2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bu hamıle gıyım cok pahalı ya bı elbıse 140 150 bu ne surda 3 4 ay gıyıcem dıyede veresım gelmiyo ama iyicede kılo aldım olmuyo kyafetlerım sız nerden alıyosunuz

Kiyafet konusunda bende çok muzdaribim ve sikayetciyim hem çok az satan ve çeşit var hem de oldukça pahali bide ben kapaliyim son iki ay tam yaz sicagi olacak söyle en azindan pantalon üzeri tunik falan yapsalardi bilen varsa valla soylesin çok dua edicem :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tas gibi oluo karnım ben dedıgım gibi poposunu koydu ya da bası diyodum tekmeler azaldı bugun neredeyse bu durum on kez oldu 23 haftamdayım:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bol su iç ve sabah hemen doktoruna git anlat derim ben.eğer taş gibiyse kasılma onlar.ama korkma ilaçla düzeltir doktorun.

Kiyafet konusunda bende çok muzdaribim ve sikayetciyim hem çok az satan ve çeşit var hem de oldukça pahali bide ben kapaliyim son iki ay tam yaz sicagi olacak söyle en azindan pantalon üzeri tunik falan yapsalardi bilen varsa valla soylesin çok dua edicem :KK66:

Defacto ve lcw var.uygun fiyatlı.internetten de alışveriş yapılabiliyor sanırım.size uygun birşeyler varsa bir bakın isterseniz kızlar.

Tas gibi oluo karnım ben dedıgım gibi poposunu koydu ya da bası diyodum tekmeler azaldı bugun neredeyse bu durum on kez oldu 23 haftamdayım:KK43:

Hemen aklina kotu şeyler getirme sakin ol yarin doktorunu ara güzelce konuş o mutlaka sana birşeyler soylicektir ben dun merdivenden dustum mesela doktora gittim herşey normal cikti uç gün yatirmak istediler ama ben yatmadim hareketleri kontrol et dediler inatciya bugün sabahtan beri hic hareket etmedi yada ben arada kacirdim anlamadim çok şükür aksam bir iki vurdu hemen evham yapip üzme kendini yazik ikinizi de

olsun ama şimdi bu kadar alman avantaj senin için..
ben ilk gebelikte 10 kilo aldım
ama 48 kiloyla hamilee kaldım 58 le doğurdum yine çok zaayıftım yani :))
tabi bunun bana en büyük avantajı sezeryandan çabuk iyileşmem oldu
kilo oldukça iyileşme süresi uzuyor daha zor geçiyor bence sezeryan..
anladim cnm insallah cok almam o zaman cunku benimde sezeryan olucak kismet olursa.bende normal gebe kalsaydim senin gibi zayif kalirdim ne guzel ama tup tedavikerinde sistim.en son tedavimde cok iyi bakildi bana yedim ictim yattim sonuc 59 la hamike kaldim ama umrum degil tabi cok sukur bu gunu girdum ya.

Hemen aklina kotu şeyler getirme sakin ol yarin doktorunu ara güzelce konuş o mutlaka sana birşeyler soylicektir ben dun merdivenden dustum mesela doktora gittim herşey normal cikti uç gün yatirmak istediler ama ben yatmadim hareketleri kontrol et dediler inatciya bugün sabahtan beri hic hareket etmedi yada ben arada kacirdim anlamadim çok şükür aksam bir iki vurdu hemen evham yapip üzme kendini yazik ikinizi de

Ayyyy cok geçmiş oşsun canım pazartesi ilk işim doktora gitmek olcak sizinlede paylasırım rabbim meleklerimizi korusun inşallah

Ayyyy cok geçmiş oşsun canım pazartesi ilk işim doktora gitmek olcak sizinlede paylasırım rabbim meleklerimizi korusun inşallah

Tesekkur ederim canim benim inş sende de bisey yok Allahim koruyor onlari merak etme

Kızlar ıyı aksamlar bişey sorcam ıkı gundur karnım sekil degiştiriyor ben bebek poposunu kafasını dayıyo dıye mutlu oluyodum biraz arastırdım aslında erken dogum habercisiymiş doktora gitmeme cok var bunu yasayan doktoruna danısan konusan var mı

bana kalirsa poposu ya da basi cnm.

Heee iyi bari tek isiyen ben değilim buna sevindim :))

yok yok degilsin merak etme :)

bu hamıle gıyım cok pahalı ya bı elbıse 140 150 bu ne surda 3 4 ay gıyıcem dıyede veresım gelmiyo ama iyicede kılo aldım olmuyo kyafetlerım sız nerden alıyosunuz
he valla benim hic kiyafetim yok bi tane hamile pantolon um var annem almis dar paca licrali ama ustum hic yok ne giyecegimi sasiriyorum.lcw ye bak cnm su esprili tisortler var bebekli filan ben onlardan hoslanmiyorum diye almadim.
Defacto ve lcw var.uygun fiyatlı.internetten de alışveriş yapılabiliyor sanırım.size uygun birşeyler varsa bir bakın isterseniz kızlar.
defactoda hamile giyim var mi yoksa buyuk beden mi aliyorsunuz ?

merhaba arkadaslar

resımde kızıma yaptıgım buzdolabı magnetlı sus var mevlutte dagıtılacak eger hastane yada mevlut ıcın dusunursenız tanesı 75 kurus 3 gunde teslım edıyoruz ozelden msj atabılırsınız ıyı aksamlar dılıyorumEki Görüntüle 1078639

anladim cnm insallah cok almam o zaman cunku benimde sezeryan olucak kismet olursa.bende normal gebe kalsaydim senin gibi zayif kalirdim ne guzel ama tup tedavikerinde sistim.en son tedavimde cok iyi bakildi bana yedim ictim yattim sonuc 59 la hamike kaldim ama umrum degil tabi cok sukur bu gunu girdum ya.

hiç kafaya takma canım yaa. benilk hamilelikte evet zayıftım ama çok mutsuzdum psikolojim çok bozuktu hep ağlardım..
bunda çok mutlu geçiriyorum kilo hiç önemli değil.. hem kaç kere hamile kalcaz ki salla boşver..
25- 30 kilo alanlar var onlar vile eski kilolarını dönüyor..

Ya kizlar benim oglan aksamlari bol bol haraket ederdi bugun aksam oldu yok tam haraket elimi koyuyorum azicik atiyor birkez cok hafif baska birsey yok cildirsammi beklesemmi?

bana kalirsa poposu ya da basi cnm.

yok yok degilsin merak etme :)

he valla benim hic kiyafetim yok bi tane hamile pantolon um var annem almis dar paca licrali ama ustum hic yok ne giyecegimi sasiriyorum.lcw ye bak cnm su esprili tisortler var bebekli filan ben onlardan hoslanmiyorum diye almadim.
defactoda hamile giyim var mi yoksa buyuk beden mi aliyorsunuz ?

lwc da varmıs bişilerde beden kalmamıs yarın magazaya gıdeyım de bakayım en ıyısı

Ya kizlar benim oglan aksamlari bol bol haraket ederdi bugun aksam oldu yok tam haraket elimi koyuyorum azicik atiyor birkez cok hafif baska birsey yok cildirsammi beklesemmi?

Hafif de olsa vuruyomus canim hergun bir olmayabilir belki yorulmuştur bebis bence bekle derim yada tatlı birşeyler ye ozaman çok hareket ediyorlar ya etkileyebilir

bnm altta sıkıntı yok hlaa oluyo pantolonlarda ustte sıkıntı var gogus gobekten kapanmıyo :)) espirili tisortlerde banada da olmuyo gibi geliyo 30 yasındayım gıtmez gibi geliyo bana bide okulda giyinmek için istiyorum onlar spor kacar

Hafif de olsa vuruyomus canim hergun bir olmayabilir belki yorulmuştur bebis bence bekle derim yada tatlı birşeyler ye ozaman çok hareket ediyorlar ya etkileyebilir

simdi elimi koyuyorum o hafifde yok
ya bu gece uyumak yok bana bekliyicem insallah simdi tekme atarda uyurumm guzelce

simdi elimi koyuyorum o hafifde yok
ya bu gece uyumak yok bana bekliyicem insallah simdi tekme atarda uyurumm guzelce

Eğer cokda huzursuz olacaksan yazik kiyamam yakininda bi acil falan varsa baktir rahat rahat uyu

Eğer cokda huzursuz olacaksan yazik kiyamam yakininda bi acil falan varsa baktir rahat rahat uyu

Yok acil burda ne gezer belkide varda ben tanimiyom rusyadayim esimde yok yurt disinda en iyisi beklemek:))))

Canım benim teşekkür ederimm:))

X