2014 Aralık Anneleri

Canım benim çok kötüydü bi lokma ekmek yesem o bile çıkıyordu en son tansiyonum gün düştü serum takıldı Dr.um verme tarafı değildi ama ondan sonra verdi zofranı..günde bi alıyorum çok şükür yemek yiyebiliyorum..kusmayı kesti bu ilaç bulantı hafiften devam ediyor Ama hafif şeyleri yiyebiliyorum... Rabbim bebeklerimizi korusun İNŞALLAH

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar hiç iyi değilim kontrolden geldim şimdi. cuma idrar yolu enfeksiyonu var demişti doktor. yeniden yaptırdığım tahlilin sonuçalrını almaya gittim. ben ondan korkarken başka bir şey çıktı enfeksiyon yokmuş, temiz çıktı ama keseyi kontrol etti. büyümemiş dedi, kalp atışını duyamadı henüz. cuma baktığında 17 mm demişti. şimdi de öyle çıktı. ben takvime göre 7 haftayı bitiriyorum. ama geç döllenme olduğu için geriden geliyor biraz. şimdi de 6+1 görünüyor dedi. bugün kesenin 20mm olması gerekirmiş cumaya göre düşününce ama 1-2 mm.lik ölçüm hataları da olabiliyormuş. Allahım kendimi nasıl teselli edeceğimi bilmiyorum cumaya kadar bekleyip tekrar kontrol edecek, o gün artık her şey belli olacak dedi çok mutsuzum kaybediyor muyum bebeğimi?

canım dr kendi ağzıyla demiş 1-2 mm ölçüm hatası olabilir diye. bekle bakalım cuma gününe kadar. ya da başka bir dr git içine sinmediyse. hayırlısı olsun inşallah.

canını sıkma lütfen. 1 haftaya kadar herşey belli olur. Sakin ol. Düşünme. Ben bugün doktoruma gittim, kesenin boyutu iyi mi dedim. Bu durumda (kalp atışını duymadan) kesenin boyutunun bi önemi yok dedi. önemli olan kesenin olması, şuan resmi olarak bi gebelik var diyoruz, kalp atışını duyunca sağlıklı bir gebelik var diyoruz dedi. şuan 5+6 yım. 8. Haftamda gelmemi istedi. Içini ferah tut.

canım dr kendi ağzıyla demiş 1-2 mm ölçüm hatası olabilir diye. bekle bakalım cuma gününe kadar. ya da başka bir dr git içine sinmediyse. hayırlısı olsun inşallah.

bilmiyorum canım yaa baştan sorun var gibi konuştu hatta keseyi de biraz aşağıda bulduğunu söyledi. ben çok kötü olunca o da teselli mi etmeye çalıştı bilmiyorum ki. hem olası kötü bir sonuca beni alıştırmaya çalıştı sanki, hem de her şey bitmiş değil gibi konuştu. inşallah bir sorun yoktur

aa aynıyız ben de bugün 9+2 yim tam :) ben de yarın gidicem dr a. en son kalp atışlarını duymuştum çok merak ediyorum nasıl diye.

sağol canım, ben de idrar enf. olmasaydı bugün gitmeyecektim zaten bu durumu da yaşamayacaktım inşallah hayırlısı olur

aa aynıyız ben de bugün 9+2 yim tam :) ben de yarın gidicem dr a. en son kalp atışlarını duymuştum çok merak ediyorum nasıl diye.

En son gordugunden cok daha farkli biseyle karsilasacaksin canim :)) benimki supriz oldu boyle tahmin etmemistim baya belliydi :)) sirtustu yatiyodu :))) senin satta o zaman 1 mart?

merhaba arkadaşlar. bu benim ikinci hamileliğim. tedavi ile gebe kaldım. sat 27 mart 2014. 4+4 de karında ultrasonla keseyi gördük. perşembe 6 haftalıkken kontrol verdi. karından bakacak yine. kalp atışını ve embriyoyu görürmüyüm sizce?

gönlünü ferah tutmaya çalış lütfen biliyorum kolay değil. dediğin gibi bişi olsa bi belirtisi olmaz mıydı kanama vs.

En son gordugunden cok daha farkli biseyle karsilasacaksin canim :)) benimki supriz oldu boyle tahmin etmemistim baya belliydi :)) sirtustu yatiyodu :))) senin satta o zaman 1 mart?

evet 1 mart canım sat. en son yanıp sönen bir kalp görmüştük :) ayy çok sabırsızlanıyorum. bu 2. bebeğim ama ben aynı heyecanları yaşıyorum hiç fark yok. inş ben de güzel şeyler görür duyarım yarın :)

gönlünü ferah tutmaya çalış lütfen biliyorum kolay değil. dediğin gibi bişi olsa bi belirtisi olmaz mıydı kanama vs.

kanama, lekelenme hiç olmadı. hatta dün mide bulantıları bile başladı. inşallah yolundadır her şey, inşallah yanlış ölçümdür

İnsallah yarin gelince yaz canim merak ettim bende :))) benim ilk bebegim heyecanim cok fazla.

Bende 1 defa verdim canim.Allah sanada sifa versin.insallah bebegini saglikli bi sekilde kucagina alirsin :)

Bende 64 le hamile kaldim doktor bana kilo alma dedi almadim sanirim bu hafta tartilmadim.senin kusmalarin oluyomu bende bulanti zaman zaman oluyi ama kusma olmadi neyseki..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…