2014 Aralık Anneleri

herhangi bir kan sulandırıcı içmiyorsan limon sık ve iç. sabah yarım limonu sık yarı bardak suyun içine ve iç. akşam da aynısını yap. kanın sulansın ve bebeğe daha çok kan gitsin.

kan sulandırıcı içmiyorum canım, öyle bir şeyden söz etmedi hiç doktor. hangi durumda kullanılıyor onu bile bilmiyorum ki başka bir etkisi olur mu acaba?

Canım ama zaten2 günde ne kadar büyüyecekki sende yat dinlen tatlım kese asağıdaysa yine Allah ım yavrularımızı bize bağışlasın inşallah güze güzel alırız bebebklerimizi kucaklarımıza

bilmiyorum canım yaa bütün moralimi alt üst etti işte inşallah canım Allah bebişlerimize can versin, sağlık versin..

Selam kızlar, pek iyi haberle gelmedim maalesef
TSH için ilaca başlattı dahiliyeci.
Gebeliğin bu haftasında daha düşük olması beklenir, seninki yüksek ve daha da yükselebilir dedi.
Düşük doz başladık ilacı. Ayda bir kontrol edecek.

Şeker yüklemem yapıldı ve maalesef yüksek çıktı
Sanırım 100 lük de yüklenir, onda da yüksek çıkarsa nasıl bir tedavi olacak bilemiyorum.
Moralim sıfırdı. Sonra da üzüntü ile iyice çıkacak dedim şekerim.
Toparlandım kendime geldim. Ben ne badireler atlattım, bunu da yenerim evel Allah dedim moralimi düzelttim

Diyetisyene gelince çok yoğunmuş, yer yoktu.
Yarın sabah için randevu aldım.

Evet cnm özeller ıkı haftada bır cagırıyo benıde ole cagırdı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bozma moralını yuksek tut . Sımdı verdıgı ılaç senın tsh ını dusurucek zaten bak bende bugun gıttım bana da ılaç verdı hersabah kahvaltıdan yarım saat once ıcıcem .. Stres yapma herşey yolunda gıdıcek allahın ıznıyle

merhaba canım
maşallah diyerek başlamak istiyorum
tedavi olduğum doktor azaltarak bırakmamı söyledi
bizimkisi tek
seninki maşallah çiftmiş
seninki biraz daha riskli tabi
ama bu ialç beni mahvettiii
artık son günlerde ilacı kullandıktan sonra kusmaya başlıyordum akıyor kokuyor bitmesi için gün sayıyordum
ben 12 haftalık hamileyim bugün ilk defa kasıklarımda bıçak saplanır gibi ağrılar oldu ödüm koptu inanır mısın
doktora sordum normal ddi
zor elde edilen bebekler olunca insan ister istemez herşeyden korkuyor
benim mide bulantılarım hala geçmedi ...
ama buna şükür ...

Tatlım gıttım bugun doktora , bende buyuk bır guatr varmıs 😳sımdılık 37,5 luk ılaç verdı her sabah ıcıcem kahvaltıdan once ayda bır kontrol edıceZ dedı . Hamılelıkten sonrada gorusucez dedı bana ...

Cnm ben gıttım aldım ılacımı tsh dusucek ıns . Sen gıdebıldın mı

Karnimdan yaptirmaya korkuyorum yaa sanki bebeklerim hemen derinin altindaymis gibi :)

:)) bende de oluor o korku:)) deriyi biraz iki parmagın arasında sıkıstırp kaldırıosn yukaıya direk karna saplanmıor rahat ol.) ama suda bi gercek karın daha cok acıtıor

Allahin sifanizi verir ins.cnm morel tabanda degil tavanda olsun bole seyler bizleri guclu kadin ve gucku anne yapar unutma

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allahin sifanizi verir ins.cnm morel tabanda degil tavanda olsun bole seyler bizleri guclu kadin ve gucku anne yapar unutma

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cok teşekkür ederim canım.
Haklısın. Güçlü Anneler olacağız biz.
Elimden geleni yapıcam, diyetse diyet, sporsa spor.
Doktor ne derse yapacağım ve inşallah düşüreceğim şekeri.
Erkenden ortaya çıkmasında da vardır bir hayır.

kızlar bebişlerimiz aralık ayında doğacak kısmetse peki belki 15-20 belki daha az gün için yaş mı alsın ocak tarihli kimlik çıkarabiliyor muyuz

kızlar bebişlerimiz aralık ayında doğacak kısmetse peki belki 15-20 belki daha az gün için yaş mı alsın ocak tarihli kimlik çıkarabiliyor muyuz

ben de 4 aralık doğumluyum :)
bebeğim de benim gibi doğacak.
evet zorlukları oluyor ben okula erken başlamışım mesela.
aynı yıl ocak ayında doğanla benim aramda bir yaş oluyor.
sanırım doğum raporuna göre kimlik çıkıyor, o yüzden ocak tarihli yazdıramayız sanırım.

çok sinir bozucu bende şimdi netten biraz araştırdım olmuyormuş

teşekkür ederim canım içime su serptin:))) doktorun yapma dediği herşeyi şuanda yapıyorum. bende bi şeyi fazla yersem tiksinirim zaten. peki sana coraspirin verdiler mi beni en çok düşündüren o?? gerçi aspirin tarzı ilaçların bebeğin kalp kapakçığına sorun yaratabileceğini okumuştum bi yerde. bu açığı limon suyu içerek gideriyorum. dediğin gibi ilk başlarda abartmamak gerekiyor. sen şanslısın o zaman benim iki düşükten sonra za zor yaptırabildik testleri ve sadece A1298C heterezigot mutasyon çıktı.onun için iğne kullanıyorum. umarım sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza alız. pazar günü anneler günü. ailelerimize o gü söyleyeceğiz. inan o günün hayalini kuruyorum:))

Artik aya gore okula basliyor cocuklar tabi bizimkiler buyuyunceye kadar duzen ne olur bilmiyorum :)

Kizlar benim ara ara idrardan sonra yanma oluyor suyu az icince oluyo. Varmi ayni sorunu yqsayan?

canım o idrar yolu enfeksiyonu belirtisiymiş. bende öyle bir belirti yoktu ama tahlil sonuçlarında çıktı. sonra bir hafta sonra yineledik tahlili bu kez temiz çıktı. az su içmek sebep olabiliyormuş buna. gebelikte tedavi olunması gereken bir durummuş. doktora bir görün canım ihmal etme. eğer varsa tedavi olursun. benim ilk tahlilimde doktor bol bol su içmemi, bol bol portakal suyu içmemi ve günde 7-8 tane yaban mersini yememi önermişti. sen de bunları tüketebilirsin. hele çok su içmeyi hiç ihmal etme. günde 2-2,5 litre demişti bana doktor. inşallah önemli bir şey değildir sendeki de canım.

Canım bende kiloluyum napalım skntı olursada yaparz herseyi moral moral moral sıkma canını cok saglıklı bebeklerimiz olacak inşallah:) hadi mutlu olma zamanııı....

Kizlar benim ara ara idrardan sonra yanma oluyor suyu az icince oluyo. Varmi ayni sorunu yqsayan?

Canım ozman ıdrar yolu enfeksiyonu olablr bi doktra git ister bugun doktrumu aradm idrarda yanma varsa gel bakalım yoksa gerek yok dedi bendede yoktu gitmedm istersen bi git sen telaslancak bişey değildir ama her konuya dikkat etmemiz lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…