2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Cnm benim ilk hamileliğim belki ondan 17.ci haftamda hissettim benle aynı haftada olan arkadaşım 15. Hafta hissetmişti onun 2. ci ama bilmiyorum bana hurafe gibi geldi bende öyle duyan varmı diye açmıştımmerakımdan sanırım 2. Ci yada 3.cü çocuklarda hareketleri daha çabuk hissediliyodur ilkine göre sağlıkla gelsin bebişlerimiz başka bişey istemem

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende dün otururken 2 kere pıt pıt bişey oldu sanki :) Önce erken dedim ama insan az çok anıyo neyin ne olduğunu..:)
İlerki haftalarda dahada çok hissederiz inş..

herkese merhaba, detaylı ultrasona girdim bugün bebeğimin cinsiyeti nihayet kesinleşti kızım olacakmış

kizlar simdi nasil yapioruz hem o ay ki dr kontrolumuzu olup hem de ayrintili ultrosana
Mi giruyoz yani iki kere mi para vericez?
ilk defa duydum:) şimdi hesapladım o zaman benim 35. haftada yani 27 haziranda doğacak demektir :26::44:

Kaçıncı haftada hissettin cnm sen bide dr ne zaman doğar dedi

sahsen ben boyle bir hesabin dogru oldugunu dusunmuom kizlar bana sacma geldi

kizlar simdi nasil yapioruz hem o ay ki dr kontrolumuzu olup hem de ayrintili ultrosana
Mi giruyoz yani iki kere mi para vericez?

sahsen ben boyle bir hesabin dogru oldugunu dusunmuom kizlar bana sacma geldi

Cnm bunu ıphone uygulamasında gördüm bende bebeğim&ben adlı bi program bende inanmadım pek hurafe gibi yada araştırmalardan dolayı da olabilir bi denedim bende işte bak resmide var

hanımlar dün sonunda öğrendim (18 haftalık ım)oğluşum geliyormuş 3,5 yaşında kızım vardı bu çok güzel bi haber di çok mutluyum çok heyecanlıyım allah herkesin gönlüne göre versin sağlıkla kucağımıza alalım inş

Bugün nihayet kızıma bir seyler aldım braun ateş ölçer weevel termometre ağız bezi ve sebamed sampuan Rabbim insallah sağlıkla kullanmayı nasip eder bir de chicconun trevel sistemi vardi yeni çıkmış 1050 liraydi çok beğendim ama henüz karar veremedim

okudum cnm bilemedim yine de :)

Bende nunanın bebek arabasında chicconunda travel sistemde kaldım :26: cumartesi günü evdeyim annemle çıkıcaz bakalım bebek alışverişine

Bi azgin benmiyim yahu bnm canim cok istiyo en az haftada 2 3 bizim dr da haftada 2 normal dedi

edebiyatgamze yaş 28 İstanbul ilk sat 06.11.2013 bdt 13.08.2014 tek kız

doktor bugune kadar erkek demıstı bebege ama megerse kızmııısss :):):)
erkege oyle alıstırmısızkı kendımızı kız dıyınce "nasıl kız" olduk :):):)tabıı esım havalara uctu :)

Bi azgin benmiyim yahu bnm canim cok istiyo en az haftada 2 3 bizim dr da haftada 2 normal dedi

bende sadece mıde bulantısı oldugu zamanlar ısteksızdım ama su an hersey normal. doktor haftada bır felan dıyınce esım bıraz endıselendı, yapmasakmı bıse olmasın felan demeye basladı ama oda normale dondu. hıc oyle aylarca ara felanda vernedık :) azgınlık konusunda sana arkadasım yanı :):)

Ayni bizim gibi olmuş sun tek fark benim esim dumur oldu :)

Senindemi kız???
Bizde ben ve kayınvalidem hariç herkes kız istiyordu. bitek ikimiz oğluşumuz olsun diyorduk.
Eşim oğlan olduğunu duyunca, tabii ki sevindi ama kız olduğunu duyunca verdiği tepki bambaşkaydı

Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı, hayırlı evlat olmalarını nasip etsin inşallah : )))

Hareketlerini hissetmeye başladınmı?

arkadslar aranızda detaylı ultrosana gırenler var,benım randevum var fakat anlamadığım su,dr um kendısı yapmıyor bu konuda başka uzman bır ksıı yapıyrmus,bu kışı madem uzmansa benım tekrar ultrason sonuçlarımı kendı doktoruma göstermeme lüzum varmı,çift muayene ucretı ıstıyorlar bu nedenle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…