2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada esinizle iliski durumu ne alemde kizlar bana doktor agrilara gore yasakladi tam 25-26 haftamiza kadar

Peki sizlerde haftada kac kez iliski oluyor ayiptir sormasi:)

Hem hamileligini hem cinselligini sürdürenlere özeniyorum valla. Ben hic denemedim bile.

canım ben hamile olduğumu öğrendiğimden ber eşimin eli elime deymedi neredeyse bakireyimeşim çok korkuyor bişey olacak diye sinir ediyo beni

Bizde de tam tersi. Benim icimde korku olustu kaldi öyle.

Aynen öyle canim. Yesil mercimek iyi ki söyledin bak onu da ne zamandir yapmamistim.
Foruma üye olmakla iyi yaptim ben!
Pekmez de evet ben de iciyorum bir kasik.

Canım mantar,barbunya ye mantar içinde etle es değer diyorlar..birdr Semiz otu icinde omega 3 var diye biliyorum. .haa yeşil mercimek demir açısından. .pilavı iyi olur

Son düzenleme:
şifasını gör canım geçmiş olsun.
bana banyo yapmakla ilgili bişey söylemediler.
ilk vurunduğumda bende çok sevindim ağrımadı diye ama ertesi sabah kolum iptal olmuştu.4 gün sürdü bu.
saol cnm napim ben de sacimi yikarim tek idare ederim 2 _3 gun giderken sacimi jolelemistim bilsem yapmazdim.ayy napalim 4 gun daha sabrederiz artik.ben elim kesilmisti asi vurmuslardi ama ben hic hatirlamiom kolum agridi mi agrimadi mi ?
bende perşembe günü olmuştum,bana 2 gün banyo yok dedi,cuma ve cumartesi çok ağrıdı,pazar günü banyo yaptım,geçmiş ols canım
Saol cnm acisi yarin cikicak sanirim.

hamile kaldığında sağlık ocağına kayıt yaptırman gerekiyor..orada herşeyini takip ediyorlar aşı olacağını, günü falanda sağlık ocağında söylüyorlar... sağlık ocağındada kaydım yok deme

Bir soru sordun bin ahh isittin haline sukredicek duruma geldin :) sansina suan burda olanlarin hicbiri yapmiyor :)

amin canım inşallah iyi ki varsınız :)

Canım mantar,barbunya ye mantar içinde etle es değer diyorlar..birdr Semiz otu icinde omega 3 var diye biliyorum. .haa yeşil mercimek demir açısından. .pilavı iyi olur

oo süper o halde ben mantara bayılırım. barbunyayı da severim ama pişirmek hiç aklıma gelmezdi.
semizotununda zamanı geldi artık bayılırım. bunlarla takviye ederim inşallah çok sağol canım.

ayçayla konuşmuştuk gerçekten çok zor işlermiş bunlar anne ne kadar önemli kaç yaşına geldim anne olucam inşallah ama hala anneme ihtiyacım var :2:

ayçayla konuşmuştuk gerçekten çok zor işlermiş bunlar anne ne kadar önemli kaç yaşına geldim anne olucam inşallah ama hala anneme ihtiyacım var :2:

Kuzum aynen bende ilk öğrenmek için doktora gittik ,birde 7 aylık evliydim erken geliyor.. doktor evet bebek var deyince bir ağladım nr oldu dedi ben hazır değildim nasıl bakacam,annemde uzakta diye ağladım yaşın kac dedi 29 dedim yuh dedi..ama öyle evlenene kadar annemi yatarken minciklardim..babamın yanına yatardim tepelerinden inmezdim adamların. .bende ilk başta çok şey yaşadım doktor konusunda bile seni çok iyi anlıyorum. ..annemi cok özledim yaff

Amin cnm saol.darisi size. Kiz bizimle dalga gecti teyzesi :)

Hımmm olsun canım hayırlısıyla doğsun da bende iki haftadır köydeyim eşimle gelmiştik o gitti bn kldım biraz 23 nisana kadr dır dedi ya bakalım kayınvaldemlerdeyim köy güzel havası temz hazirandan sonrada tedaviye başlayacz hayırlısıyla inş 3 de olur donmuşlarla

Kizlar cacil dediniz benim de canim cekti :) ayrintili ultrasona girip geldim 4lu yestimin sonuchnu da aldim her sey guzel cok sukur plasentam rahmin agzini kapatiyo hala ama zamanla cikabilir dedi :)
Cinsellik bize yasak doguma kadar kanama riskimden oturu. Sonra da lohusalik. Zavalli kocacigim 💏

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen öyle birde kartla alınca insan rahat rahat alabiliyor çok düşünmeden ama nakit parada şöyle bir düşünüp öyle alıveriyorsun :)))

canım o zaman yürüyüşlere başla istersen yürümek hamileye iyi gelir.. ama tabi kendini zorlamadan, hatta imkanın varsa yüzmekte iyi gelir...

yürüyüşe başlayacağım canım evet ama havuza asla girmem hamileyken denizede gidemem bu sene yüzemem yani kısacası

aynen öyle birde kartla alınca insan rahat rahat alabiliyor çok düşünmeden ama nakit parada şöyle bir düşünüp öyle alıveriyorsun :)))
evet canım mesela ben...benimde artık şöyle bir düşünüp alma vaktim geldide geçiyor göçeceğim yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…