2014 Aralık Anneleri

canım doktor ığne verdi dinlenen gerek dedi. bu hafta raporlu olacam bakalım

progestana devam ediorum doktor bi de iğnesini verdi canim dinlenecem bol bol

Günaydın kızlar..
Benim de midem iyi değil, kusma yok ama bulanıyor.. Sabahları tek yiyebildiğim şey meyve... Akşama doğru düzeliyor bu durum.. Neyse buna da şükür..

bulantıların cinsiyetle alakası var mı acaba bazıları az bulanırsa kız çoksa erkek flan diyoda ne kadar doğru meçhulll

günaydın kızlar..
Benim de midem iyi değil, kusma yok ama bulanıyor.. Sabahları tek yiyebildiğim şey meyve... Akşama doğru düzeliyor bu durum.. Neyse buna da şükür..

bebeişler iyi olsunda bulansın razım şuan bizim depomuzdan tüketiyorlar 12.hafamızı dolduralım hafifler baya inşallah şanslıyız yinede meyveleri mevsiminde tüketebileceğizzzzzz

Günaydın kızlar..

Nasılsın? Sanırım bulantılarla baş etmeye çalışıyorsun... Bir de bana sor... 7-8 kilo vermişim 1,5 ayda hiçbişi yiyememekten.. Hala daha kötüyüm... Ama güzel sıkıntılar bunlar.. Bebişi düşününce katlanabiliyorum İnşallah her şey yolundadır sen de canım

meraba aranıza yeni katıldım bende 6 haftalık hamileyim devamlı uyumak istiyorum canım hiç bişey yapmak istemiyo çok halsizim sizdede varmı

merhaba hoşgeldin aramıza hemen hemen herkese uyku yaptı bebişler gözlerimi açamadığım oldu benim hala devam edio ama azaldı sanki biraz ceviz fındık kuru kayısı ve üzüm tavsiye ederim beslenmene dikkat et canım

kızlar mide bulantınız ne durumda bugün 10.haftam bitti hala kötüyüm

benimde artarak devam ediyor her sabah bulantı var ve genelde çıkarıyorum ki sabah boş olur mide ..
ayrıca akşamüstü de oluyor kendini hatırlatıo bebişimiz sanırım buarada kızlar benim öğürmelerim canavar gibi olmaya başladı kendimden soğuyorum o anlarda

var var olmazmıı patlamak üzereyim hatta şuan ((ama herşeye katlanılır sonunda minincik pıtırcık yavrularımızz olucakk inşallah

aynen öle bulantıdan sonra karnımı tutup yaramaz oğlum falan diorum Rabbim hayırlısını versin ama içime çok erkek doğuyor kızlar böle yapmamak lazımmış cinsiyet belli olana kadar bebeğim die sevmek lazımmıs ama biz bi sölemesek 2 söylüyoruz bulantım olunca oğlum annenin midesini mi bulandırıosun sen die karnımı seviyor eşim .. isim konusunda yıllardır aramızda bi Yusuf muhabbeti dönüyor , çok sindi içimize bakalım hayırlısı

Kaza orucum canım...ben kaza ile hamile kaldım..planlı olsaydi tutardim.küçük kızım 13 aylık onu emzirdim bu sene.o yüzden tutamadım...ama yinede şükür 27 gün tuttum....artık tutmayacam haklısın....
Bende ay sonu olacaq.ama bence ocak aylna uzar.çenki geç döllenme.ne qicik şey dimi bütün srne belinde olcaq çocuklarin..klzımdan biliyorum. 2010 aralık doğumlu.benden senesini soruyorlar.2010 diyince.aaaaaa maşallah 4 yaşında diyorlar. Halbuki çacuk yeni 3 oldu
kızlar mide bulantınız ne durumda bugün 10.haftam bitti hala kötüyüm

Günaydın kızlar..

Hepinize çok geçmiş olsun kızlar. Bulantı çok zor. Benden iyi kimse bilemez....ben iki kızımdada hipermesis dim..Toplam 4 ay hastanede yattim bu yüzden. .in şa Allah azalır bulantılariniz..dün doktoruma sordum kusma yı.oda bana qarantilrdiyimiz tek hamilelik dedi...bebişleriniz çok iyi şuan. .o yüzden bütün bunlar. ...bende daha başlamadı.ama hafif var..şuan bile bulanıyor.ama rahatsız etmiyor

bulantıların cinsiyetle alakası var mı acaba bazıları az bulanırsa kız çoksa erkek flan diyoda ne kadar doğru meçhulll

Sanmıyorum canım ya.. Bünye meselesi..

kızlar bende böle nefes alırken daralma oluyo bulantıdanmıdır anlamadım bide hep yorgunum halsizimmm

Normal tabii canım, hormonların aşırı salgılanmasından oluyor hepsi, geçecek..

bebeişler iyi olsunda bulansın razım şuan bizim depomuzdan tüketiyorlar 12.hafamızı dolduralım hafifler baya inşallah şanslıyız yinede meyveleri mevsiminde tüketebileceğizzzzzz

Aynen canım yaa.. Normalde meyve yemeyi hiç sevmem.. 1 haftadır senelik meyvemi yedim yani..

Ahhh canım benim yaa.. Vefalı arkadaşım.. İyi olmaya çalışıyorum hayatım malum bu bulantılar , kusmalar.. Sen zaten zayıftın yanlış hatırlamıyorsam, çok kilo vermişsin.. Bir de çalışıyorsun cabası.. Çok zor valla Allah kolaylık versin sana canım.. Zor zamanları atlatıyorsun artık az kaldı.. Oğlun olacak sanırım de mi:)) Ah yerim ben onu ya...

Sağol canım benim... Bilmiyorum umarım geçer gerçekten insanın hayat kalitesi düşüyor çok zor..

Zayıf kategorisine girmiyorum canım balık etliyim tombik 74-75 kiloydum 1,5 ay önce dün tartıldım 68,6 kilo çıktım baya vermişim.. Aslında iyi oldu fazla kilolar gitti Ama hayatım çok zor ya mide bulantıları göz açtırmıyor.. Amin canım Rabbim hepimizi kolaylık versin anne olmak hiç kolay değilmiş ya... Evet canım bizim bebeiş de doktorumuz da çok heyecanlı çıktı 11+4 ken erkek dedi bakalım 3 haftaya değişir mi :))) Çok iyi bak dikkat et kendineee

Zor olmaz mı.. Şu ilk 3-4 ay bitsin bidaha rahat geçecek.. Doğunca da ilk 1-2 sene kabus.. Annelik çok zor iş.. Herşeye değer.. Kendine iyi bak tatlım, öpüyorum seni..

Zor olmaz mı.. Şu ilk 3-4 ay bitsin bidaha rahat geçecek.. Doğunca da ilk 1-2 sene kabus.. Annelik çok zor iş.. Herşeye değer.. Kendine iyi bak tatlım, öpüyorum seni..

dün midem çok fenaydı baktığım hastam bile kötü görünüyosun izin alsaydın keşke dedi birlikte çalıştığımız bayan doktor gebeliğinin ilk 5 ayı çok bulantı çekmiş çareyi kolada bulmuş sabah ilk kustuktan sonra bi kutu kola içmiş sonra rahatmış bu sabah ben de denedim şimdilik iyiyim bi de bunu deneyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…