2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın arkadaşın sorunu hakkında benim de bilgim yok ama söylediğine katılıyorum sorunlardan kurtulup yavrularimizi saglikla kucagimiza alalim insallah bu arada okula devam ediyor musun

Son düzenleme:

ayy çok teşekkür ederim çok mutlu oldum ne güzel ayakları ne güzel çorapları dünyadaki ennn güzel şey senin bebeğinle benim bebeğimin ayakları

Annisler bunlar nasil trendyolda indirime girmişler nev tak 50 battaniye 40 lira hosuma gitttiler ama almadan sizin de fikrinizi alayim dedim :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Eklentiler

• $1398586870983.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 82
  • $1398586882578.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 88
Annisler bunlar nasil trendyolda indirime girmişler nev tak 50 battaniye 40 lira hosuma gitttiler ama almadan sizin de fikrinizi alayim dedim :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bayıldım bence cok güzeller benimde kizim olsa favori karakterimiz hello kitty olurdu :) bence kesnlkle aln

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim oğlusum 20+1de 387 gramdi bence gayet iyi kilosu :)

Günaydın arkadaşın sorunu hakkında benim de bilgim yok ama söylediğine katılıyorum sorunlardan kurtulup yavrularimizi saglikla kucagimiza alalim insallah bu arada okula devam ediyor musun

Evet canim devam ediyorum kanamam falan olmadigi icin. Neyse ki hu yil sansliyim 12. Sinif tum siniflarim konularim bitti test cozduruyorum yerimden kalkmama gerek kalmıyor. Zaten 16mayistan sonra yoklar ☺ gitsem de oturcam. Ama 28. Haftamdan sonra gitmeyi dusunmuyorum okula hep yatcam. Sen napiyosun zorlaniyo musun

Kızlar bu iki bebek arabasından hangisi dersiniz? İlk resim pierre cardin ps 2020, ikincisi chicco lite way.. Alanlar var mı bebek arabası içinizde ya da daha önce kullanmış olanlar? Beni chicco'dan tek vazgeçiren şey tek yönlü olması başka hiç bir negatifi yok.. Eşyaları tamamlamaya çalışıyorum yani artık en azından neyi ne alacağımı bileyim diyorum ama sabahtır bakıyorum o kadar çok şey var ki.. hele bebek arabaları, kafayı yiycem..

Bence çift yönlü olması daha güzel istediğinde bebisini görebilirsin pierre cardinde sağlam markadir bence chicco diye takilma

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bence çift yönlü olması daha güzel istediğinde bebisini görebilirsin pierre cardinde sağlam markadir bence chicco diye takilma

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Chicco diye takılmadım canım ya.. ikisi de iyi ve bende başa baş kaldı.. Forumda eski konulardan okudum 2-3 arabadan sonra chicco lite way alıp keşke en başından bunu alsaymışız diyenler var tereddütüm onda oldu.. Sürüşünün çok iyi olduğu konusunda herkes hemfikir birde, pierre cardin ile kaldırım vs gibi engebeleri çıkma da sorun oluyormuş. pierre cardin almaya gidip chicco lite way alıp dönenlerde var. kafam karıştı çookk.. Bir tek senin dediğinde kaldı aklım, küçükken görmek istersin, sana baksın istersin bence de ne biliyim ya off...

bebişimin sesi yoktu bugün az önce mozart dinlettim tekmeler havada uçtu dünde aynısı oldu hele farklı seslerde nasıl vuruyor

yerim sıpamı yaaa...

Desene daha çok karistirdim kafani çok bebek arabalarini incelemedim henüz ama söyle biseyde var okadar kullananlar da eğer chicco tavsiye ediyorsa bisey var demektir hem biz bebegi görmek istiyozda belki o birazda etrafin tadini cikartmak ister dünyaya yeni gelmiş sonuçta ne var ne yok diye bakmasida daha iyi olabilir oyuzden senin kullanis olarak yazdiklarindan sonra da ben olsam chicco derim çünkü düşünsene sürerken arabanin tekerleğinin durmadan takildigini tokezledigini hoş değil gerçekten

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

pierre cardinin çift yönlü olması avantaj ama diğeride dediğniz gibiyse kullanımı iyiyse baya zorlayacak :)

bebek arabası bende çok düşünüyorum hala bulamadım..puseti filan herşeyi içinde olsun istiyorum

ama bilmiyorum Allahtan yatafa park yatakta karar kıldım bu araba işi çok zorlayıcı

Aynen.. Tam 500 tane model baktım eleye eleye en son bu ikisi ama karar veremedim. dediğim gibi chicco'dan memnun olan çok, pierre cardin kullanıp chiccoya dönenler var, hatta 3 arabadan sonra. Ama pierre cardinden memnun olan da var ve çift yönlü olması bence çok şiyi bir artı, ön barı... Anlayacağın sıfıra sıfır kaldım ortada, hangisi diyorum bişi çıkmıyor, yok..

bebişimin sesi yoktu bugün az önce mozart dinlettim tekmeler havada uçtu dünde aynısı oldu hele farklı seslerde nasıl vuruyor

yerim sıpamı yaaa...

Vayyyy demek seninki klasikci olacak masallah benimkide yemek yerken çok oynuyor oburmu olcak ne olacak :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Benim çarşamba 5 diğer günler 4 saat dersim var 12.20-15.10 giriş çıkışım ama ağırlık 10 dil o yüzden mecburen ayakta kaliyorum bazen gerçekten çok zor oluyor rapor mu alacaksın rapor hakkım da 12 gün falan kaldı

Aynen.. o yüzden tereddüt ediyorum ya.. Bana sorarsan pierre cardin, biraz daha fazla yer vs kaplayacak olması sıkıntı değil benim için. bazıları ağırlık konusunda da memnun üstelik. Ama bu insanlar chicco lite way için neden böyle diyorlar diye düşündüm. Haklısın, chicco'da kötü bir marka değil sonuçta bütün arabaları tek yönlü niye böyle yapmışlar ki diye düşünmedim değil. Yalnız bir kişi şikayet etmiş bebeğim bana bakacağım diye uyumuyordu, kayıyordu filan diye. bilemedim valla, böyle giderse kura çekeceğim ben

Vayyyy demek seninki klasikci olacak masallah benimkide yemek yerken çok oynuyor oburmu olcak ne olacak :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bunu duyduğuma sevindim aynenn.. :) Ben de mide hareketlerinden filan rahatsız mı oluyor ki diye düşündüm ama yok iştahlı olcaklar bencede...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…