2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Bnmde kontrolum hftaya kizlar gecenki kontrolumde sag bbregim buyume yapmis uroloji doktorna gozuktumhafif buyume dedi eger buyume devam ederse stent takarz dedi ins buyumemistir

Günaydın canlaarrrr Dün yaptığımız alışverişlerimizi ciciler topicine yükledim buraya da bal yanaklı çirkin oğlumu koyayım dedim Çok çirkin ama maşallah diyin yinede teyzeleri

ben de sancıdan çok kesiden korkuyorum.Allah yardımcımız olsun

KORKMA CANIM BENİM BİŞEY OLMAMIŞTIR KUZUCUĞA UYUYORDUR. RAHAT POZİSYONUNU DENK GETİRDİĞİNDE BENİMKİDE KIPIRDAMIYOR HİÇ. TAKMA BU KADAR KAFANI.
ALLAH KORUSUN MELEĞİ TERS BİR DURUM OLSA ÇOKTAN BELLİ EDERDİ KENDİNİ ZATEN. İÇİNİ FERAH TUT.

Bnmde kontrolum hftaya kizlar gecenki kontrolumde sag bbregim buyume yapmis uroloji doktorna gozuktumhafif buyume dedi eger buyume devam ederse stent takarz dedi ins buyumemistir

Geçmiş olsun canım inşallah büyüme olmamıştır..

Herkesçiklere günaydın..güzel bir gün olsunnn bugün

Günaydınnnnnnn

Oyyyy yesinlerr minnak kızını maşallah ona bizimde 25 mayıs civarı olacakmış heralde.Ama sezeryan olayını söyle bence ona göre bir yol izleyin birşey kalmadı artıkk

Dun bide isten ciktim bi anda alt kisimda boyle yururken cekme olur gibi bisey oldu ayy diye bi ses cikti benden bi kac kez tekrarladi heralde hizli yurudum diye oldu diye dusundum..Allahim insallah hepimize bebislerimiE kavusmayi nasip etsinnn((

Canım canını sıkma benim sıpamda bazen kıpırdamıo inat edio annesine ama sonra bir başlıo durdurabilene aşkolsun..Takma artık hareket yerleri de daraldığından biraz zorlanıo olabilirler Bir de hızlı yürümek yok artık bütüüün hareketlerimize dikkat edeceğiz.İyice ağırlaştık ben ne zaman ters bir hareket yapsam ağrısı biyerlerimden çıkıyor mutlaka.Dikkat et canım

çok teşekkürler pufpuffum merak ettiğim ise hayranmısın serdar ortaça onu merak ettim

oyyy ne guzel az kaldı baksana :18: hem korku hem stres basıo sezeryan ıstedını solemelısın son anda normale gırersen gorursun masallah sıpalara

cnm benımde 2 gun hareket etmedı dun aksam dur duruna ask olsun uzulme ama arkadasın dedıgı gıbı ıcın rahat etsın dersen gıt bır saglık ocagına rıca et kalp atısını dınleyebılırmıyım dıye hemsıre yardımcı olur ama bısey olsa zaten bellı olur bence allah korusun

inşallah canım normal büyüme sınırında kalır..gerek kalmaz....büyümemiştir büyümemiştir :) güzel haberlerini bekliyoruz canım..

çok çirkinnnn.. çokk çirkin... :)

canım benim dr 32nci hafta bitiminde yazacakmış raporu o da ayın 14üne denk geliyor. seninki de benim hesaptan ayın 10unda yazması gerekiyor? bakalım bugün son 5 hafta raporunu alabilirsen haber et merak ettim:44:

cnm dün doktorum ayın 17sine randevu verdi raproru ozaman yazacağını söyledi. birde önce nst ye girecekmişim orada bebeğin kalp atışlarını ve benim sancılarımı takip edeceklermiş ona göre ya çalışabilir yada çalışamaz raporu alacakmışım. Bazı kadınların ağrı eşiği yüksek oluyor sancısı olsa bile ben iyiyim çalışabiliim diyor ama nst de sancı çıktığı için çalışamaz raporu veriyoruz dedi. Bakalım ayın 17sinde belli olacak benim de.

Birde senin bilgin varmı duydun mu daha önce böle bişi bilmiyorum ama doktorum bebeğimin başının normale göre 2 hafta önde gittiğini söyledi. sordum normal bişi mi bu diye normal şimdilik dedi. zaten doğsduktan sonra anlaşılır ters bişi olursa falan dedi endişelenecek bişi yok dedi ama içim de rahat değil. gerçi çok da üstünde durmadı . önemli bişi yada ters giden bişi olsaydı herhalde başka biyere falan sevk ederdi yada ne bileyim farklı bi müdahale falan yapardı diye düşünüyorum kendimi rahatlatmak adına.

Dun bide isten ciktim bi anda alt kisimda boyle yururken cekme olur gibi bisey oldu ayy diye bi ses cikti benden bi kac kez tekrarladi heralde hizli yurudum diye oldu diye dusundum..Allahim insallah hepimize bebislerimiE kavusmayi nasip etsinnn((

canım aklımıza hemen kötü düşünceler geliyo iyi anlıyorum seni..bende öyleyim çünkü ama iyi düşünmeye çalış lütfen..ve genelde sırtüstü uzanıp konuş onunla,bunuda tatlı bişeyler yiyip yarım saat sonra yap..ama herşeyden önce için rahat etsin istiyosan git doktora bi gör,stres olma..

hatırladığım kadarıyla sen de sezeryan istiyordun canım bahsettin mi doktoruna bu durumdan bahsettiysen ne dedi kabul etti mi

ben doktoruma söylesem bana ne tepki verir bilemiyorum :44: :44: :d

evet cnm ben en başından beri sezeryancıyım ama bende daha net olarak söylemedim doktora gerçi benim sebebim var..bu ana dek gittiğim hastanedeki doktorumu çok seviyorum ve onda doğum istiyorum ama ücret gereksiz pahalı 7.000 istiyolar..ve sıradaki kontrolümden itibaren doktor değiştirip başka hastaneye geçicem mecbur ve gittiğim ilk kontrolde sölicem canım..

çok teşekkürler pufpuffum merak ettiğim ise hayranmısın serdar ortaça onu merak ettim

heheheh evt cnm çok seviyorum ve beğeniyorum..çıktığı ilk günden beri sıkı hayranıyım

yok canım arkadaşım endişe etme..doktorlar artık çok tedbirli davranıyor....bir sıkıntı olsa muhakkak yönlendirirdi alanında uzman birilerine..artık risk almıyor doktorlar...benimde martta gittiğimde bir hafta kadar geriden geliyor dedi kafası..ben çok korktum hemen panik tabi...iki hafta önden iki hafta geriden gelmesi normal durumlar endişe etme dedi...hatta genlerlede ilgiliymiş..mesela babamın benim annemin kafası çok büyük değildir....hatta küçük yeğeniminde...hani çok küçük değil ama büyükte değil :)ama eşimin büyüktür kafası...

kızlar bende 15 ine alcam iznimi ama ben izne ayrılmak istiyorum baksanıza herkese mayısın 20 sinden sonra doğum tarihi verilmiş ben daha memlekete gidcem hazırlık yapcam filan ancak denk getirrim diye düşünüyorum:44:
Buarada canım sende takılma başının büyüklüğüne o gelişim aşamasında kilosu nasılki bi hafta öndeyse başıda oyle olabilir takılma bişe olsaydı doktorun mutlaka bişe sölerdi biz fazlaca pimpirikliyiz bence her konuda

pufpufummm günaydın...aslında bende sana hep söylemek istedim ama doktorunu hastaneni sevdiğin için demek istemedim...hakikaten çok pahalıydı ..evet hizmet kesin süperdir ama 7.000 ine köftene neler neler yaparsın..çok iyi karar vermişsiniz arkadaşım..inşallah güzel doğumlar yaparsın sezeryanlı sezeryanlı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…