden almak istemiş ki? artık cüceyi bile uzatıyorlar tek bacağı uzatmak çok zor olmasa gerek? yine de rabbimin mucizelerinden umut kesilmez. arkadaşların da dediği gibi bir çok doktorun alalım deyip de sağlıklı bebeklerine kavuşan çok kişi duyduk okuduk buralarda inşallah siz de onlardan olursunuz. sen moralini bozup da bebeğini üzme annesi. rabbim kolaylıklar versin sağlık sıhhat versin

canım inşallah kanaman bir an önce durur. benim de bir ay boyunca hiç kesilmeden kanamam olmuştu 15-19. haftalarda. inşallah seninki de öyle bişey çıkar. bebişin de sabırlı olur da vaktini bekler inşallah canım. sien iğnelerini olmuşsun önlemini almışsın. geri kalan görev minişine düşüyor. aceleci olmsın kuzuşun inşallah

canım bugün doğumgünün mü yoksaaaa:KK52: doğum günün kutlu olsun canım. ailenle bebeğinle çoook mutlu nice yaşlar görürsün inşallah:nazar::KK16::KK16:

aslında takviminde gördüğüm kadarıyla tahmini doğum tarihin benden 4 gün önce ama doktor sana benden 3 gn sonraya randevu vermiş. yani 33 bitince mi rapor verecekler sana? bu durumda eğer raporu alırsan 38e kadar çalışmış olacaksın galiba canım? yani yanlış hesaplamadıysam böyle:44: aslında izinleri sonrasına aktarma açısından iyi ama biraz yorucu olabilir...
bu arada başın önden gitmesi konusu da bir kaç arkadaştan daha duymuştum canım. doktorunun da dediği gibi bence evhamlanacak bir durum yok. kimi önden gidiyor kimi arkadan doğuma kadar yakalıyorlar birbirlerini. hatta okuduğum yorumlardan biliyorum koca kafalı oğlum falan diye seviyorlardı bebişlerini sen de karnına pıt pıt yap "benim oğlum akıl küpü kafası bile büyük" de annesi:) hiiiçççç canını sıkma ama

Canlar hepinize destekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ediyorum.
İnşallah hiç birinizin yazısını atlamamışımdır.Yatınca zor oluyor nete girmek.
Hala regl olacakmışım gibi sancım devam ediyor ama nst ye girdiğim için biraz daha rahatım çok şükür.
Allah'ım sizleri ve minik yavrularınızı bütün tehlikelerden korusun inşallah.
Sizi ve kuzucuklarınızı çokkkk seviyorum :KK16::KK16::KK16:

arkadaşlar bu şişelere nereden ulaşıyorsunuz fikir çok hoşuma gitii ben antalyada yaşıyorum varmıdır acaba. nasıl bi çalışma olacak ayrıntı verirseniz sevinirim

canım şişelere interrnet temin edebilrsin. İstanbul yaşıyor olsan Eminönünden al diyecektim. ama nete mantar tıpalı bebek şekerleri yazarsan birçok model önüne çıkacaktır. Ben içerisine güzel hoş koku doldurmak istiyorum. Kimileri karanfil şeker sıvı sabun duş jeli gibi şeyler de koyabiliyor. Terci meselesi.

Insallah canim .Her organimiz ne kadar onemli umarim bu problem kendiliginden kaybolur.

Senin cirkin dedigin bu bebek mi? Annesi nasil da masum ve tatli.Nazarim degmesin 41 kere masallah kirpikleri bile gozukuyo oyy oyyyy

Haftasonlari yapacak cok is okuyor hem evde hem de hazirlik anlaminda ama sanki basiretim baglaniyor.yetisemiyorum hic .:KK43: Bazen canim sadece uyumak istiyor hic bir sey yapasim olmuyor.

Canim arkadasim bebeginin guzel haberlerini getirirsin insallah.

ema aklim sende .Hayirli haberlerinin takibindeyim.

Bu alıntı olarak gelmemiş bana son sayfada dikkatimi çekti bitanem.
Sancı ve kanama dışında bir sorun yok şimdilik yalancı sancı dedikleri bu olsa gerek canım.Aksi bir durum olmazsa cuma tekrar çağırdı dr.
Yine yazarım inşallah canımmmm :KK16:

X