2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Anammmmm yapmayın adamlara yahu Ben düşünemiyorum öyle olmaz olmamalı

Biliyorum aslinda ama iste garip bir psikoloji :) Ama iyi ki de yapmamisim, riski durumum vardi birkac hafta önce, plasenta da cok asagida rahim agzina cok yakin.... En iyisi hic bulasmamak modundayim.

Biliyorum aslinda ama iste garip bir psikoloji :) Ama iyi ki de yapmamisim, riski durumum vardi birkac hafta önce, plasenta da cok asagida rahim agzina cok yakin.... En iyisi hic bulasmamak modundayim.

Riskli durum başka orada öyle bir durum var ise en doğrusunu yapmışsınız. Doktor onay verdiği için rahat rahat konuşuyorum tabii ben.

12. haftaya kadar düşük riski var diye bize de yasaktı. Sonra serbest oldu

Bana da aslinda serbest su an ama insan korkunca geri toparlayamiyor. Esim az daha beklesin.
Ki ben sevgimi gösteriyorum elimden geldigince, yetsin ama di mi?

Bana da aslinda serbest su an ama insan korkunca geri toparlayamiyor. Esim az daha beklesin.
Ki ben sevgimi gösteriyorum elimden geldigince, yetsin ama di mi?

Bu da sevgini göstermenin bir biçimi, hatta bazen olmayınca eksik hissediyorum sanki. Ya da psikolojik neden olmadı yoksa artık beni istemiyor mu diye evhamlardan evham beğeniyorum Daha 1,5 yıllık evliyiz allahım bana sabır versin

Merhaba kızlar,bugun tetenoz aşımı oldumm.Dha agrım falan yok.Umarım agrımazda kadın agrırsa yada atesin olursa parol yada minoset iç dedi.Sizde oldumu agrı falan?

geçmiş olsun canım, aşı yapıldığında benim de ağrım olmamıştı. akşam yattığımda başladı, 3 gün sürdü, kolumu yukarı kaldıramıyordum. dayanılmaz bir ağrı değil ama, ben ilaç içmeden atlattım.

Canım korku başa bela düşük riski filan yoktu ama ilişkiden sonra kana gordm sonra iki gün leke bu korku yetti. .esimde hiç seyetmedi..evi topladık ya kişisel şeyleri işte alıyorduk adam prezervatifi bıraktı sanırım yapmaz oda daha bende yapmam o böyle ettiyse hıh. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tabi orasi öyle. Ben de öpmezse sarilmazsa hemen kuruntu yapiyorum. Hani benim demek istedigim cinsellik olmasa da diger yollardan sevgimi gösteriyorum. :) Hamilelikle birlikte benim evhamlarim daha da artti zaten. Dizginlemeye calisiyorum. :)

Bizde bu dediğin 2 kere oldu şimdiye kadar. İlişkiden sonra kan geldi ve 2 gün lekelenme oldu. Doktor sorun yok devam dedi. Ne bileyim biz mi çok cevgaveriz acaba :18: Çok şükür birşey olmadı. Doktor da kısıtlamayınca durmak yok yola devam dedik

Tabii ki canım herşey bu değil sonuçta

Biz de sıklığı azalmış olmakla birlikte devam ediyoruz. Peki korunuyor musunuz? Doktora ben sormadım bunu hiç aklıma gelmedi. Boşalmasında sakınca var mı acaba eşimin?

Biz de sıklığı azalmış olmakla birlikte devam ediyoruz. Peki korunuyor musunuz? Doktora ben sormadım bunu hiç aklıma gelmedi. Boşalmasında sakınca var mı acaba eşimin?

Sordum Doktorum ben diyene kadar gerek yok dedi. 30. Haftalar civarında prezervatif önerecekmiş çünkü sperm içinde erken doğuma sebep olan bir etken maddeden dolayı. O zamana kadar gerek yok dedi.

Yok canım en doğrusunu yapıyorsun. . Bizimkide mantıklı değil. .

iyi etmissin cnm ohh tatil yao biraz. .cnm ama arastirsaniz tutuyo ama neden devam etmio diye !

canım ben hamile olduğumu öğrendiğimden ber eşimin eli elime deymedi neredeyse bakireyimeşim çok korkuyor bişey olacak diye sinir ediyo beni

Himm benim esimde bebege bisey olacak diye odu patliyo konusuyorunm anlatiyorum yinede o psikolojiden cikartamadim bende aman istemezsen isteme dedim artik rahat biraktim iki haftada bir falan anca oluyo

konu tam üstüne gelmiş :) eşimi biraz önce sıkıştrıdım yok yahu adam yanaşmıyor bana...aksamda gecelıklerımı gıymıstım dısardan gelırken kapının sesini duydum hemen koridora gectım elımş dayadım duvara kapayı acıtı benı görünce öyle kahkahalarla gülmeye basladı.. bildigin evde kovalıyorum :26: neden diyorum millet 7.aya kadar devam edıyor dıyorum. kıza ayıp olur dıyor şakaya vuruyor..korkuyormuş bişi olucak diye yapamıyorum napayım dıyor ...

Hahahaaa çok fenasin heee :)

Benim esim de ahlaki olarak kendimi kotu bisi yapiomus gibi hissediyorum diodu zaten sonrasında yasak geldi simdi istese de dokunamio :)

Kızlar emzigimiz nasil ben bayildimmmm kokoş olcaz biz

Eklentiler

• $1396972364456.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 29
Emzik süper kiz bebeklerde de ne çok çeşit var..annem benim sipama alışveriş ediyor ama iki saat kiz bebekleri reyonundan çıkamıyormus...markası ne canım emzigi hangi marka almaliyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…