2014 Aralık Anneleri

sende klomen kullanmıştın dimi cnm seni diğer gruptan hatırlıyorum sanki, hayırlı olsun çizgiyi gördüysen büyük ihtimal hamilesindir. Yarın güzel haberlerini bekliyoruz..

evet canm klomen kullandım bu ay 2. kullanışımdı sağol canım inşallah ara ara sanki adet olacakmışım gibi batmalar oluyor kasıklarımda belim ağrıyor bakalım yarın hemen olsaaa

evet canm klomen kullandım bu ay 2. kullanışımdı sağol canım inşallah ara ara sanki adet olacakmışım gibi batmalar oluyor kasıklarımda belim ağrıyor bakalım yarın hemen olsaaa

benimde 2. kullanışımdı. bu arada dün dayanamayıp dr a gittim kızlar, ilk basta keseyi göremedi, rahmin arkaya doğru ondan dolayı göremiyoruz falan dedi, bide idrara sıkışık gelmemişsin ondan zorlanıyoruz dedi. biraz ugrastı karartı şeklindede olsa 7 mm kesemiz gözüktü cok şükür, kan tahlili falan istedi onları verdık haftaya c.tesi tekrar gel dedi.

Gunaydin kızlar...Çok kotu bir gece geçirdim sol kasigim ve karnımın agrisından sabaha kadar uyuyamadım...adet sancisi cekiyorum sanki karnim bacaklarim agriyo batmalarim var...tüp bebek olduğu için sürekli tedirginim tutmadımı adetmi oluyorum disuncesindende yoruldum...Ahhh yarin olsa da su testi yapsam artik

kese göründüyse bebişte görünür benim eltiminde öyle olmuş sonra zaman geçince görmüşler bebeği inşallah herşey normaldir çok heycanlıyım bende sevinemiyorum daha tam olarak

iyi pazarlar güzel anneler :)

artık nasıl korkuyorsam bugün rüyamda bebeğimin düştüğünü gördüm, hala etkisindeyim.. doktora gitmeye korkuyorum hadi 1 hafta kaldı diye avunuyorum ne zor ne stresliymiş... kalbinin pıtpıtpıtlarını duymadan rahat huzur yok sanırım

bi de listeye beni de ekler misiniz? mrv33, 28, Tekirdağ, 1, 24 şubat, 1 aralık

Hamilelik ise yariyor, esim ev islerine yardimci oluyor bugun sabah erken kalkmis kahvaltimi hazirlamis, cilekli sut hazirlamis :) ... simdide binbir israrla kahve icmeye cikardi.

Sizinkilerde durum ne???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben henüz test yapmadim ama hamile gibi goruyo herkes tüp bebek yaptim bu ay 11 gündür uzaniyorum...esimle ayri sehirlerdeyiz inş bebeğim bana sımsıkı tutunursa 2.3 ay sonra evime donucem ozaman nazimi yapicam esime :)

Benim kide her hafta 3 gun yok artik biriktirip biriktirip acisini cikaricam :))

Benim kide her hafta 3 gun yok artik biriktirip biriktirip acisini cikaricam :))

Hahaah :) tabi ceksinler biz burda neler cekiyoruz en fena benimki adam soka girecek

slm arkadaslar benim durumda degilisiklik yok arada bulandi dalgasi gelio baskada bi belirtim yok gögüs hassasieti devam ama onun disinda bisi hissetmiorum ne kasik batmasi ne bel agrisi :26: iyimi kötümü bilmiyorum .. Allahin izniylen yarin dr gitcem keseyi görmeye ins görrümm heycanliyimvakit gecmiyorr

Zahter inanmiyorum sana cok kotusun :) adam orada nobetlerde kalpten gitcek :)

Biz cuma gunu gorcez bakalim bu arada kalp atisi ne zaman duyuluo ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…