2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın canlaarrrr :KK16: Dün yaptığımız alışverişlerimizi ciciler topicine yükledim buraya da bal yanaklı çirkin oğlumu koyayım dedim :KK1: Çok çirkin ama maşallah diyin yinede teyzeleri :KK1: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:Eki Görüntüle 1048420

Allahımmmmm :nazar::nazar::nazar::nazar: çokkk tatlıııı maşallahhh yerim ben bunu yaaa:KK16: benim kızım nasıl oldu acaba eli hep yüzünde böle bi görüntü inşallah biz de yakalarız pazartesi randevumuz var bakalım :KK16: çok özledim kızımı çokkkkk...

rüyamda sizleri gördüm kızlar :KK37:

Bu topikteki herkes (20 kişi kadar varız ) büyük olimpik bi havuzdayız. Nedense hepimiz nicklerimizle hitap ediyoruz hala, kimse kimsenin adını bilmiyor :KK1: Hepimiz kocaman karınlarımızla suda duruyoruz. Havuz hamileler için özel yapılmış havuzun altından yukarı doğru su kabarcıkları çıkıyor, o baloncuklar masaj yapıyormuş bize:KK1: Pufpuf benim kafamdan bastırıp suya batırıyor herkes gülüşüyor filan, elimi kolumu çırpıyorum bastırmaya devam ediyor, çıkamıyorum ben boğuluyorum. Sonra elini çekiyor çıkıyorum ama sürekli öksürüyorum. Pufpuf diyo ki ay çok az tuttum bikaç saniye nasıl boğuldun , ben de astımım var ya benim cigerler sizinki kadar ksijen barındırmaz diyorum. Çok üzülüyor pufpuf, ben böyle zar zor nefes almaya devam ediyorum.

Bi uyandım hakikaten zor nefes alıyorum aynen rüyadaki gibi boğuluyorum nerdeyse. Meğer kocamın omzuna yatıp kolunun alına kafamı iyice gömmüşüm nefes alamıyorum :KK1:

Bu arada en çok çileksurat esmerşirine pufpuf un yüzlerini hatrlıyorum şuan ay yolda görsem tanırım sanki :KK52:

Günaydın canlaarrrr :KK16: Dün yaptığımız alışverişlerimizi ciciler topicine yükledim buraya da bal yanaklı çirkin oğlumu koyayım dedim :KK1: Çok çirkin ama maşallah diyin yinede teyzeleri :KK1: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:Eki Görüntüle 1048420

Okadar masum kii.. Allah nazarlardan korusunn :nazar: Bizim oğlumuz anca poposunu göstersin :) Onada şükür napalım sağlıklı olsunlar da :KK16:

Oyy teyzeler teyzeler. Kizimla benim canimiz cok sıkılıyor. Kizim surekli tepikleyip duruyor annesini :-) acaba kalkip kizimin cicilerini yikayip utulesem mi diyorum sonra vazgeciyorum daha dolabimiz gelmedi yerlestirecek yer yok. yuruyus yapsam diyorum hatay cok sicak tansiyonum dusebilir. kuafore gidip bakim mi yaptirsam diyorum canim hic istemiyor. ayyy ben ne yapmak istedigimi bilmiyorum galiba :KK53: ne yapsam ki bu kararsizlikla

pufpufummm günaydın...aslında bende sana hep söylemek istedim ama doktorunu hastaneni sevdiğin için demek istemedim...hakikaten çok pahalıydı ..evet hizmet kesin süperdir ama 7.000 ine köftene neler neler yaparsın..çok iyi karar vermişsiniz arkadaşım..inşallah güzel doğumlar yaparsın sezeryanlı sezeryanlı :)

evet yaaa pahalı valla..başından beri biliyordum ama ne bileyim işte hayırlısı artık :KK34:

Bu topikteki herkes (20 kişi kadar varız ) büyük olimpik bi havuzdayız. Nedense hepimiz nicklerimizle hitap ediyoruz hala, kimse kimsenin adını bilmiyor :KK1: Hepimiz kocaman karınlarımızla suda duruyoruz. Havuz hamileler için özel yapılmış havuzun altından yukarı doğru su kabarcıkları çıkıyor, o baloncuklar masaj yapıyormuş bize:KK1: Pufpuf benim kafamdan bastırıp suya batırıyor herkes gülüşüyor filan, elimi kolumu çırpıyorum bastırmaya devam ediyor, çıkamıyorum ben boğuluyorum. Sonra elini çekiyor çıkıyorum ama sürekli öksürüyorum. Pufpuf diyo ki ay çok az tuttum bikaç saniye nasıl boğuldun , ben de astımım var ya benim cigerler sizinki kadar ksijen barındırmaz diyorum. Çok üzülüyor pufpuf, ben böyle zar zor nefes almaya devam ediyorum.

Bi uyandım hakikaten zor nefes alıyorum aynen rüyadaki gibi boğuluyorum nerdeyse. Meğer kocamın omzuna yatıp kolunun alına kafamı iyice gömmüşüm nefes alamıyorum :KK1:

Bu arada en çok çileksurat esmerşirine pufpuf un yüzlerini hatrlıyorum şuan ay yolda görsem tanırım sanki :KK52:

hahhahahahahaha aaaay Allah'ım nasıl güldüm yaaaa okurken..enteresan valla..hayırlara vesile olsun inşallah..ama hâlâ gülüyorum şu an :KK1:
:KK52:

ayy maşallah ne çirkini yaa masal kitaplarındaki uyuyan bebiler gibi çıkmış oğluşun agza bak tüü maşallah:nazar::KK16:

Allahımmmmm :nazar::nazar::nazar::nazar: çokkk tatlıııı maşallahhh yerim ben bunu yaaa:KK16: benim kızım nasıl oldu acaba eli hep yüzünde böle bi görüntü inşallah biz de yakalarız pazartesi randevumuz var bakalım :KK16: çok özledim kızımı çokkkkk...

Ay yerim ben senin çirkin oğlunu maşallah nasıl güzel çıkmış :nazar::KK56:

Okadar masum kii.. Allah nazarlardan korusunn :nazar: Bizim oğlumuz anca poposunu göstersin :) Onada şükür napalım sağlıklı olsunlar da :KK16:

Teşekkür ederiz böyle gördükçe hergün doktora gidesim geliyor benimde :KK1:

canım sen hangi hastanede giriyorsun ultrasona

Canım bu soru banaydı sanırım :KK34: Samsun medicalpark Mehmet Ahmet Canbaz'a gidiyorum..

hahhahahahahaha aaaay Allah'ım nasıl güldüm yaaaa okurken..enteresan valla..hayırlara vesile olsun inşallah..ama hâlâ gülüyorum şu an :KK1:
:KK52:[/QUOTE]

bende baya bi güldüm pufpufum çok komikti o an:KK1:
Bu arada sen beyaz tenli, yuvarlak dolgun yüzlü koyu renk saçlı ve koyu renk gözlü yuvarlak vücut hatlı biriydin rüyamda. Öyle misin :KK19:

Oyy teyzeler teyzeler. Kizimla benim canimiz cok sıkılıyor. Kizim surekli tepikleyip duruyor annesini :-) acaba kalkip kizimin cicilerini yikayip utulesem mi diyorum sonra vazgeciyorum daha dolabimiz gelmedi yerlestirecek yer yok. yuruyus yapsam diyorum hatay cok sicak tansiyonum dusebilir. kuafore gidip bakim mi yaptirsam diyorum canim hic istemiyor. ayyy ben ne yapmak istedigimi bilmiyorum galiba :KK53: ne yapsam ki bu kararsizlikla

Aynı duyguları bende yaşıyorum ne yapsam diye düşüne düşüne hiçbirşey yapmadan akşam oluyor :KK1: Şimdi kalkıp yemek yapacağım mesela ondan sonra yatıcam bol bol başkada hiçbişey yapmıcam bugün :KK34:

öncelikle herkese merhabalar :KK3: uzun zamandır takip etmeme rağmen üye olmak yeni kısmet oldu. beni de aranıza alır mısınız :KK3:

hoşgeldin aramızaa

açıkçası cevap alıp alamayacağımı bilmiyorum amacım cevap almak da değil sadece içimi dökmek istedim sanırım çok ihtiyacım var buna 14 Ekimde öğrendim hamile olduğumu dünyalar benim oldu herşey yolunda gidiyordu sağlıklı bi hamilelik geçiriyordum ta ki 26. haftaya kadar. şeker yüklemesi için gittiğim doktor kontrolünde bebeğimin bir bacağının kısa olduğunu öğrendim. gittiğim tüm doktorlar bebeğimden vazgeçmemi onu aldırmamı söylediler ama ben yapmadım.şimdi elimden sadece dua etmek geliyor.sizden de Allah rızası için dua bekliyorum.rabbim hepimize bebeklerimizi sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

canım rabbim yardımcın olsun. açıkçası diyecek pek bir şey bulamıyorum ama ilk aklıma gelen tıpın aslında çok ilerlediği oldu. doktorlar neden almak istemiş ki? artık cüceyi bile uzatıyorlar tek bacağı uzatmak çok zor olmasa gerek? yine de rabbimin mucizelerinden umut kesilmez. arkadaşların da dediği gibi bir çok doktorun alalım deyip de sağlıklı bebeklerine kavuşan çok kişi duyduk okuduk buralarda inşallah siz de onlardan olursunuz. sen moralini bozup da bebeğini üzme annesi. rabbim kolaylıklar versin sağlık sıhhat versin

Kizlar telden yaziyorum alintilara bakamiyorum kanamam devam ediyor malesef ama nst de sanci cikmadi yine cok sukur ciger gelistiricinin 2. dozunuda olduk bugun. Nidilat yan etki yapsa da onu kullaniyorum serumum yeni bitti eve gidecez ins. suyum gelirse duzenli sancim olursa hastaneye gidecem hemen. eve gitmeyi bekleyemedim size haber vereyim dedim.

canım inşallah kanaman bir an önce durur. benim de bir ay boyunca hiç kesilmeden kanamam olmuştu 15-19. haftalarda. inşallah seninki de öyle bişey çıkar. bebişin de sabırlı olur da vaktini bekler inşallah canım. sien iğnelerini olmuşsun önlemini almışsın. geri kalan görev minişine düşüyor. aceleci olmsın kuzuşun inşallah

Selam kızlar,
Ben tam 2,5 saattir uyumaya çalışıp beceremiyorum..
Var mı başka uyanık olan :)
Bu arada bana siteden doğumgünü maili ve şifremin değiştiği yönünde bir mail geldi,
açıklama da yapmışlar ama sorayım dedim var mı başka doğumgünü maili alan :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım bugün doğumgünün mü yoksaaaa:KK52: doğum günün kutlu olsun canım. ailenle bebeğinle çoook mutlu nice yaşlar görürsün inşallah:nazar::KK16::KK16:

cnm dün doktorum ayın 17sine randevu verdi raproru ozaman yazacağını söyledi. birde önce nst ye girecekmişim orada bebeğin kalp atışlarını ve benim sancılarımı takip edeceklermiş ona göre ya çalışabilir yada çalışamaz raporu alacakmışım. Bazı kadınların ağrı eşiği yüksek oluyor sancısı olsa bile ben iyiyim çalışabiliim diyor ama nst de sancı çıktığı için çalışamaz raporu veriyoruz dedi. Bakalım ayın 17sinde belli olacak benim de.

Birde senin bilgin varmı duydun mu daha önce böle bişi bilmiyorum ama doktorum bebeğimin başının normale göre 2 hafta önde gittiğini söyledi. sordum normal bişi mi bu diye normal şimdilik dedi. zaten doğsduktan sonra anlaşılır ters bişi olursa falan dedi endişelenecek bişi yok dedi ama içim de rahat değil. gerçi çok da üstünde durmadı . önemli bişi yada ters giden bişi olsaydı herhalde başka biyere falan sevk ederdi yada ne bileyim farklı bi müdahale falan yapardı diye düşünüyorum kendimi rahatlatmak adına.

aslında takviminde gördüğüm kadarıyla tahmini doğum tarihin benden 4 gün önce ama doktor sana benden 3 gn sonraya randevu vermiş. yani 33 bitince mi rapor verecekler sana? bu durumda eğer raporu alırsan 38e kadar çalışmış olacaksın galiba canım? yani yanlış hesaplamadıysam böyle:44: aslında izinleri sonrasına aktarma açısından iyi ama biraz yorucu olabilir...
bu arada başın önden gitmesi konusu da bir kaç arkadaştan daha duymuştum canım. doktorunun da dediği gibi bence evhamlanacak bir durum yok. kimi önden gidiyor kimi arkadan doğuma kadar yakalıyorlar birbirlerini. hatta okuduğum yorumlardan biliyorum koca kafalı oğlum falan diye seviyorlardı bebişlerini sen de karnına pıt pıt yap "benim oğlum akıl küpü kafası bile büyük" de annesi:) hiiiçççç canını sıkma ama

Aynı duyguları bende yaşıyorum ne yapsam diye düşüne düşüne hiçbirşey yapmadan akşam oluyor :KK1: Şimdi kalkıp yemek yapacağım mesela ondan sonra yatıcam bol bol başkada hiçbişey yapmıcam bugün :KK34:

ayy kızlar herkes aynı galiba benim de canım bişi yapmak istemiyor heyecandan mıdır sabırsızlıktan mıdır nedir hep bebişle ilgili bişiler yapmak istiyorum.aslında ders çalışmam lazım güya kpss ye girecem ama nerdeeee....oyalanıp duruyorum gün boyu yemek ve ütü den başka hiç bi iş yaptırmıyo annem ve eşim sağolsunlar.bu gün sağlık cağına gittim kan verdim sıra vardı bi sürü hiiç bekletmediler sen geç hemen dediler :KK9: seçimde oy kullanırken de öyleydi canım kızım daha doğmadan kolaylıklar sağladı bana :KK9: en iyisi keyfini çıkaralım bu günlerin sonra bulamayız :KK8:

hehehehehe :) hey Allahım..dünden beri eşime diyorum..bir yüzmeye gidebilsem sanki çok rahatlıcam bütün kaslarım vs kendine gelecek diyorum...hamama gidemiyorum birşey olur mikrop falan havuzada aynen acaba bişi olurmu diyorum mikrop kaparmıyım..ne güzel senin rüyanda gitmişiz bari...ay ne eğlenceli olmuştur :KK70: iyi bari uyanmışsın hemen daha fazla oksijensiz kalmadan canım..beni hala hatırlıyormusun :KK70:

:))) ay ne güzell ya....çok kıskandım seni şimdi :) tam öğle vakti hava sıcaksa dışarı çıkma tabi....yat uyu :KK70: öğlen uykusu iyi gelir sanada bebişede....balkon varsa al eline kitapçık balkona hava al kitap oku...müzik dinle..ay ben evde olsam kesin uyurdum... :KK70:

Ayy oku oku bitiremedim. Dayanamadim yazacam. Bir de sarjim sinyal verip duruyo :KK52::KK52:
Bacim oncelikle hosgeldin :KK19:
Bebegin icin ise gercekten uzgunum...
Dua etmekten baska birsey elimizden gelmez....
Dualarimiz seninle bacim....
Bircogumuz bu sinavdan geciyoruz inan....
Sukur ben atlatanlardanim....
Hersey dua uzerine....
Rabb'im bebegini saglikli bir sekilde kucagina almani nasip etsin :KK16:

Bak buna sevindim EMA mm :KK19:
Sukur hala bebegin dogmamis...
Ignelerinide guzelce olmussun....
Ins. Zamaninda gelir yavrun...
Fazla aceleci davranmaz ♥♥♥

Gecmis olsun cann im :KK19:
Doktoruna tabi ki soyle ilac falan yazar...
Bu zamanlar diken uzerindeyiz bacim dikkatli olmak gerek :KK34:

Hamile oldugumuzdan beri özel mözel kalmadı canım. Tabi ki söylemelisin. Belki
:):) Siviilcedir o neyini söylicenki doktora. Diyelimki söyledin. Cildiyeye yönlendirecek seni. Ağdayla mı alıyorsun o bölgeni. Ağdayla alınında olabiliyor çünkü. sıça suya maruz bırak orayı yumuşarsa patlat gitsin. :KK70:
Kiz Allah iyiligini versin :KK52::KK52: alemsin valla. Gebe kaldigimdan beri agda kullanmiyorum.Bu arada cildiyeye yonlendirecegini bilsem soylemem ama sanki soylemekte fayda var gibi :KK1::KK1:

Masallah oglusuna. Benim oglumun resmide benziyo buna

hehehehehe :) hey Allahım..dünden beri eşime diyorum..bir yüzmeye gidebilsem sanki çok rahatlıcam bütün kaslarım vs kendine gelecek diyorum...hamama gidemiyorum birşey olur mikrop falan havuzada aynen acaba bişi olurmu diyorum mikrop kaparmıyım..ne güzel senin rüyanda gitmişiz bari...ay ne eğlenceli olmuştur :KK70: iyi bari uyanmışsın hemen daha fazla oksijensiz kalmadan canım..beni hala hatırlıyormusun :KK70:

havuzu ben de düşünüyorum ama hamilelere pek tavsiye etmiyorlar açıkçası, hijyenik olmuyormuş. Tabi hatırlıyorum seni ama senin fotonu daha önce gördüğüm için hafızamda kalan bilgiler o yüzü getirdi rüyamda. Diğer kızlar uydurmasyon da geçi pufpufu tarif ettim aynı anlatığın gibiyim dedi du bakalım :KK1:

Bende var miydim havuzda kiiiiz :KK1::KK1::KK1:

Ayy ben yatmaktan da sıkıldim :-) cok daraldim birseyler yapasim var ama tek basima hic birseyi istemiyorum :-(daha yemek yapacagim oyy allah oyyy

Bende var miydim havuzda kiiiiz :KK1::KK1::KK1:

vardın tabi olman mı. En çok muhabbet ettiklerimiz yanyanaydık havuzun ortasında, diğer pek muhabbetimin olmadıkları uzakta kendi hallerinde çimiyordu :KK1:
çok güzeldi gerçek gibiydi valla, özellikle havuzun masaj özelliği mükemmeldi :KK9:

X