2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

güzel haberlerle dönmen dileğiyle canım....

Facede buluşma günleri falan ayarlanmış çok kıskandımmmmm..O gün face veya buraya girin bol bol,muhabbetinize limon sıkmak istiyorumm

yok buluşma falan...ben kızdım dedim buluşma olmasın ne öyle giden var gidemeyen var canım çekerse aşerersem sonra nolur dedim.. :)

tüm güzel annelere canım arkadaşlarıma günaydın....ve güzel mi güzel yakışıklı mı yakışıklı meleklerede baharın ilk gününden merhaba......meleklerim güzel güzel büyüyün oldumu büyüyün gelişin sonrada haziranda kavuşalım birbirimize..Yaren ablanız ve Melodi Teyzenizde iyimiş..onlar içnde dua edelim oldumu..

güzel haberler alacağımız güzel bir gün olsun...

Son düzenleme:
Gunaydin kizlar ben de sifre degistirdim epey zor oldu girmem.Hilal(1melodi) de bebek de iyiydi.Dun aksam sut vermeye calisiyorlardi bebege ismi yaren:)

inanamıyorum ilk bebeğimiz doğdu demek çok şükür iyiymiş çok şaşırdım çok duygulandım. Allahım sen onlara bize yardım et. normal doğummu oldu acaba sezaryen mi

Çileğim dün akşam haberlerde gördüm eskişehir pendik hızlı tren yapmışlar 180 km hızla sana geliriz biz sende bize gelirsin...

inanamıyorum ilk bebeğimiz doğdu demek çok şükür iyiymiş çok şaşırdım çok duygulandım. Allahım sen onlara bize yardım et. normal doğummu oldu acaba sezaryen mi

sezeryan canım. Yaren bebek annesini çooook özlemiş hemenci gelcem diye tutturmuş. ama Allah'a şükür sağ salim kavuştular. dün baya heyecanlandırdılar bizi ama mutlu son.. aysel ve zeynelim telefonlar görüşmüş anne de bebek de gayet iyiymiş..

şükür kavuşturana:) girebildim sonunda kızımın adaşı doğmuşşşşş iiki doğmuş rabbim sağlıcakla büyütsün inşallah nasılda heyecanlıdırlar ya

oooohh iyii yapmışsın ne o öyle buluşmalar filan..Olamaz zaten mümkün deill

ayy çok sevindim bebeklerimiz o kadar buyudu demek. inşallah yaren bebek bı an önce çıkar hastaneden.

evet canım dün bizim halimizi görseydin okadar hazırlıksız yakalanmışız ki ne yapacağımızı bilemedik..evdekiler ev işleriyle işyerindekiler benim gibi işleriyle ilgilenmeden pür dikkat gelecek haberlere baktık durduk..sezeryanla doğum yapmış cnaım 1095 gr bir meleğimiz oldu..Yarenimiz..iyilermiş çok şükür..

Çileğim dün akşam haberlerde gördüm eskişehir pendik hızlı tren yapmışlar 180 km hızla sana geliriz biz sende bize gelirsin...

:) gelirim bak beni bilmezsiniz ben taktığımda kafaya hiç beklemem :) hızlı tren biran önce bitse..Ankara çok rahat oldu otobüsle 3 saatte gittiğimiz yolu trenle 1,5 saatte gidiyor olduk..

bu hızlı tren ne güzel bişi yaaa (pahalı da olmasa tam olacak) Antalyaya da yapsalar keşke

bilet fiyatları 25 tl Eskişehir-Ankara arası..acaba İstanbul ne kadar olacak..inşallah çok uçuk rakamlar olmaz..

inanmıyorum ayyy çok heyecanlııı

ay cnm dun ne heyecan ne strs yasadık bır bılsen yaren bebek ıcın ılk goz agırmız o bızım buyusun ve cıksın

evet dun konustum melodi ile sesi çok iyi geliodu rabbime şükürler olsun çok iyilermiş bıraz once beraber taburcu olsunlar ınsalah sutunun gelmesı ııcn ugrasıolardı

Gunaydin bacilarimmmm
Sabah sabah inanin okur okumaz nasil duygulandim....
Melodi adli arkadasimiz dogum yapmis....
Rabb'im saglicakli bir sekilde anali babali buyutmeyi nasip etsin
Bebisimiz hosgeldi dunyaya

akşam fiyatların uygun olacağını söylediler canım... inşallah bu şekilde görüşürüz..

pufpufum ne yaptın içtin mi glukozu

Kızlar dün girememiştim neler olmuş melodi arkadaşımızın yarenı doğmuş ikisinizde sağlıklı olmasına çok sevındım bebişlerimiz acelecı olabılıyo kızlar biran kendimi düşündüm hiçbişeyımız hazır değil hastane çantamız bıle bıran önce hazırlıklarımızı bıtırıp beklemeye geçmemiz gerek baksanıza bebişlere belli olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…