2014 Aralık Anneleri

Bende ekli değilim sanrm 3mart sat tarıhım kaydeden kim gerci bilemedm ama ekleyin görürseniz:KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kan sulandırıcı içmiyorum canım, öyle bir şeyden söz etmedi hiç doktor. hangi durumda kullanılıyor onu bile bilmiyorum ki başka bir etkisi olur mu acaba?

bilmiyorum canım yaa bütün moralimi alt üst etti işte :KK43: inşallah canım Allah bebişlerimize can versin, sağlık versin..

güzelim ci anne, sen boşdan yere evham yapıyosun. ben 9. haftada kalp tşını duyup doğum yapanları da okudum. herkesin vucudu farkliiddır ve gebeliği de farklıdır. ben birisiyle tanıştım üşük yaptığımda tamm5 ayboyunca kanamaları olmuş. hatta hep fışkırarak. kaç litre kan kaybetmiş. kaç gün hastanede yatmış. rahim duvarında farklı bi durum varmış ve altı aylk doğum yapmış. bebek doğduğuda ağlmış ve hemen kuveze koymuşlardı. sen inanki bana boşdan yere evham yapıyrsun. güzel düşün. ben şimdi her tuvalete gittiğimde kahverengi akıntı gelecek sanıyorum. bu gdüşünceden sıyrılmam laszım diyorum. doktor ilk iki gevbelikte 10. aftaya kadar bekledi. benim üç hafta hiç gelişme olmayıncikisi de kürtajla sonuçlandı. ama sin drumun farklı . iki gün kese büyümedi diye evham yapıp boşda yere kendini üzyorusun hatta ben kürtaj lmaya gidip bebeğin kalp atışını duyanları okudum.doğurdular. ben inanaıyorum sen de doğuracaksın. rahat ol...

güzelim ci anne, sen boşdan yere evham yapıyosun. ben 9. haftada kalp tşını duyup doğum yapanları da okudum. herkesin vucudu farkliiddır ve gebeliği de farklıdır. ben birisiyle tanıştım üşük yaptığımda tamm5 ayboyunca kanamaları olmuş. hatta hep fışkırarak. kaç litre kan kaybetmiş. kaç gün hastanede yatmış. rahim duvarında farklı bi durum varmış ve altı aylk doğum yapmış. bebek doğduğuda ağlmış ve hemen kuveze koymuşlardı. sen inanki bana boşdan yere evham yapıyrsun. güzel düşün. ben şimdi her tuvalete gittiğimde kahverengi akıntı gelecek sanıyorum. bu gdüşünceden sıyrılmam laszım diyorum. doktor ilk iki gevbelikte 10. aftaya kadar bekledi. benim üç hafta hiç gelişme olmayıncikisi de kürtajla sonuçlandı. ama sin drumun farklı . iki gün kese büyümedi diye evham yapıp boşda yere kendini üzyorusun hatta ben kürtaj lmaya gidip bebeğin kalp atışını duyanları okudum.doğurdular. ben inanaıyorum sen de doğuracaksın. rahat ol...

çok sağol canım benim, doktor öyle olumsuz konuşunca bozuldu benim moralim inan. sanki yakında düşük yapacakmışım da buna kendimi hazırlamalıymışım gibi konuşunca bu hale geldim. inşallah dediğin gibi olur canım. ben de güzel düşünmeye çalışıyorum inan. şimdi daha iyiyim hatta. çok sağol verdiğin moraller için. Allah büyük, inşallah bize bağışlar yavrularımızı.

kızlar aşırı gaz aluyor sizde de var mı ayrıca bulantılarım çok arttı hemde çıkarıyorum inşallah 3.aydan sonra kesilir , cinsiyeti öğrensek ya ben dayanamıyorum bişeyler almak istiyorum poffff..

var var olmazmıı patlamak üzereyim hatta şuan :KK43:((ama herşeye katlanılır sonunda minincik pıtırcık yavrularımızz olucakk inşallah

Selam kızlar, pek iyi haberle gelmedim maalesef:KK5:
TSH için ilaca başlattı dahiliyeci.
Gebeliğin bu haftasında daha düşük olması beklenir, seninki yüksek ve daha da yükselebilir dedi.
Düşük doz başladık ilacı. Ayda bir kontrol edecek.

Şeker yüklemem yapıldı ve maalesef yüksek çıktı:KK14:
Sanırım 100 lük de yüklenir, onda da yüksek çıkarsa nasıl bir tedavi olacak bilemiyorum.
Moralim sıfırdı. Sonra da üzüntü ile iyice çıkacak dedim şekerim.
Toparlandım kendime geldim. Ben ne badireler atlattım, bunu da yenerim evel Allah dedim moralimi düzelttim:KK15:

Diyetisyene gelince çok yoğunmuş, yer yoktu.
Yarın sabah için randevu aldım.

Düşük riski sadece sende değil hepimizde var hayatım moralini bozma.. 3 ay dolana kadar o tedirginlik ve ihtimal hepimizde olacak.. Elimizden geleni yapıyoruz, bize düşen bu.. bişeycik olmayacak Allah'ın izniyle hiçbirimize.. :nazar:

kızlar bebişlerimiz aralık ayında doğacak kısmetse peki belki 15-20 belki daha az gün için yaş mı alsın ocak tarihli kimlik çıkarabiliyor muyuz

Sanmıyorum canım.. Doğum kağıdıyla gidiliyor nüfusa.. Evde doğum yaptığını söylersen olur ancak.. Ama onu da yerler mi bilemiyorum.. Ayrıca şimdi ay hesabına göre okula başlıyor çocuklar.. Okul hayatında sıkıntı olacağını sanmıyorum artık..

Merhaba Güzel hamişler..
Bende 2013 aralık annesiyim ne korkular entrikalar yaşadık topikçe :KK9:
Şimdi Güzel oğlum benimle 1 ay erken doğdu tabi aralık annesi olamadım..
Hamileliğinizin tadını çıkarın bol bol gezin şimdi eve kapandık bizz..
Bol boll uyuyun uykuya hasret kalıyoruz bizler..
Bol bol da naz yapın :KK52:
Rabbim sağlıklı bir şekilde yavrularınız kucagınıza almayı nasip etsin..:emir_bebek::nazar:

Merhaba Güzel hamişler..
Rabbim sağlıklı bir şekilde yavrularınız kucagınıza almayı nasip etsin..:emir_bebek::nazar:

Guzel dileklerin icin tesekkur ederiz..Allah oglunu sana bagislasin ikinizede uzun omurler versin insallah

Selam kızlar, pek iyi haberle gelmedim maalesef:KK5:
TSH için ilaca başlattı dahiliyeci.
Gebeliğin bu haftasında daha düşük olması beklenir, seninki yüksek ve daha da yükselebilir dedi.
Düşük doz başladık ilacı. Ayda bir kontrol edecek.

Şeker yüklemem yapıldı ve maalesef yüksek çıktı:KK14:
Sanırım 100 lük de yüklenir, onda da yüksek çıkarsa nasıl bir tedavi olacak bilemiyorum.
Moralim sıfırdı. Sonra da üzüntü ile iyice çıkacak dedim şekerim.
Toparlandım kendime geldim. Ben ne badireler atlattım, bunu da yenerim evel Allah dedim moralimi düzelttim:KK15:

Diyetisyene gelince çok yoğunmuş, yer yoktu.
Yarın sabah için randevu aldım.
Geçmiş olsun güzelim. Malesef düşük riski ilk 3 ay hepimize var olan bir şey. Aklına kötü şeyler getirme.her şey iyi olacak in şa Allah. :KK16:
Merhaba Güzel hamişler..
Amin canım. Teşekkür ederiz sağol. İn şa Allah bizde sağlıkla alırız kuzularımızı kucağımıza..Allah minik oğlunu sizlere bağışlasın. ..:KK16:bu arada benim büyük kızımda 10 aralık doğumlu.bu sene 4 yaşı olacak:KK16:

Bizde hastaneden geldik.ultrason yaptılar.kan aldılar...kanamanın sebebi tam belli değil. .ama bebekden değil dedi..sadece kalp atışı yok..ama doktor normal dedi. Cuma bakmışlardı en son. O zaman embriyo bile yoktu. Büyüme güzel embriyo büyümüş dedi. .cuma her şey açığa kavuşacak in şa Allah. .hayırlısı olsun..
Bu gün oruçdum.ama malesef tutamadlm..çünki halsizleşdim.bulantım vardi...açtım hemen.sonrada wc ye gittim zaten kan gelmiş di.bu gebeliğim çok farklı.kızlarımda hiç kanamam olmamıştı.umarım her şey yolundadır

Günaydın güzel anne adaylarıı:KK66: hepimiz için güzel haberli bulantısız dinç ve mutlu bi gün olsun inşaallah..

Bizde hastaneden geldik.ultrason yaptılar.kan aldılar...kanamanın sebebi tam belli değil. .ama bebekden değil dedi..sadece kalp atışı yok..ama doktor normal dedi. Cuma bakmışlardı en son. O zaman embriyo bile yoktu. Büyüme güzel embriyo büyümüş dedi. .cuma her şey açığa kavuşacak in şa Allah. .hayırlısı olsun..
Bu gün oruçdum.ama malesef tutamadlm..çünki halsizleşdim.bulantım vardi...açtım hemen.sonrada wc ye gittim zaten kan gelmiş di.bu gebeliğim çok farklı.kızlarımda hiç kanamam olmamıştı.umarım her şey yolundadır

Canım nafile ya da kaza tuttugun oruc o yüzden şu zorlu sürecte bence hiç gerek yok zaten zor günler yaşıyrz oldukca oyüzden nafileyi gectim Ramazanda bile tutamıycaz artık daha sonra borclarımızı öderz inşallah kendini yorma halsiziz zaten iyice güçsüz kalma kendinede bebeğinede sağlık sıhhat versin Rabbim.. İnşallah bi sıkıntı yoktur.

kızlar bebişlerimiz aralık ayında doğacak kısmetse peki belki 15-20 belki daha az gün için yaş mı alsın ocak tarihli kimlik çıkarabiliyor muyuz

eskisi gibi istediğin tarihte yazdırılamıyo çocuk doğum raporuyla yazdırılıyo raporda hangi tarih varsa o ...

İstediğin tarihte yazdırabilirsin cnm. Doğum raporunu işleme almazlar olur biter. Ya da sen hiç vermezsin. Anne ya da baba beyanına göre yazıldı diye not düşerler. İlla ki doğum raporuna göre yazılması şart değil.. Ben eski nüfusçuyum net bilgidir güvenebilirsin:)

merhaba güzel hamişler..
şimdi güzel oğlum benimle 1 ay erken doğdu tabi aralık annesi olamadım..

güzel dileklerin için teşekkürler canım seni çok iyi anlıyorum 3 yaşında bi kızım var bir yılım çok fena geçmişti kolik sancılarımız tavan yapmıştı

rabbim ikiz nasip etti şimdi bakalım inşallah akıllı sakin olurlar cadı ablaları gibi

istediğin tarihte yazdırabilirsin cnm. Doğum raporunu işleme almazlar olur biter. Ya da sen hiç vermezsin. Anne ya da baba beyanına göre yazıldı diye not düşerler. Illa ki doğum raporuna göre yazılması şart değil.. Ben eski nüfusçuyum net bilgidir güvenebilirsin:)

vayyyy ben doğum raporu olmadan kayıt yapılmıyor diye biliyordum

canım nafile ya da kaza tuttugun oruc o yüzden şu zorlu sürecte bence hiç gerek yok zaten zor günler yaşıyrz oldukca oyüzden nafileyi gectim ramazanda bile tutamıycaz artık daha sonra borclarımızı öderz inşallah kendini yorma halsiziz zaten iyice güçsüz kalma kendinede bebeğinede sağlık sıhhat versin rabbim.. Inşallah bi sıkıntı yoktur.

Iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

gönül isterki orucumuzu kaçırmayalım hayırlısıyla bebişlerimizi kucağıma alalımda rabbim kaza etmeyi nasip etsin

vayyyy ben doğum raporu olmadan kayıt yapılmıyor diye biliyordum

Kendi oğlumu yazdırırken de doğum raporu vermedim. Doğduğu hastane kötü bi semtteydi öyle geçsin istemedik farklı yazdırdık..

Doğum raporu mecburi değil. Evde de doğum yapmış olabilirsin nerden çıkarcaksın o zaman doğum raporunu?:)

gönül isterki orucumuzu kaçırmayalım hayırlısıyla bebişlerimizi kucağıma alalımda rabbim kaza etmeyi nasip etsin

Cnm zorunluluğun yokken-ki ramazanda bile izin verilmiş- niye kendine de bebeğine de eziyet ediyosun ki? Bebeğin de bedenin de müthiş bir hızla değişiyor şu dönemde...Sonra tutsan günahı yok cezası yok.

X