2014 Aralık Anneleri

Haslanmis patatesin faydasi oluyo tatlim bende denedim hatta kisir mercimek koftesi gibi kuru seylerinde cok faydasi oluyo.ben birde sabahlari muz yiyorum.onunda faydasini gordum

Canim o iki haftalık aranin dahada acilmasindan korkuyorum biseylerin yolunda gitmemesinden korkuyorum oyyy oyyy

kızlar telden cevap bi türlü yazamıyorum. sanırım aramızda pek iğne kullanan yok. daha önce yazmışsınız kolda iğne yapıyorum falan diye. ben size göbek çevresini tavsiyeederim. bugün 19. iğnemiyapıcam. hiç morarma bile yok. hatta iğne izi bile belli değil... doktor bana göbek deliğini iki parmak sağı yada solunutarif etti. uzak yerlere yapmayacaksın dedi. sıkıyorum ordaki yağtabakasını birden batırıorum ve sonuna kadar enjekte edince zaten kendiliğinden iğne çıkıyo. hatta artık hiçbişey hissetmiyorum. zevkle iğne yapıyorumdesem yeridir:)) bazıdoktorlar benim gibi pıhtılaşması olanlara coraspirin de veriyormuş ama bana doktor vermedi. sadece progesteron verdi 200 lük. o da geçen gün aç karna içeyim dedim, beni resmen çakır keyf yaptı:))) bi daha aç içmedim. sizler coraspirin de içiyo musunuz? ben hergün uç yarım limon sıkıp içiyorum bunun yerine. çok fazla a sulandırmak istemem kanımı. zaten iğne kullanıyorum.

Umarim bisey olnaz cnm allahtan umudunu kesme belli bisi yokmus daha strese girme etkisi olur bnm bu 2 cocugum. ilkim 10aylik gene gebeyin 2ay once 2haftalik dusurdum bunada duser dediler allaha dua ettim onca sey oldu sımsıkı tutundu yavrumda bana cok skr. stresten kaciorum
!
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Ne iğnesi canım. Ben coraspirin de kullanmıyorum. Şu an tek kullandığım şey folik asit..

sağol canım, Allah bağışlasın yavrularını. umarım benimki de bırakmaz beni. iyi şeyler düşünmeye çalışıyorum. dediğin gibi stres daha büyük sorun. hayırlısı hakkımızda.

Ben coaspirinde kullaniorum oburunude kullaniyorum bu gynde 3defa coasp.1 defa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sende demi pıhtılaşma var? bana doktor vermedi coraspirini. gerçi çok ilaç zaten kullanmak istemem. ama ben limon içerek gideriyorum bu eksikliği. yarın tekrar iğne yazdırcam. kalbi duyulunca doktor rapor çıkartacak iğne için.

Gonlunu ferah tut canim
Cumadan beri 2gun gecmis gunde 1mm buyudugunu dusunursek 2mm
Ee o kadarcik olcumunde zaten hatali yapilabilmesi yuksek ihtimal.
Ciziyolar ya bi uctan bi uca sonucta makina bu ve mm lerle hesap var.
Cuma gunu anlasilir ama 5gun var o zamana kadar icini ferah tut

inşallah öyledir canım, sağolasın

kanama, lekelenme hiç olmadı. hatta dün mide bulantıları bile başladı. inşallah yolundadır her şey, inşallah yanlış ölçümdür

sıkma canını içini ferah tut gerçekten bu tür şeylerde rabbimize sığınmak en büyük teselli o ol dediyse olur doktorlar neler söylüyo ama neler çıkıyo rabbim inşallah evladını senden ayırmazz

Amin canım, inşallah...sağolasın.

cnm stres yapma dicem ama zor tabii olumsuz düşünme cumaya cok var inş. birden büyümüş olut bebeğin

çok sağol canım, inşallah öyle olur, aklıma kötü şeyler getirmemeye çalışıyorum.

canım benim daha önce iki düşüğüm var ve kan pıhılaşması sorunum var. benim gibi olanlar iğe kullanıyor cleaxane 0,4 lükten. umarım kullanmana ihtiyaç kalmaz.

İnş canım. İnş sen de bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. Umarım ikiniz de çok sağlıklı olursunuz.

Tam lekelenmem geçti derken dün hafif bir kanama geldi kırmızı çoook morelim bozuldu 5. Haftadan beri yatıyorum evde kızım var 2 yaşında ve ona bakıcak kimsemiz yok yakınlarımızda annem gelicek ama gelmesi 1 ayı bulur ne yapıcam nasıl yapıcam bilmiyorum ( kızımda da 9. Haftada bi başladı lekelenmem 16. Haftaya kadar yatmıştım ama bunda 5. Haftada başladı doğuma kadar sürer diye korkuyorum ((

İnş sürmez. Şimdiden kötü düşünme.

inşallah yolunda gider her şey canım. benim kanamam vs. olmadı hiç ama doktor bana da düşük riskinden söz etti. Allah bize bağışlar inşallah yavrularımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…