2014 Aralık Anneleri

slm herkese 2 aydan beri bebek için çalışıyoruz bu ay içimde bir his ve bazı belirtiler var,sağ ve sol kasığımda taş gibi bişey var öksürürken bile acıyor, ateşim yumurtlamadan sonra hiç düşmedi hep üşüyorum. memelerde ara ara karıncalanma kaşınma ağrı oluyor ki normalde hiçbir adet öncesi yaşamam. sırt ağrısı, yorgunluk, mide bulantısı. bugün dayanamayıp test yaptım adetime daha 1 hafta olmasına rağmen. sonuç negatif. 2 liralık basit testlerden alıp yaptım. size sorum adete 1 hafta kala yapılan testler ne kadar güvenli? ilk hamileliğimde iki tane belirtim vardı sadece biri bel ağrısı biri meme kenarlarındaki kahverengi halkanın belirginleşmesi. bukadar çok belirti yaşamam acaba psikolojik mi

Nilüfer 3-4 gn sonra bir kez daha cânim, ya da kan testi yaptir belli olur ama eğer negatif çıkarsa üzmez kendini birak Ocak annesi olursun canım ya senden önemli değil .... Moral bozmak yok ona göre

Merhaba,
2 gunde bir 2 katina artan deger normal. Degerin de normal gibi gozukuyor bence ama yine de bir dr a gorunmeni tavsiye ederim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayy canım içime su serptin yemin ederim çok tşk ederim o gece hiç uyumadım zaten stresten Dr aradım o takip edelim ama sıkıntı değil dedi kan sulandırıcı iğneye devam et dedi balalım keseyi görmeden rahat yok bana:)

Bu arada benim de son bildigim degerim 74 :) yarin dr a gidecegim ben de. Ins her sey yolundadir

Nilüfer 3-4 gn sonra bir kez daha cânim, ya da kan testi yaptir belli olur ama eğer negatif çıkarsa üzmez kendini birak Ocak annesi olursun canım ya senden önemli değil .... Moral bozmak yok ona göre

çarşamba doktor randevum var kanda baktırcam artık sonucu yazarım inş hayırlısı olur.

Guzel haberlerini bekliyoruz

Bu arada benim de son bildigim degerim 74 :) yarin dr a gidecegim ben de. Ins her sey yolundadir

Inş canım yaa valla çok stresli bu hamilelik işi inş sağdakim kucaklarımıza alırız bebişlerimizi..keseyi görmek için mi gideceksin Dr canım?

Ayni sorular benimde kafamda donup duruyo en son degerim 87di
Yarin bakacagiz artik. Cumartesi testi tekrarlayacaktim ama kolumu cok kotu morartmislardi cesaret edemedim
Heyecanla korku karisik uyku girmiyo gozume

Sanirim bende aralik annesi olucam sat 15.03 bu gun yani 06.04 te beta hcg 30.47 ama eve gelince belim cok agridi camasirimda kahverengi 3 damla leke vardi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

lekenlenme bende de olmustu bi iki damla kahverengi ama benimki sanciyla oldu cok sükür bidahada olmadi neyden kaynaklandi bi fikrim yok

Kızlar nasılsınız? Keyifler nasıl? Kese gören kalp duyanlar var mııı :)

cuma günü dr. gittim karından baktı göremedi alttan baktı kesemizi gördük şükür 5 haftalığız 10 gün sonra gel kalp atışını duyalım dedi , duyana kadar ilişkiye girmek yasak, karın kasık bel ağrıların olucak normaldir kalp atışından sonra mide bulantılarında başlar dedi, ben diyet yapıyordum daha doğrusu sağlıklı beslenmeye çalışıyordum o sayede 11 kilo vermiştim,ilk 3 ay bebek senden bişey almıyor yine devam edebilirsin dedi bizden haberler böyle:))

maşallah canım güzel haberlerle gelmişsin. bende bugün gidicem dr. bugün 5+4üz dün gece itibariyle bulantı başladı bende. dün gece bende kendimce yorum yapmıştım. sanırım kalp atmaya başladı bulantım başladı diye. bakalım hayırlısı.

Hamilelik haberi sonrası ilk mesai başlangıcında herkese günaydınlar, Bugün farklı bir pazartesi olacak mı bakalım.
Yaşanan rutin sıkıntılara gülüp geçelim, moralimizi bozmayalım hiç bir şeye.
Kendimi tam bir sevgi pıtırcıgı gibi hissediyorum benim kada realist bir insan ne hallere geldi :). Hormonlar çok yaşa...

günaydın canım hayırlı olsun bebeğin.. kaç haftalıksın?

5+2 deyiz gun itibariyle farkindayim hormonlar icin erken ama insanin ruh hali degisio

canım benim sendende bugün güzel haberler bekliyoruz belki hem kese görürsün hem kalp atışı duyarsın :)ne güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…