2014 Aralık Anneleri

Kan uyusmazligi varmi canim sizde?

Yok canım ya iki hamileliğimde de yaşadım bu durumu inşallah atlatırım bişey olmadan da bunu ilk kızımı 6 hafta yattım şükür sonra sapasağlamdıö doğuma kadar ama bu çok uzun sürücek gibi (

kızlar aşırı gaz aluyor sizde de var mı ayrıca bulantılarım çok arttı hemde çıkarıyorum inşallah 3.aydan sonra kesilir , cinsiyeti öğrensek ya ben dayanamıyorum bişeyler almak istiyorum poffff..

İnsallah canim bisey olmaz. Dua edelim birbirimize. Hepimiz kavusalim miniklerimize :)

herhangi bir kan sulandırıcı içmiyorsan limon sık ve iç. sabah yarım limonu sık yarı bardak suyun içine ve iç. akşam da aynısını yap. kanın sulansın ve bebeğe daha çok kan gitsin.

Bende bebeğimin kalp atışlarını göremedim henüz geçen cuma gitmiştim dr.a ( Lekelenmem, akıntım başta vardı, geçti çok şükür... 7. haftaya girdim. Perşembe Kontrole gidicem, acaba herşey yolunda mıdır???

İnsallah kotu degildir canim Allah hayirlisini nasip etsin
Amin canım in şa Allah. Dileğim bu.
Benimde arttık dün akşam ( geçer die umut ederken daha cuma doktordaydık iyi durum yakında geçer akıntın dedi ama gitmedi ( fazlalaştı

Kaçlncı bebiş bu canım...benim 5 ci hamileliğim.ilk ikisi düşük ..diğer ikisi kızlarım. .buda beşincisi işte.bakalım ne olucak.gidecez birazdan acile. ..

herhangi bir kan sulandırıcı içmiyorsan limon sık ve iç. sabah yarım limonu sık yarı bardak suyun içine ve iç. akşam da aynısını yap. kanın sulansın ve bebeğe daha çok kan gitsin.

bende limonlu su içiyorum kızlar bazen cok tansiyon düşürüyor bilginiz olsun

Çok sevindim canım.. Aynıyız seninle.. Ben de bugün 6+4 üm.. Daha hiç gitmedim dra. Cuma gideceğim. Ben de görürüm belki. 7+1 olacağım Cuma.

sen duyasın canım inşallah ben çişimi tutamadım ondan net değildi çok gördük şükür halimize haberlerini bekliyorum :)

aa aynıyız ben de bugün 9+2 yim tam :) ben de yarın gidicem dr a. en son kalp atışlarını duymuştum çok merak ediyorum nasıl diye.

kızlar bende aynıyım sizle.ben de bugün gittim çok şükür herşey yolunda. benimki normalde 10 haftalık sat a göre ama 1 hafta geç olmuş geriden geliyoruz.

kizlar artik 9+2 oldum hic bi sikayetim yok agrilarim gitti bulantimda yok öyle hafifmi ögürtü seklinde gelip gidiyoo..
13. haftamda test yapilacak hayirlisiyla bi sorun cikmaz ins..hastahanemede yazildim ..
sira cinsiyet heycanina gelioo

midem bu gün bi tuhaf oldu öğleden sonra. su içince sanki aç karna soğuk su içmiş gibi hissediyorum. tembellik de var...

kızlar aşırı gaz aluyor sizde de var mı ayrıca bulantılarım çok arttı hemde çıkarıyorum inşallah 3.aydan sonra kesilir , cinsiyeti öğrensek ya ben dayanamıyorum bişeyler almak istiyorum poffff..
Geçen haftlara kadar bende de aşırı gaz şikayeti vardı artık sinir bozucu boyuttaydı ama geçti..

Yolundadır canım görememen normal. Bu defa görürsün muhakkak..

Kan pitilasmasindan degil 2ay once 2 haftalik dusuk yaptim dusmesin die verdi doktor oyle dedi yani

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

meraba aranıza yeni katıldım bende 6 haftalık hamileyim devamlı uyumak istiyorum canım hiç bişey yapmak istemiyo çok halsizim sizdede varmı

Amin canım in şa Allah. Dileğim bu.

Kaçlncı bebiş bu canım...benim 5 ci hamileliğim.ilk ikisi düşük ..diğer ikisi kızlarım. .buda beşincisi işte.bakalım ne olucak.gidecez birazdan acile. ..

Canım maşallah 2 evlat büyütmüşsün bile Allah bağışlasın . Benim 1 kızım var bu 2. hamileliğim .

meraba aranıza yeni katıldım bende 6 haftalık hamileyim devamlı uyumak istiyorum canım hiç bişey yapmak istemiyo çok halsizim sizdede varmı

Hoşgeldin Cnm öncelikle hayırlı olsun sanada..aynı durumlar nerdeyse hepimizde oldu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sağol canım ben sadece bende var sanıyodum içim rahatladı ilk hamileliğimde ... çok sabırsızım şu zaman nasıl geçecek bilmiyorum hiç...

canım bende iğne kullanıyorum,daha önce bir kaybım olduğu için verdi doktor.önce kollarıma başladım ama azda olsa 2-3 morartı oldu şimdi göbekten yapıyorum,işi çözdüm hiç morarmıyor.önce kolanyalı pamukla siliyorum derin nefes alıp batırıyorum sora tekrar pamukla siliyorum hiç morarmıyor.bu hafta tüm testlerimi alıp riskli gebeliklerde uzman bir prof.a gittik eşimle .çok detaylı testler yapılmış normalde 2-3 kayıpta bu testler yapılır dedi.gebeler için başka bir alternatif ilaç olmadığından iğne ve progestan kullanıyoruz dedi herhangi bir zararı olmadığını öyle bir araştırma olmadığını belirtti.hiç bişey yasak değil dedi aynen herşeye devam.öyle yeni moda yok günde 2 tane ceviz yok herhafta balık..öle şeyler yapmak fazla kilo alımına sebep olur dedi.zaten bebeğin bişeye ihtiyacı olursa bu haftalarda senin kemiğini emer yine alır süt ise 20. haftadan itibaren gerekli dedi.şimdi deli gibi içip tiksindirme kendini dedi.bakalım inşallah sağlıkla hepimizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…