2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Yaaa bu h&m ye gittim ama iki tane zor şey alabildim hepsi güzel ama hep yazlik iki tane yandan citcitli bady aldin bi de leopar taytli bir takim vardi bayildim onu aldim çok zor bu alisveris isi yawww kaç aylik almak lazim falan diye varya iki saat cikamadim içerden :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

anaaammm çok tatlı :)) ya ama bayağı yukarı çıkmış gibi .. bende mi sorun var benim hala aşağıda:)

nasıl oldun canım?

Sağol canim benim hemen düzeldi işte ama yazık günah yani hormonlardan mi nedir ağlama uzun sürdü. Bugün kitap aldik dahi çocuk yetiştirmek diye oradada yazıyor ben daha başlayamadim eşim hamile ya hemen okumaya başladı hamilelik döneminde esinizle tartışma oluyorsa kaçının yazıyor gösteriyor artık dikkat etmeye çalışacağım benim ev durumundan kaynakli böyle tepkilerimde değişti..artık yazarak tartışacaz

Sağol canim benim hemen düzeldi işte ama yazık günah yani hormonlardan mi nedir ağlama uzun sürdü. Bugün kitap aldik dahi çocuk yetiştirmek diye oradada yazıyor ben daha başlayamadim eşim hamile ya hemen okumaya başladı hamilelik döneminde esinizle tartışma oluyorsa kaçının yazıyor gösteriyor artık dikkat etmeye çalışacağım benim ev durumundan kaynakli böyle tepkilerimde değişti..artık yazarak tartışacaz

canım benim sıkma canını 9 ayını birden hep mükemmel geçiren birinin olduğunu sanmıyorum.. hem ağlamak daha iyi geliyor bastırmaktansa .. geçen izlediğim belgeselde şey diyordu: anne gerildiğinde rahim kaslarıda geriliyor ve bebeği içerde sıkıştırmaya başlıyor, bebeğe giden besin miktarı çok çok azalıyor. buda demek oluyorki biz gerildiğimizde bebeğimiz az besleniyor, hem beyin gelişimi hemde fiziksel gelişimi yavaşlıyor. o yüzden gergin olmaktansa biraz ağlayıp açılmak bazen daha iyi... ama tabi en iyisi her negatif durumdan kaçınmak.. Allah kolaylık versin hepimize bu hormonlarla kolay değil :)

Kizlar bide ebebekde üni bayb yeni doğan islak mendil 12 paket 50 liraya aldim uygun herhalde bide chicco emzik var anne meme ucuna en çok benzeyenmis indirimden iki tane 22 liraya aldim aklinizda olsun heee bide bu a101 den büyük küvet alanlar benim gibi onlar için file varmis ama arastirip bulmak lazim eğer bulan olursa bende dahil yazalim :KK66:)

Oyy senin göbişin benimkinden de küçük dogurunca hic bisey kalmaz sende maşallah sana :KK66:

Inşallah canim:KK66: sen kac haftaliksin ki benim 21 bi hadta bile fark edio gobekte :)

Canım sen 1.5 kilo için mi ipin ucu kaçıyor diyorsun, valla o zaman benim ipin ucunu 2 km geriden takip ediyorum demem lazım.ne güzel işte azıcık almışsın, daha ne istiyosun güzelim.1.5 kilonun lafı bile olmaz :-)))

Sağol valla moralimi yerine getirdin :) Son aylar çok alırsınız diyor ya herkes ondan korkuyorum ben.. Bir de şunu farkettim yemeğe ona buna filan istekten ziyade hamileyim ben yerim psikolojisi var :) Doğumdan sonra aklı başına geliyo heralde insanın..:KK1:

Hayır hayatım.midem ve göbeğim birleştiği için göbek yukarda gibi duruyo:)))))) haha

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yazık sana yaa kıyamamm:KK43:

Valla canım bende tam anlamadım ama çok fazla almamak lazım onu biliyorum:))

Haha supermis ayni gün doğumlu olurlar belki :))

Benimki sezaryen olacak mecburi sen de sezaryen olursan olabilir :KK66: bu arada butik bebe de bebetto urunleri var indirimde begendim setleri ama marka hakkinda bilgim yok iyi mi sizler biliyo musunuz

Hayır hayatım.midem ve göbeğim birleştiği için göbek yukarda gibi duruyo:)))))) haha

sanırım bu mesajı üstüme alabilirim :))) ya hakikaten senin laptop iyiymiş, böyle kendi kendine konuşur gibi bir havan var :KK9::KK9::KK9:

Benimki sezaryen olacak mecburi sen de sezaryen olursan olabilir :KK66: bu arada butik bebe de bebetto urunleri var indirimde begendim setleri ama marka hakkinda bilgim yok iyi mi sizler biliyo musunuz

Benim henüz belli değil sezeryan olup olmicagi senin nasil belli bi durummu var ki ? Bebetto ürünlerini iyi diye biliyorum gecen battaniye sini görmüştüm hatta baya güzeldi :KK66:

Benim henüz belli değil sezeryan olup olmicagi senin nasil belli bi durummu var ki ? Bebetto ürünlerini iyi diye biliyorum gecen battaniye sini görmüştüm hatta baya güzeldi :KK66:

Benim plasenta rahmin agzini kapatiyo olmasi gereken yerde degil yani her an kanama ve erken dogum riskim var o yuzden hareket yasak mumkun oldugunca fiziksel aktivitem az :KK43: ama plasenta 6. Aydan sonra asil yerini buluyomus bnmki tam kapattigi icin doktirum kesin sezeryan olacaksin dedi ama bnm yine de umudum var dua et sen de sorunsuz dogsun bebegim zamaninda ve saglkli 😔

X