2014 Aralık Anneleri

Biz de kısmetse cuma günü göreceğiz
:KK52:

Biz cuma gunu gorcez bakalim bu arada kalp atisi ne zaman duyuluo ??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dün biz gördúk cnm kesemizi 7 mm fasulyem:nazar:

Sanirim bende aralik annesi olucam sat 15.03 bu gun yani 06.04 te beta hcg 30.47 ama eve gelince belim cok agridi camasirimda kahverengi 3 damla leke vardi :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Lekeye korkma canim yerlesme o rahat ol senin dogumda tahminen 16.12.2014

Canim simdi baktim 20.12 olucak diyor kil payi yay burcu :) anliyacagin

Sanirim bende aralik annesi olucam sat 15.03 bu gun yani 06.04 te beta hcg 30.47 ama eve gelince belim cok agridi camasirimda kahverengi 3 damla leke vardi :KK43:

Hemen kötü düşünme tutunma kanaması olabilir, zaten çok erken henüz

İnsallah oyledir ocak ayinda 5 haftalik dusukle sonuclanan gebeligim var cok korkuyorum Rabbim hayirlisini nasip etsin cumlemize. 20 aralik kiyamam ben ona ben 14 aralikta evlendim yil donumu hediyesi olur bana melegim :)))

Arkadaşlar sizde de baş ağrısı var mı ben bugün başımı kaldıramadım ağrıdan bir de göğüs ağrısı var tabi :KK43:

Yarına randevu aldım ben de. Çok merak ediyorum. İnşallah her şey yolundadır :S

çok meraklı ve heyecanlıyım ne yemeli ne yememeliyim folik asit kullanmamıştım umarım sorun olmaz kahve ve çay içmeyi bırakmalı mıyım SORULAR SORULAR SORULAR:KK49::KK33:

Hepiniz ne guzel testini yapmissin ben hala iki arada bi deredeyim yarin olsun biran önce test yapmak istiyorum sonrada keseyi bekliycem ikizmi diye :emir_bebek::emir_bebek:

İnsallah oyledir ocak ayinda 5 haftalik dusukle sonuclanan gebeligim var cok korkuyorum Rabbim hayirlisini nasip etsin cumlemize. 20 aralik kiyamam ben ona ben 14 aralikta evlendim yil donumu hediyesi olur bana melegim :)))

Icini ferah tut stres yapma birazda dikkatli davran yorma kendini her şey güzel olacak...

Yemek soran arkadasim hayirli olsun giderek cogaliyoruz :)
Maydonoz sakin yeme bazi uerlerde narinda ilk zamanlar dusik tehlilesi oldugunu duydum
Normal beslenmene devam et bence ama daha dizenli ogunler ye
Sarkuteri urunlerini yeme salam sucuj sosis filan ben kola filan zaten hic icmezdim kqhve tas yaptigi iicin bana yasakti cayida biraktim
Bazi hamile kitaplarinda gunde 200mg kahveye izin veriyo ama benim icim rahat etmezdi
Aksam yatarken sut icmeye caliaiyorum hergun peynir ve yogurt tuketiyorim
Bir gun balik birgun kirmizi et tuketmeye calisiyorum hergun meyve yiyorum
Simdilik aklimda bukadar var

Kzlaaar.. benim minişim de aralıkta doğacak '))

Yemek soran arkadasim hayirli olsun giderek cogaliyoruz :)
Maydonoz sakin yeme bazi uerlerde narinda ilk zamanlar dusik tehlilesi oldugunu duydum
Normal beslenmene devam et bence ama daha dizenli ogunler ye
Sarkuteri urunlerini yeme salam sucuj sosis filan ben kola filan zaten hic icmezdim kqhve tas yaptigi iicin bana yasakti cayida biraktim
Bazi hamile kitaplarinda gunde 200mg kahveye izin veriyo ama benim icim rahat etmezdi
Aksam yatarken sut icmeye caliaiyorum hergun peynir ve yogurt tuketiyorim
Bir gun balik birgun kirmizi et tuketmeye calisiyorum hergun meyve yiyorum
Simdilik aklimda bukadar var
Bende narın tutunmaya yardimci olduğunu rahim duvarini kalinlastirdigini biliyodum nar suyu aldirdim sahada icmem

kızlar benide ekleyin inş bende aralık annesi olcam rabbim kısmet ederse..:9 yaş 31 ankara bat 26 şubat tahmini doğum 3 aralık inş hepimize kolay gelsin sağlıcakla kucağımıza alalım ıns bebişlerimizi

Kizlar Youtube da genesis sperm to baby diye aratmış izleyin 14 dk. Civarı mutlaka izlemezsiniz.....

Kızlar iyi akşamlar benim sorum olacak ben adetime bir hafta kala beta hcg yaptırdım 24 çıktı 5 gün sonra da77dwğee çok mu kötü artışı nasıl?

Icini ferah tut stres yapma birazda dikkatli davran yorma kendini her şey güzel olacak...

İnsallah canim uyumusum tv izlerken biraz once uyandim bi guzel donlenmisim ohhh :) insallah hepimiz icin hersey saglikli ve guzel olur

Kızlar iyi akşamlar benim sorum olacak ben adetime bir hafta kala beta hcg yaptırdım 24 çıktı 5 gün sonra da77dwğee çok mu kötü artışı nasıl?

Merhaba,
2 gunde bir 2 katina artan deger normal. Degerin de normal gibi gozukuyor bence ama yine de bir dr a gorunmeni tavsiye ederim.

X