2014 Aralık Anneleri

evet 1 mart canım sat. en son yanıp sönen bir kalp görmüştük :) ayy çok sabırsızlanıyorum. bu 2. bebeğim ama ben aynı heyecanları yaşıyorum hiç fark yok. inş ben de güzel şeyler görür duyarım yarın :)

En son gordugunden cok daha farkli biseyle karsilasacaksin canim :)) benimki supriz oldu boyle tahmin etmemistim baya belliydi :)) sirtustu yatiyodu :))) senin satta o zaman 1 mart?

Bnm de 1 Mart satdaşlarım:) Ama bebek 1hft önde bnm. Erken döllenmeymiş. Hep böyle devam ederse 1hft fazla hesaplıcam.

cumartesi dr gittik dr hanıma dedim ki ben ikizden şüpheleniyorum baktı ultrasonla hayır dedi tek neyse eve geldik bi kanamam başladı 1 selpağı doldurur aradım dr gelmen lazım dedi gittik bu kez alttan da baktı benim bebişler cidden ikizlerimiş ancak biri gelişmemiş ve vücut onu atmaya çalışıyomuş kanama ve ağrının sebebi buymuş progestron verdi umarım diğer bebişe zararı olmaz çünkü vücut atmaya çalışırken diğeri de düşebilirmiş.

Arkadaslar bisey sormak istiyorum ben 4+5 te keseyi gordum 6+3 te vajinal ultrasonla kalp atislarini duydum bi sonraki randevum 9+3 te olacak yani cumartesi gorenler varsa bebeginiz nasil gorunuyo belli oluyomu sekli karindanmi bakti doktorunuz birde onu merak ediyorum vajinal ultrason gicik bisey cunku :)

Son düzenleme:
cumartesi dr gittik dr hanıma dedim ki ben ikizden şüpheleniyorum baktı ultrasonla hayır dedi tek neyse eve geldik bi kanamam başladı 1 selpağı doldurur aradım dr gelmen lazım dedi gittik bu kez alttan da baktı benim bebişler cidden ikizlerimiş ancak biri gelişmemiş ve vücut onu atmaya çalışıyomuş kanama ve ağrının sebebi buymuş progestron verdi umarım diğer bebişe zararı olmaz çünkü vücut atmaya çalışırken diğeri de düşebilirmiş.

Gecmis olsun tatlim insallah seninle kalir bebegin

Kızlar gittik doktora çok sevdik doktorumuzu ilgili sağolsun... kalp atışını gördük 6+4 uyumluymuş günüyle sevindik geldik bi çok test istedi 15 gün sonra gideceğiz o zamana yaptır dedi

Ya Settar

inşallah yolunda gider her şey canım. benim kanamam vs. olmadı hiç ama doktor bana da düşük riskinden söz etti. Allah bize bağışlar inşallah yavrularımızı :KK43:

İnşallah canım benim inan o kadar korkuyorum ki bende kızımda da yaşamıştım bunları ne zor günlerdi hergün ağlardım bebeğime bişey olucak diye şükür şimdi daha güclü hissediyorum kendimi umudum var inanıyorum kızımı nasıl sapasağlim aldıysam kucağıma 2. Bebeğimidr alıcam Allah ın izniyle. Ama işte annelik merak ediyorum bebeğimi herdaim :KK43:
Senin neden düşük riskin var canım doktor açıklama yapmadımı ?

Canım hiç korkma biri tutunduysa Allahın izniyle birşey olmaz vücudumuz okadar akıllı ki anlıyor neyin ne olduğunu Allah ım yardım etsin bizlere de bebeklerimize de

canım 21 nisanda gittim dr. 7+4 idi kalp atışı duyduk, 4 tüp kan verdim. 12sinde tekrar gidicem 10+4 oluyorum.
bende 3 gündür mide şikayetleri bitti, su midemi bulandırmıyor yanma kazınma bir şey kalmadı. yine oğlan olacak diyorum rahat geçiyor ya gebeliğim:)
kreş arıyorum oğlum sıkılıyor artık evde bakıcı ile. Batıkent civarı kreş arıyorum aklınızda bulunsun varmı bildiğiniz?

Canim bende cuma gunu gittim kalp atislarini dinletti gunuyle tam uyumlu cikti, ama idrarda enfeksiyon cikti 10 gun sonra gel testi tekrarliycam dedi gecmezse antibiyotik tedavisi uygulayacagiz dedi. Midem senin gibi iyiken son 2 gundur yine surrekli istifra ediyorum ve 3 gundur dayanilmaz bas agrisi var, migrenim tutuyor gunde 4 tane parol aldigim oluyor dayanilmaz bir agri cunku oda kesmio malesef. Kres icin eger imkanin varsa ilkim kolejini cok iyi diye duymustum ama tabi fiyat olarak tuzlu olabilir.

Bnm de 1 Mart satdaşlarım:) Ama bebek 1hft önde bnm. Erken döllenmeymiş. Hep böyle devam ederse 1hft fazla hesaplıcam.

aa süper sevindim :) ben en son 3 hafta önce gittim dr a. kalp atışını daha duyamayız sanıyoduk dr da erken dedi ama duyduk çok şükür. benim satla birebir çıktı o gün ölçümler :). bakalım yarın ne olacak. iyi olduğunu bilelim de gerisi mühim değil :)

Arkadaslar bisey sormak istiyorum ben 4+5 te keseyi gordum 6+3 te vajinal ultrasonla kalp atislarini duydum bi sonraki randevum 9+3 te olacak yani cumartesi gorenler varsa bebeginiz nasil gorunuyo belli oluyomu sekli karindanmi bakti doktorunuz birde onu merak ediyorum vajinal ultrason gicik bisey cunku :)

9+3 te alttan bakmaz artik karindan gorunur. Benim 7. Haftada karindan gorunmeye basladi.. bugun 9+2 di bebegi gorduk baya belliydi kafasi yatiyodu sirt ustu :)))

İnşallah canım benim inan o kadar korkuyorum ki bende kızımda da yaşamıştım bunları ne zor günlerdi hergün ağlardım bebeğime bişey olucak diye şükür şimdi daha güclü hissediyorum kendimi umudum var inanıyorum kızımı nasıl sapasağlim aldıysam kucağıma 2. Bebeğimidr alıcam Allah ın izniyle. Ama işte annelik merak ediyorum bebeğimi herdaim :KK43:
Senin neden düşük riskin var canım doktor açıklama yapmadımı ?

benim cumadan bu yana kesenin büyümediğini söyledi. kalp atışlarını duyarız diye umuyordum bugün duyamadık. bir de keseyi biraz aşağıda gördüğünü söyledi. ben normalde bugün gitmeyecektim. daha cuma gitmiştim kontrole. o gün idrarda enfeksiyon olduğunu söyledi. bir hafta öncesinde yaptırdığım tahlil sonuçları öyle gösteriyordu. cuma bir daha idrar verdim. bugün de sonuçları almaya gittim güya başka bir şeyle karşılaştım:KK43: cumaya kadar büyüme normaldi. ama cumadan bugüne olmamış işte, bilmiyorum ki :KK43: 1-2 mm.lik yanılma payının da olabileceğini söyledi sonra. cumaya tekrar çağırdı. her şey o zaman belli olacak artık :KK43:

Kızlar kahve pembe akıntım bu gün artdi.rengi çok koyulaşdı..ağrım yok kadar az.ama hastanede ki doktor. Fazlalaşırsa gel dedi. Eşim işten geliyor. .gelsin acile gidicez. ..kaderde ne varsa o.artik daha rahatım..

Kızlar kahve pembe akıntım bu gün artdi.rengi çok koyulaşdı..ağrım yok kadar az.ama hastanede ki doktor. Fazlalaşırsa gel dedi. Eşim işten geliyor. .gelsin acile gidicez. ..kaderde ne varsa o.artik daha rahatım..

İnsallah kotu degildir canim Allah hayirlisini nasip etsin

9+3 te alttan bakmaz artik karindan gorunur. Benim 7. Haftada karindan gorunmeye basladi.. bugun 9+2 di bebegi gorduk baya belliydi kafasi yatiyodu sirt ustu :)))

Ayy cok guzel ya belli oluyo demek cok merak ediyorum bende cumartesi olsada gorsem sabirsizlandim :)
Alttan bakilmadigina sevindim.benim kese biraz arkadaymis oyle dedi doktor goremiyo karindan bi turlu.o ne demek iyimi kotumu onuda bilmiyorum

benim cumadan bu yana kesenin büyümediğini söyledi. kalp atışlarını duyarız diye umuyordum bugün duyamadık. bir de keseyi biraz aşağıda gördüğünü söyledi. ben normalde bugün gitmeyecektim. daha cuma gitmiştim kontrole. o gün idrarda enfeksiyon olduğunu söyledi. bir hafta öncesinde yaptırdığım tahlil sonuçları öyle gösteriyordu. cuma bir daha idrar verdim. bugün de sonuçları almaya gittim güya başka bir şeyle karşılaştım:KK43: cumaya kadar büyüme normaldi. ama cumadan bugüne olmamış işte, bilmiyorum ki :KK43: 1-2 mm.lik yanılma payının da olabileceğini söyledi sonra. cumaya tekrar çağırdı. her şey o zaman belli olacak artık :KK43:

Canım ama zaten2 günde ne kadar büyüyecekki sende yat dinlen tatlım kese asağıdaysa yine Allah ım yavrularımızı bize bağışlasın inşallah güze güzel alırız bebebklerimizi kucaklarımıza

Benimde arttık dün akşam :KK43:( geçer die umut ederken daha cuma doktordaydık iyi durum yakında geçer akıntın dedi ama gitmedi :KK43:( fazlalaştı

Kızlar gittik doktora çok sevdik doktorumuzu ilgili sağolsun... kalp atışını gördük 6+4 uyumluymuş günüyle sevindik geldik bi çok test istedi 15 gün sonra gideceğiz o zamana yaptır dedi

Ya Settar

:KK9: Çok sevindim canım.. Aynıyız seninle.. Ben de bugün 6+4 üm.. Daha hiç gitmedim dra. Cuma gideceğim. Ben de görürüm belki. 7+1 olacağım Cuma. :nazar:

X