2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

aaaay ne güzel yaaaa azcık kalmışşşşşş maşallah.. Sezeryan tercih ettiğini söyle tabi deli misin baksana ne kaldı şurda

Gunaydin guzel anne adaylari....benim biraz canim skkin kipir kipir olan bebegim dun ve bugun itibariyle (normalde gece daha cok hareketli olurdu)hareketsiz konusuyorum elimi koyuyorum hareket etmiyo dun sabah beste uyudum yedide uyandim ise geldim..hungur hungur aglamak geliyo icimden..bulundugum yer ilce kendi dr.ma gidemiyorum ogle arasi burda dev.hastanesindeki dr.a gitmeyi dusunuyorum ozamana kadar yine harekesiz olursa..dua edin insallah bi sey yoktur.dun tatli bi seylerde yedim..simdi yanima da aldim bakalim tepki verecekmi..

Gunaydin guzel arkadaslarim ve onlarin minnak prenses- prensleri gerci artik kocaman oldu yavruslarimiz .

Dun bide isten ciktim bi anda alt kisimda boyle yururken cekme olur gibi bisey oldu ayy diye bi ses cikti benden bi kac kez tekrarladi heralde hizli yurudum diye oldu diye dusundum..Allahim insallah hepimize bebislerimiE kavusmayi nasip etsinnn((

Canim sıkma canini. kendini dinlendiriyordur annesi. soyle karnina bir iki kucuk tik tik yap hemen tepki verir. uzme kendini ki miniginde strede girmesin

Canim sıkma canini. kendini dinlendiriyordur annesi. soyle karnina bir iki kucuk tik tik yap hemen tepki verir. uzme kendini ki miniginde strede girmesin
Saol canim insallah oyledir simdi sut almistim sut ictimm oglene kadar beklicem artik dayanabilisem.dun bide isyerinde cok stresliydimm etkisi olurmu ki..hayirlisiyla izin zamanimiz gelsede ayrilsak.

Saol canim insallah oyledir simdi sut almistim sut ictimm oglene kadar beklicem artik dayanabilisem.dun bide isyerinde cok stresliydimm etkisi olurmu ki..hayirlisiyla izin zamanimiz gelsede ayrilsak.

Canim stresli oldugumuzda bebekler kendini kasarmis doktorum soylemisti. muhtemelen stresin etkisi olmustur kuzuya. ama sen icini rahat tut. izim zamanina kadar strese girme tatlim.

Canim stresli oldugumuzda bebekler kendini kasarmis doktorum soylemisti. muhtemelen stresin etkisi olmustur kuzuya. ama sen icini rahat tut. izim zamanina kadar strese girme tatlim.
Tamam canim cok haklisin cok saoll...gercektende insan sonradan pisman oluyor neden sktm canimi diye..

Herkesçiklere günaydın..güzel bir gün olsunnn bugün

günaydın canım inşallah

ben de korkmaya başladım. sürekli aklıma geliyor.ama sezaryen de olmak istemıyorum aslında istiyorum da.normal doğum daha iyi eşim de normal istiyor.kesinlikle sezaryen olmamı istemıyor.sanki kendisi çekecek o sancıyı

benim bebeğim de bazen hiç hareket etmiyor. bişey olmaz inallah.elini karnına koy bi iki tıkla bakalım canım

maşallah yavruna buarada kaç haftalıksın canım niye erken tarih verlidi doğumuna dün bi arkadaş daha tarihini 25 mayıs diye almış ben anlayamadım şimdi biz 40haftalıkken doğurmıycazmı:26:

normal daha iyi diyorlar ama bizim için hangisi daha iyi bilemeyiz. gebeliğe göre değişiyor . bazı normal doğumlar çok zor geçiyor bazıları kolaylıkla 5 dakikada doğuveriyor canım :) ayrıca da sezeryanın çok daha az riskli olduğu bir gerçek.. devir değişti artık.

ve bir şey diyim artık normal doğumda da bebek kolay çıksın diye çoğu doktor vajinaya kesi atıyor.. ben vajina kesisindense üst kısmın kesilmesini tercih ederim kesinlikle . illa biyerler kesilckse yani

hatırladığım kadarıyla sen de sezeryan istiyordun canım bahsettin mi doktoruna bu durumdan bahsettiysen ne dedi kabul etti mi

ben doktoruma söylesem bana ne tepki verir bilemiyorum :44: :44: :d

aaaay ne güzel yaaaa azcık kalmışşşşşş maşallah.. Sezeryan tercih ettiğini söyle tabi deli misin baksana ne kaldı şurda

öncelikle herkese merhabalar uzun zamandır takip etmeme rağmen üye olmak yeni kısmet oldu. beni de aranıza alır mısınız

hoşgeldin canım....ne demek aldık bile :)

Mirac bebegimizin beynindeki knma devam ediyormus kizlar rabbim yardimcilari olsun sizlerden dua bkliyrz

Allahım yardımcısı olsun meleğimizin.....inşallah tez zamanda şifasını bulur...kıyamam yavruyada annesinede..

Herkesçiklere günaydın..güzel bir gün olsunnn bugün

günaydın yeşilim eriğim...

güzel haberlerle gelmişsin en güzel maşallah yavruşunada sanada..

canım istersen en yakın sağlık ocağına git...hiç farketmez kendi sağlık ocağının olup olmaması...enazından kalp atışlarını dinle..için rahatlar...5 dakikanı almaz..yaklaşık 1 ay önce yaşadığım bir stresten dolayı çok kasılmıştım..korktum hareket etmedi diye..hemen evimin ordkai sağlık ocağına gittim kalp sesini duyunca kendime geldim..

Gunaydin guzel arkadaslarim ve onlarin minnak prenses- prensleri gerci artik kocaman oldu yavruslarimiz .

günaydın goncaaa... :) günaydın yavruşu :)

canım bunları bir matbaacıya götürecesin onlar senin istediğin şekilde basacak. Renkleri bozulmadan ve etiket şeklinde.

Tesekkur ederim.canim ...cinsiyeti erkek diye bildigim halde ruyamda pembe bi kundakta kizim olmus adin ne diye soruyorlar bende Elif diyorum..3 hafta sonra kizimiz olacagini ogrendik...adiyla geldi kuzum

Ne güzel. Bende keşke öyle rüyamda görebilseydim oğlumun adını. kesinlikte gördüğüm şeyi koyardım.

Resimli anblata bilmem zaman alır epey canım iş yerinde o kadar uğraşmam mümkün değil. Asllında site otomatik çeviriyor google chrome kullanıyorum ben oda translate ediyor otomatik.

Kizlar genital bolgemde kocaman agrili sivilce gibi bisey cikmis.. sizce doktora soylemeli miyim biraz utaniyorum da :26::26::26:
:):) Siviilcedir o neyini söylicenki doktora. Diyelimki söyledin. Cildiyeye yönlendirecek seni. Ağdayla mı alıyorsun o bölgeni. Ağdayla alınında olabiliyor çünkü. sıça suya maruz bırak orayı yumuşarsa patlat gitsin.

Üzme tatlı canını bebeklerimiz büyüyor o dar alanda hareket edememeleri gayet normal gebelik ilerledikçe hareketleri azalırmış zaten bebişlerin.

Dun bide isten ciktim bi anda alt kisimda boyle yururken cekme olur gibi bisey oldu ayy diye bi ses cikti benden bi kac kez tekrarladi heralde hizli yurudum diye oldu diye dusundum..Allahim insallah hepimize bebislerimiE kavusmayi nasip etsinnn((

Ondandır canım. Ben de dün yürüyüşten gelince kasıklarım acayip ağrıı böyle adet sancısı gibi. Dinlenince geçti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…