2014 Aralık Anneleri

anaaam ben ist bile değilim bırak nişantaşını :KK9:

hoşgeldin güzelim senin ilk mi? sat filan ne zamandı istersen bu bilgileri yaz listeye eklesinler... birde yaş ve şehir filan vardı

Hoşbulduk tatlım benim ilk bebeğim olcak inşallah.SAT: 3 Mart..dün test yaptım ve çift çizgiyi gördüm göreli anayım ben ana diye dolaşıyorum ortalıklarda :KK53: Yaş 29 Ankara'dan katılıyorum ve tüm bebek isteyen bekleyen herkesi sevgiyle kucaklıyorum :)))

çok sevindim rahatlamana mesela ben de iki gündür sırt ağrısı oluyor biraz fazla ayakta kalınca bir de yürüyüş yaparken nefes nefese kalıyorum bunları benden başka yaşayan var mı acaba :18:

Selam kızlar ben de dün aksam evde kontrol ettim 2 çizgiyi gördüm. Bugün de kan tahliline gittim 2091 cikti.
Benide aranizi alırmısınız. Ka_1049, , yas:28, İstanbul, sat:05.03.2014, 1. Bebek, 11.12.2014

Selam kızlar ben de dün aksam evde kontrol ettim 2 çizgiyi gördüm. Bugün de kan tahliline gittim 2091 cikti.
Benide aranizi alırmısınız. Ka_1049, , yas:28, İstanbul, sat:05.03.2014, 1. Bebek, 11.12.2014

Ne guzel. Hayırlı olsun. Allah saglık sıhatlı kucagına da almayı nasıp etsın. Tahmını doğum zamanımız aynı :):)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aa çok cok sevindim bende kutluyorum Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin sizede..🙏

Selam kizlar ben ilk bebegimi kaybettim doktor 6 ay beklememizi soyledi bekledik . benim sat 1mart 2014 daha test almadim endiseliyimm biraz kendimi umutlandirmak istemiyorum ama cok istiyorum bebegimi kucagima almayi ben ilk melegimi cennete yolladim. Aslinfa ayni seyleri yasadim simdi burdada benden daha gec sat olanlari ve tahlilleri bende almaya karar verdim. Rabbim hepimize nasip etsin meleklermizin kokusunu duymayi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim iki gundur belim feci agriyo goguslerim aciyo
Adet olacak gibi kanama olmadigi surece korkmuyorum ama keseyi gorup kalp atisini duyana kadar sanirim bu korkular gecmeyecek
Bazinizin degerleri benden cok yuksek ozaman kafam karisiyo ama hamile kaldigim zaman gorede benimkiler normal geliyo allahim ne kadar stresli ya .:KK43:

Asya bende de ishal başladı bugun :KK43: allahım inşallah bir şeyimiz yoktur. Biraz fazla mı evham yapıyorum acaba?

Zahter ben de bu konuda inanılmaz rahatsızım. Eşime ben de bugün aynı şeyi söyledim. Keseyi ve kalp atışını görmeden bana huzur yok maalesef..

Kızlar abartmayın :). Benimde ilk hamileliğim, ama icinizi ferah tutun, bende de ishal var, benimde göğsüm inanılmaz acıyor, inanılmaz uyku halindeyim.
Ama işin doğası bu bekliycez ve aralıkta ya da az öncesinde alıcaz kucağımıza çocuklarımızı.

Açıkçası yegane merakım cinsiyeti ne olacak? Sağlıklı olsun da cinsiyetin ne önemi varda diyoruz ama insan merak da ediyor.

Bu arada yurtdışı doğum düşünen var mı (USA)?

Ya ben çok istiyorum aslında fakat bizi sanırım biraz aşar o durum. Eşimin iş durumu şu an net değil çünkü. Araştırmadım da gerçi hiç. Sadece benim hamileliğimi öğrenen bir arkadaşım ben amerikada doğuracağım demişti. Gerçi kızın zaten orasıyla çok iyi bağlantıları var. Senin bilgin var mı? Düşünüyor musun?

İyi geceler kizlarTup bebek yaptik ptesi kan tahlili yapicam inşallah bende aralik annesi olucam ptesi inşallah listeye benide eklersiniz...Bu arada bende Ankaradayım

Gunaydin herkese erken uyuyup erkenden kalkmalar :KK43: benim bunyeme ters hareketler bunlar :KK70:
bugun evimi temizlemeye biri gelecek umarim icime siner ilk defa baskasi islerimi yapacak
Bende abd dogum yapmak isterdim ama maddi olarak mumkun degil o masrafa cocuguma nirikim yapmam daha mantikli.

Asya bende de ishal başladı bugun :KK43: allahım inşallah bir şeyimiz yoktur. Biraz fazla mı evham yapıyorum acaba?

Canım ishal durumunu araştırdım normalmiş bazı anneler kabız bazı anneler ishal olabiliyormuş :) bakalım yarın doktora gideceğim ne diyecek çok merak ediyorum sormak istediklerim baya birikti :)

Ya ben çok istiyorum aslında fakat bizi sanırım biraz aşar o durum. Eşimin iş durumu şu an net değil çünkü. Araştırmadım da gerçi hiç. Sadece benim hamileliğimi öğrenen bir arkadaşım ben amerikada doğuracağım demişti. Gerçi kızın zaten orasıyla çok iyi bağlantıları var. Senin bilgin var mı? Düşünüyor musun?

Günaydin canım,

Benim esim bu konu ile ilgili kafayı yedi diyebiliriz...
Açıkçası biraz maliyetli ama cocuğun gelecegi düşünüldüğünde 3-4 yıllık özel okul maliyeti 80.000 civarına geliyormuş,
Bizi de çok zorlayacak hatta aile destek verecek bir miktar kredi bile alınabilir...

Sonuc olarak cocuk hayat boyu çifte vatandaş olacak... Arkadas çevremizden usa vatandaşlığını almak için uğrasan arkadaslar bunun cocuğa verilebilecek en iyi hediye olacağı görüşünde... Bakalım gorucez.

Bu arada ben cuma doktora gitcem kalp atışı duyarmıyız?

Ps: kocam benden heyecanlı

:nazar:2014 Aralık Anneleri Listemiz:nazar:

NickYaşŞehirDoğum SayısıSatBeklenen Doğum Tarihi
Spirochet(Eda)32Antalya123 Şubat1 Aralık
Ycl201225Antalya224 Şubat1 Aralık
Babylove30Ankara225 Şubat2 Aralık
Ssumer25Ankara126 Subat3 Aralık
Miraciye28Bursa227 Şubat4 Aralık
Esr0636Ankara228 Şubat5 Aralık
Trilaylom32Ankara21 Mart6 Aralık
Hazel9024Yurtdışı12 Mart7 Aralık
Zahter (Burcu)27Kocaeli12 Mart7 Aralık
Dragonfly8628İstanbul12 Mart7 Aralık
Yumichan22Ankara13 Mart8 Aralık
Hayrolsun32İstanbul15 Mart10 Aralık
Minok (Mihrimah)28Mersin16 Mart11 Aralık
Ka_104928İstanbul16 Mart11 Aralık

Son düzenleme:
ben evde test yaptım silik çıktı adetimde gelmedi daha yarın belli olacak inşallah hamileyimdir yarın benide eklersin artık ben denizlideyim

sende klomen kullanmıştın dimi cnm seni diğer gruptan hatırlıyorum sanki, hayırlı olsun çizgiyi gördüysen büyük ihtimal hamilesindir. Yarın güzel haberlerini bekliyoruz..

X