2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

dokunup sarilmasina niye itiyorsun, ilerisini ister diye mi? itme adamı bak ben de çok isteksizim ama sarilmak, şımarmak çok iyi geliyo... :)

ay evet balcalıya gittim..annemlerde dedi bana git kızım ayıp değil yardım al dediler ama şimdi daha iyiyim şükür..

Dün tatlıyı biraz fazla yedim galiba...Gece tv izlerken karnımda bişeyler dolaşıyordu sanki..Umarım gaz felan değildir..Ama değildi sanki yaaa
Okadar çok kendimi dinliyorumki...Bakalım önümüzdeki haftalar nasıl olucak..:) Heyecanla bekliyorum tekme atacağı günleri..İnş. bu hissettiğim bebeğimdir..

dokunup sarilmasina niye itiyorsun, ilerisini ister diye mi? itme adamı bak ben de çok isteksizim ama sarilmak, şımarmak çok iyi geliyo... :)

ne biliyim dokunduğu zaman çok rahatsız olmaya başladım halbuki çok severdim ama düzelmem lazım bi an önce

bu arada kızlarr demekki sadece isteksiz olan ben değilmişim..
çok zor bir durum..
benimde eşim bişey demiyor ama ben üzülüyorum yaa..
daha yaklaşık 5 ay var nasıl olucak bilmiyorum
4.5 aydır sayılıdır bizimde (

Biz de oyleyiz eşim cok korkuyor o istekli olsaydı bile bende tık yok

kızlar bi ara aynı isteksizlik bende de vardı,yorgunluk bişey olur korkusu ki bi kez benimde lekelenmem olmuştu ilişki sonrası ağlama ataklarına girmiştim...ama eşim düşkündür benim, bana bişey demese de bu durum onu yıpratıyodu.. bence uzaklaştırmamak lazım şimdiden eşleri çünkü son ayda ve doğum sonrasında zaten zorunlu bi uzaklaşma olacak onun için bu aylarda stok yapmak lazım yoksa çiftler arasında bebeğin sorunlarıyla birlikte gerilime ve uzaklaşmaya sebep oluyo bi kaç arkadaşımda gördüm yaşadıkları yabancılaşmayı

pfff neyse ki yalniz diiliz, bazı internet sitelerinde cinsel hayatın daha da canlanması gerektiğini okuyunca iyice anormal hissetmeye başlamiştim.. tamam ilk 3 ay öyle de, 4 bitti çoğumuzun...ve göbüşlerimiz bile daha tam çıkmadi... neyse düzelir herhalde :)

telaşa gerek yok canım ne alacağına karar verdikten sonra alma kısmı basit. zevkli olmaz mıı... dünyanın en güzel zevklerinden:))

ben 16. haftamda doktora gittim. artık hissedebilirsin dedi. hakkaten hemen hissettim. doktor en geç ihtimalini söylemiş.. magnezyum hapı kullanmak istemiyorsan içeren besinlerden tüket bol bol. günlük 350 mg tüketmek lazım magnezyumu

iyidir canım yaaa bu ara yoğun çalışıyorum pek fırsat bulamıyorum foruma girmeye.. iç iç şifa olsun. daha dur belkide sadece kaşıntıdır. er yada geç hepimizde bir miktar olacak umarım çok çok olmaz... :26:

kuzucuklar kasmayın o kadar kendinizi ben bir sitede ilişkinin doğumu kolaylaştırdığını okumuştum. biz daha önce hiç kısıtlama gtrmdk eskisi gb devam daha öncede bir sorun yaşamadım ama tabiki düşük yada erken doğum riski olanlar dikkat etmeli onun haricinde zararı yok

normalde hiç aklıma dahi gelmiyor birde sarılırız öperiz filan o olay benim aklıma gelmiyor..ama dedikleri gibi olay anında bir değişik oluyor yani ben

daha önce olmayan şeyleri hissediyom gibi ama yapmasamda aklıma gelmez..gerçi 3 defa oldu erkeklerde sanırım korkuyor

ya birde kanama olayından aklıma şey geldi benden ilk olduğunda kan gelmemişti acaba bu kan o kan olabilir mi ?

kesinlikle katılıyorum sana

kızlar 3 gündür ağlıyorum
moralim çok bozuk
2. çocuğuma hamileyim.
ama 3,5 yasındaki kızım 1 haftadır konuşurken takılmaya başladı
1 sene önce aynı sorunu olmuştu 1 ay sürmüştü ..sonra geçti..neden olduğunu hiç çözemedik.ama çok kötüydü..hiç konuşamıyordu
şimdi o kadar kötü değil fakat cümle başlarında takılma oluyor yada uzatma
acaba kardeşi olucak diyemi böyle oldu...ödüm kopuyor eskisi gibi kötü olucqak diye..
su andada zaten dışarıdan belli oluyor takılması
üff ya
:...25:

sanırım çoğumuz zarardan dolayı kaçınıyor değliiz, istek azaldi. mesele o. yani en azından benim açımdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…