2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Uykudan uyanmış
Gülermiş bakarmış
Annesi onu çok öpermiş severmiş
Okula gidermiş yazarmış çizermiş
Babası onu çok öpermiş severmiş
Annesi onu çok
Babası onu çok
Herkesler onu çok severmiş severmiş
Annesinin yavrusu
Kuzusu pamuğu
Annesi ninni söyler
Cankuşu dinlermiş
cnm biz de bülbül gibi degiliz oldugu kadar :))[/QUOTE]

canım bunu Kayahan ve eşi söylüyolar ben oğlumda cep tlfonuma indirmiştim hep beraber söylüyoduk :) :KK1:

Ay ben ninni minni bilmemki ya..söyleyemem de nasıl olcak o öyle...çok komik söylemeyeçalışırken gülesim gelir :KK52::KK52::KK37::KK53:

Ay ben ninni minni bilmemki ya..söyleyemem de nasıl olcak o öyle...çok komik söylemeyeçalışırken gülesim gelir :KK52::KK52::KK37::KK53:

bende ninni bilmiyorum pek ama abimin oğluna bak yeşil yeşili söyleyerek uyuturdum:) kimse benim kadar çabuk uyutamıyordu :) sanat müziği gevşetiyor çocukları öyle bir etkisi var yanii :) sonra yiğenim 2 yaşını dolduracaktı ve birgün bak yeşil yeşili söylemiş, annesi babası beni aradı:))) meğer çocuk onca zaman bir yandan da ezber yapıyormuş :))) çok tatlıydı yaaaa :)

Ahhhh saol bacim :)))))))) eskiden begen butonu vardi ne guzel bi tıkla begeniliodu simdi sacma visiler yaptilar.kimse kimseyi begenmez oldu :)

al bak bir beğenide benden geldi :))) muhabbetin öncesini bilmiyorum ama beğenesim geldi işte :)))

Bildigin sarkilari söyle o zaman, uyku getirecek cinsten yavas. :KK9::KK9::KK9: Bebek senin sesinle büyüdügü icin, sesini taniyacak sakinlesecek zaten ne söylesen. :KK1::KK1::KK1: Yani insallah öyledir, teoride öyle görünüyor. :nazar::nazar::nazar:

Uykudan uyanmış
Gülermiş bakarmış
Annesi onu çok öpermiş severmiş
Okula gidermiş yazarmış çizermiş
Babası onu çok öpermiş severmiş
Annesi onu çok
Babası onu çok
Herkesler onu çok severmiş severmiş
Annesinin yavrusu
Kuzusu pamuğu
Annesi ninni söyler
Cankuşu dinlermiş
cnm biz de bülbül gibi degiliz oldugu kadar :))

canım bunu Kayahan ve eşi söylüyolar ben oğlumda cep tlfonuma indirmiştim hep beraber söylüyoduk :) :KK1:[/QUOTE]

ben o ninniyi biliyorum, çok hüzünlü bir tınısı var ağlayasım geliyor :)

Hangi marka/model aldın ?

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Biraz eski bir araba markasi century diye bisey zamaninda joker satiyomus ama simdi satmiyor yardim icin aradim ama yardimci olamadilar Önceden çocuğuna baktigim kadinindi hep ben kullanmistim zaten almis saklamistim iki çocuk büyüdü tik yok arabada o kadar sağlam herseyi bide travel sistem oyuzden super isime yariyor su anda ama bu puseti bebek arabasına yerleştirme beni çileden cikartti :eek:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

aman cnm sonra aliriz bi marketten ..kuvetleri de bi biz almisiz heralde :)

cnm cok uzuldum insallah dogunca hemen iyilesir ... hosgeldin bu arada..

Pozisyonunu degistirmistir cnm ondan olabilir bide biz yorulunca da etmio o da yoruluyor heralde..

evet canım sonra alırız inşallah unutmayız ama:KK9:Bizden başka alan yok gerçekten bütük kadınlar kulübü üyelerine oradan ulaşabilirsiniz.:KK52:

bende ninni bilmiyorum pek ama abimin oğluna bak yeşil yeşili söyleyerek uyuturdum:) kimse benim kadar çabuk uyutamıyordu :) sanat müziği gevşetiyor çocukları öyle bir etkisi var yanii :) sonra yiğenim 2 yaşını dolduracaktı ve birgün bak yeşil yeşili söylemiş, annesi babası beni aradı:))) meğer çocuk onca zaman bir yandan da ezber yapıyormuş :))) çok tatlıydı yaaaa :)

al bak bir beğenide benden geldi :))) muhabbetin öncesini bilmiyorum ama beğenesim geldi işte :)))
Ne güzel canım ya valla ben utanıyorum sanırım ninni de bilmiyorum olmadı senin gibi sevdiğim bi şarkıyı söylerim oğluma...

Ebrucummm naber canımmm:KK9::KK16:senin hem nickinden hem de bebişe söylediğin şarkıdan yola çıkarak yeşili çok sevdiğine karar verdim doğru mu?:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Bildigin sarkilari söyle o zaman, uyku getirecek cinsten yavas. :KK9::KK9::KK9: Bebek senin sesinle büyüdügü icin, sesini taniyacak sakinlesecek zaten ne söylesen. :KK1::KK1::KK1: Yani insallah öyledir, teoride öyle görünüyor. :nazar::nazar::nazar:

Evet canım sanırım işe yarıyacak, herkesnöyle diyo.bi şarkı listesi yapıp eleme yapıcam ve bi şarkı seçicem oğluma:KK34: sanırım en doğrusu bu...

dandini dandini dastana danalar grmiş bostanayı söyleyelim gitsin canım yeni yen ninniler mi icad edicez bide amannnn:KK52::KK52:utanma kız söyle alışman lazım:KK52:

Ebrucummm naber canımmm:KK9::KK16:senin hem nickinden hem de bebişe söylediğin şarkıdan yola çıkarak yeşili çok sevdiğine karar verdim doğru mu?:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

uu ilginç bir yaklaşım :)) severim yeşili, aslında ben birçok rengi severim :) ama sanat müziğini daha bir çok severim :)

bu arada iyim yaaa resmen kurban bayramı için besiye konulan kurbanlıklar gibi habire yeme yedirilme modundayım :))) kararlıyız 3 günlük açığımızı tamamlıycaz :)) onun dışında ev iş arası mekik işte :) senden naber ?? görüşemedik bu ara ? halin keyfin nasıl?

Herkese günaydın her gün rüyamda açık büfe masalar görüyorum hep bir şeyler yiyorum eşim her sabah acayip gülüyor bana benim gibi olan var mı:KK1:

dandini dandini dastana danalar grmiş bostanayı söyleyelim gitsin canım yeni yen ninniler mi icad edicez bide amannnn:KK52::KK52:utanma kız söyle alışman lazım:KK52:

icat etmek deyince aklıma nutellanın reklamı geliyor.. ikizler anne karnında, kız olan içerde değişiklikler yapmak istiyor 9 ay orda kalıcak diye ( kızya işte :)) erkek olan icat çıkarma başıma diyor( odunya işte:))):KK9::KK9::KK9:

Biraz eski bir araba markasi century diye bisey zamaninda joker satiyomus super isime yariyor su anda ama bu puseti bebek arabasına yerleştirme beni çileden cikartti :eek:

Bu videoda kadın 3. dakikadan itibaren takıyor, markası century ama bak bakalım seninki mi?

[video=youtube;GOQzb-nhxhQ]http://www.youtube.com/watch?v=GOQzb-nhxhQ[/video]:KK1:

uu ilginç bir yaklaşım :)) severim yeşili, aslında ben birçok rengi severim :) ama sanat müziğini daha bir çok severim :)

bu arada iyim yaaa resmen kurban bayramı için besiye konulan kurbanlıklar gibi habire yeme yedirilme modundayım :))) kararlıyız 3 günlük açığımızı tamamlıycaz :)) onun dışında ev iş arası mekik işte :) senden naber ?? görüşemedik bu ara ? halin keyfin nasıl?
ye bakalım canım ama abartma sonra benim gibi diyet yaparsın:KK30:Bende her daim aç geziyorum biraz önce yemek yiyip geldim mesela ama açım doymadım nolacak bu halim bilmiyorum:KK9:Onun dışında bir sıkıntım yok canım herşey yolunda çok şükür :KK34:

X