2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

inş güzel bahçeli bi evinz olsun en azından hafta soları geleblcgnz prefabrikde olsa bizim de en büyük hayalimz biz burda iş dolayısyla bulunuyoruz bütün köyün dışı lüks villalar koaman bahçeli evlerle dolu ve heryer meyve ağacı ve burası ankara:)))

İnşallah canım benim inşallah..teşekkür ederim...ahhhh ahhh..

Bi deneyim bakiim şu çiğ bademi nasıl bişiiimiş.boşuna mı yedim kız ben o kadsr kavrulmuş bademi şimdi 5 aydır...tühhh...

Yok cnm bos yere olur mu cig dedigimiz de yine kuruyemisciye gidicen kavrulmamis alican o kadar.aman ben hic birini yemiom ev ceviz dolu kirmaya useniyom cekmecede kuru uzum badem finfik var yemiom.

cig yemen lazim cnm.

kiz bunda model yok ha normal bi on bi arka.bunun kenari yok suanda kenarina pembe cerceve orup dikilicek arkasina da kumas yapicam.esim buna
Igrenc dedi.

ay onlar ne anlar acaba. boşver ben çok beğendim çıtı pıtı sıcacık örtsün kuzun :KK16:
istesemde çıkaramam ben bu modeli:KK9:

Valla ben düğme bile dikemedigim için hiccccc orgu falan yapamam zaten yapsam giydirsem millet başka bi tarafiyla güler herhalde

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
sen bendende fenaymışsın kııı :KK9: ben gösterilince örerim örgüyü ama böyle bakınca çıkaramıyorum modeli kendim.
inş güzel bahçeli bi evinz olsun en azından hafta soları geleblcgnz prefabrikde olsa bizim de en büyük hayalimz biz burda iş dolayısyla bulunuyoruz bütün köyün dışı lüks villalar koaman bahçeli evlerle dolu ve heryer meyve ağacı ve burası ankara:)))

canımm ben ankaralıyım. ankaranın neresinden bahsediyosun özelden yazar mısın :KK23:

Herkese merhaba.Kızlar benim alt taraftta yanma değilde daha farklı şeyler oluyor.Tuvaletim çok geliyor gibi fakat az çıkıyorum.Bu aradada şiştim.yarın şeker yüklemesi yaptıracağım gidince de tit yağtırayım dedim.Onun belirtilerini bilen var mı yada başına gelen.Aksilik Dr Çarşambaya kadar burada yokmuş:KK43:

Bu çiğ badem dediğiniz normal kabuk kırılmış ama kavrulmamis olan mi oluyor. .bizde varda kirilmamis kiramadik duruyor kuruyemişcilerden kavrulmuş alıyoruz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar merhaba herkese.bisey sormak istiyorum.ayrintiliya 20+6 da gittim.ozman ayrintiliyi yapan doktor bebegimin 4-5gun onden gittigini ve 21+4 oldugunu soyledi.verdigi rapordada 30 agustos olan dogum tarihim 25 agustos yaziyrdu usg ye gore..simdi anlayamadim dogum tarihim 25 agustosmu oldu yoksa usg de boylr farkliliklar olabilirmi?? Tecrubeli arkadaslardan yorum rica ediyrum

bilen yokmu acaba???

Ay ne güzel ya..çok imrendim bak şimdi.benim öyle imkanım yok malesef olsa bi dakka durmam şehirde.pire olayını bilemiyorum tabi o iş zor görünüyo .ama lavanta da mis gibi kokar.gitsin o pireler be tez zamanda inşallah.

Valla canim biz mecburiyetten burdayiz e hazir burdayken de nimetlerinden yararlanalim diyoruz..herseyin dogali tabi ki...

Bu çiğ badem dediğiniz normal kabuk kırılmış ama kavrulmamis olan mi oluyor. .bizde varda kirilmamis kiramadik duruyor kuruyemişcilerden kavrulmuş alıyoruz

kavrulmamış olan çiğ badem canım. kabukluysa sizdeki de kavrulmamıştır.onu ye bence

Kizlar bebek arabama karar verdim sanirim. Casual cadillac travel sistem. Fikir isteyenler bi araştırın daha önceden fikri olan varsa duymak isterim :KK66:

Kizlar bebek arabama karar verdim sanirim. Casual cadillac travel sistem. Fikir isteyenler bi araştırın daha önceden fikri olan varsa duymak isterim :KK66:

Ben bugün aldım onu:KK16: çok çok içime sindi. Hafif kullanışlı. Fiyatı da uygun.:KK8:

Kızlar yardım lütfen..3 saat önce yemek yedim sanki az önce yemiş gibiyim.hiç erimedi midemdekiler , çatlamak üsereyim şişkinlikten.offf ya.gaviscon içiliyodu dimi buna?

Kızlar yardım lütfen..3 saat önce yemek yedim sanki az önce yemiş gibiyim.hiç erimedi midemdekiler , çatlamak üsereyim şişkinlikten.offf ya.gaviscon içiliyodu dimi buna?
bende bir kaç hafta önce senin gibiydim bi tabak çorba içsem sanki tıka basa yemiş gibi şişiyordum. doktoruma söyledim gavisconu günde 3 kere iç mideni onarır demişti söylediğini yaptım şimdi öyle sorunum yok çok şükür midem yanmadıkça içmiyorum :)

X