2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Tatlım senin için dua edicem.inşallah bebeğin sağsalim olcak...doktorun suyunu azaltmak için endol verdi mi?benim de geçen hafta öyle bi sorunum oldu.amniyon sıvım çok fazlalaştı birden.endol kullandırdı doktorum.bi haftada normale döndü çok şükür.

evet canım bende kullanıyorum endol ben bir gün alıp bir gün almıyodum iki gün üst üste almayayım dedim ama dün gece nefes alamadım o derce rahatsızdım öle diyim karnım büyüdü bi anda suyum yine pik yaptı sanırım gece aldım onu rahtlamışım sabaha karşı :KK14:

senin adına çok sevindim canım normale dönmesi çok güzel ama benim öle bi şansın yok bebeğim yutamıyoya o sıvıyı ama benden başka kullananda varmış tek benmiyim diye düşünüyodum sağol canım rahatlattın beni inan :KK16:

ye bakalım canım ama abartma sonra benim gibi diyet yaparsın:KK30:Bende her daim aç geziyorum biraz önce yemek yiyip geldim mesela ama açım doymadım nolacak bu halim bilmiyorum:KK9:Onun dışında bir sıkıntım yok canım herşey yolunda çok şükür :KK34:

duba gibi olurmuşum sonunda.. :))) karnım şişmeye başladıya iyice abim dalga geçiyor benimle, denize sokucam seni suyun göbeğini havaya kaldırışına bakıp bakıp gülcem diyor:KK9::KK9:

evet canım bende kullanıyorum endol ben bir gün alıp bir gün almıyodum iki gün üst üste almayayım dedim ama dün gece nefes alamadım o derce rahatsızdım öle diyim karnım büyüdü bi anda suyum yine pik yaptı sanırım gece aldım onu rahtlamışım sabaha karşı :KK14:

senin adına çok sevindim canım normale dönmesi çok güzel ama benim öle bi şansın yok bebeğim yutamıyoya o sıvıyı ama benden başka kullananda varmış tek benmiyim diye düşünüyodum sağol canım rahatlattın beni inan :KK16:

Canım Allah yardı etsin hepimiz sağlıkla kavuşalım bebeklerimize inşallah..doktorun endolü ne kaar ve kaç tane içmenn gerektiğini söylemiştir , içmemezlik yapma canım o ilaç iyi gelicek sana inşallah.

20 ile 25 arası tamamlarım diyorum şahsen yapıcak bişii yok:KK53::KK37::KK49::KK52::KK53::KK53::KK53::KK53:

Baci sen yatiyorsunda 20-25 diyorsun ben yatmiyorum,yürüyorum kararında yiyorum 20 kilo olsa bari diyorum ilk başlarda 14 filandi ama baktım olacak değil hedefi yükselttim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

20 ile 25 arası tamamlarım diyorum şahsen yapıcak bişii yok:KK53::KK37::KK49::KK52::KK53::KK53::KK53::KK53:

şimdiye kadar kaç kilo aldın cnm bende 5.5 kılo aldım dıye toplamda doktorum olay yarattı. (kilolu hamıle kalanlardan oldugum ıcın )20 25 le tamamlarım demıssın ya su ana kadar ne kadar aldın cnm ona gore oran orantı yapım kendıme :)

kızlar bu son aylarda kilo alımı nasıl oluyor??

Bilemiyorum canım ama herkes 6 veya 7. aydan sonra arttığını söylüyor.bence bünyeye göre değişir ben ilk 5 ayda 10 kilo aldım şimdi biraz yavaşladı mesela.normale dönüyor.ayda 2 kilo normal olanmış.

Baci sen yatiyorsunda 20-25 diyorsun ben yatmiyorum,yürüyorum kararında yiyorum 20 kilo olsa bari diyorum ilk başlarda 14 filandi ama baktım olacak değil hedefi yükselttim

anaaammm naptınız ben korkmaya başladım :)))) şuana kadar ne kadar aldın peki?

Bilemiyorum canım ama herkes 6 veya 7. aydan sonra arttığını söylüyor.bence bünyeye göre değişir ben ilk 5 ayda 10 kilo aldım şimdi biraz yavaşladı mesela.normale dönüyor.ayda 2 kilo normal olanmış.

birde doğumdan sonra ne kadarı bizde yadigar kalıcak o önemli :))) inşallah fazlasıyla kiloları atarda öyle çıkarız hastaneden :):KK34:

Ben hepinizden fazla alıcam o garanti malesef...amann napalım ya olacakla öleceğe çare yok derler dikkatli yiyelim yine de alıyorsak alırız:KK50:

duba gibi olurmuşum sonunda.. :))) karnım şişmeye başladıya iyice abim dalga geçiyor benimle, denize sokucam seni suyun göbeğini havaya kaldırışına bakıp bakıp gülcem diyor:KK9::KK9:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:oda iyiymişşş.Benimde kapıdan falan girerken önce göbeğim giriyor sonra arkasından ben:KK53::KK37::KK37::KK53:

haftada yarım kilodan hesaplarsak tahminen 7.5 kilo ediyor :)) abooo :))) ekle birde üstüne 25 haftada alınan kiloları :)
kızz ne diyosunnn doğrumuuu aboovvvvvv:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:yandımmm yaa bukadar kiloyu neremize alıcazzz hadi aldık diyelim sonra nasıl vericezzzzz pöfffffffff:KK43:

haftada yarım kilodan hesaplarsak tahminen 7.5 kilo ediyor :)) abooo :))) ekle birde üstüne 25 haftada alınan kiloları :)

haftada yarım mı?????????????? almayalım ya o kadar yada 37 de doğuralım :p saka bı yanada da bu doktorlar valla psıkopat yapar adamı? sne kac kılo aldın cnm sımdıye kadar?

23 haftalik toplam 7 kilo; ) bide ben kilomu demeyimde öyle 50 lilerde filan hamile kalmadim.

kızzzz yok öyle demeyim falann söyle kaç kiloydun hamile kaldığında burda yabancı yok sonuçta hepimizin sonu belli burda:KK52::KK52::KK52:

şimdiye kadar kaç kilo aldın cnm bende 5.5 kılo aldım dıye toplamda doktorum olay yarattı. (kilolu hamıle kalanlardan oldugum ıcın )20 25 le tamamlarım demıssın ya su ana kadar ne kadar aldın cnm ona gore oran orantı yapım kendıme :)

Canım 22 haftada 11 kilo aldım..ilk başlarda çok alıyodum resmen ayda 4 kilo falandı bi ara.şimdi 2 kilo falan oldu ayda en son.benim doktorum kiloma karışmıyor sürekli yattığım için canım.riskli gebeyim malesef oturmak bile yasak.

X