2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar bişey sorucam ben 17 haftalık oldum ve geceleri hangi tarafıma yatarsam orda sertlik oluşuyor rahatsızlıktan hep dönüyorum sol tarafa yatın diyolar ama ben sırtüstü çok rahatım ne yapacağımı şaşırdım 3gündür uykusuzum sertlik olması ii değil diyolar korkmaya başladım dr u mu arasam acaba??

ya ben ayrıntılı ultrason konusunda hala kararsızım çok gerekli mi diyee.. bu arada ankarada pahalıymış yaaa burda 200-250

canım bildiğim kadarıyla doktorlar 20.hafta civarlarında herkese tavsiye ediyorlarmış zaten ayrıntılı ultrasonu ama mecbur bırakmıyorlarmış.Gidersen faydası olur zararı yok bence o haftalarda.Normal hastanedi ultrasonda görünmeyen herşey detaylıda görünüyor ve bebişini çok net ve renkli görüyorsun.Ayrıca bukadar parayı veriyorsun evet ama ultrasona bakma süresi 35-40 dk sürenler bile oluyor.Yani bizim hastanedi gibi hemen 5 dk bakıp hadi bebek iyiymiş diyip kapatmıyolar.

acaba cinsiyeti konusunda bi başka doktorada gitmek nasıl olur... bugün ben öğrenicem doktor görebilirse.. ama okadar çok cinsiyeti önce başka sonra başka söylenen çocuk varkii güvenim sarsıldı..

evet öyle hakketen bende öğrensem bile bişey alamıycakmışım gibi geliyor,

ayrıntılı ultrasonda daha net görünür ama...

öyle tabi daha uzun süre görüyorsun hemde ben bebeğime günlük tutuyorum belki oraya yazacak koyacak anılar birikmiş olur ... yaa bi kaç kere renkli olan ultrasonun zararlı olduğunu duydum ondan kararsız kaldım

canım sola yatarsan bebeğin oksijeni daha iyi alır ve kan dolaşımı için sola yatmak daha iyiymiş düz yatmayı önermiyor doktorlar ama kendi doktoruna bi danış istersen ben düz yatınca nefesim daralıyor

Kuzum takma kafana boyle soylentileri...hem cok degil ki kilon..12 16kilo arasi en ortalama kilo..boyle seyletle kendimizi strese sokup bebisi uzmeyelimmm..kilo gidecek sonuctaaa
Ben 2sini de goruyorum nolucak simfii
yani evet çok kilo almayı daha doğrusu gereksiz kilo almayı asla ben de istemem ama ne yazıkki ben normalde de çarçabuk kilo alan biriyim. inşallah her şey sağlıklı bir şekilde ilerler...
Aynen bennnnn
hod geldin cnm.kizin hayirli olsuu n
Bn 50 kiloyla basladim simdi 16+2yim 4 kilo aldim o ark larin bana ne der artik malesef bir cagla sikel bi ebru sanli olamadik :)
onlarin derdi kilolari isleri cunku..ama bizim derdimiz bebisleeerrr..kilo gider yeyerki bebis iyi olsunnnn

Amin cnm.hos geldim..kizin hayirli olsun)))
gittim tatlim iki ayri dr.a daha kiz dedi onlarda
Suprizzz yapmis kizin sana cnm..zaten 10 12hftalardan yanilma payi cok..o snda dk bi cinsiyyet soylese bile alistirmadiktan sonra sorun yokk bence..hayirli olsun kuzun Insallajhh
3numarami buyumus?? O odem yapmistir cnm ondan oyle olmustur.1numara neyse de 3numara odemden olur ancakk
evet kesinlikle ayak 1 numara büyüyor doğumdan sonra
ve bel kalınlaşıyor kesinlikle
maalesef
Belmi kalinlasiyor????? benim belim ince degildiki iyice kalimlasirsa vay halimeeee (((
ya ye boşver
walla ben hiç kısmıom..canım ne isterse yiyorum :)
ama kafana takıosan tadınlık yersin sende
ama korkma veriliyor kilolar
hele ilk bebekte
o heyecanla panikle daha da zayıflıyosun
ben de hic kismiyorum cnm bisey isteyince doyana kdr yiyorum..aldigim kilo simdilik 2 3kilo arasi gidip geliyo ama kilo alicaga benziyorum.ama olsun bebis iyi olsun kilo gider diye dusunuyorum

14.30da ... 4 saat kaldı... kalbim küt küt...:18::18::18: bütün gece bölük pörçük rüyalar gördüm, pipi gördüm habire:)))
Rndvuya az kalmissss hafi oyrenitsin insallah hosterir kendisiniiii
pipi mi kuku mu,, çok güldüm rus takvimi çin takvimi kana göre bakma duydumda bunu ilk defa daha neler duyacağız bakalım, hayırlısı diyelim
Nub teorisi takvimler gibi degil cnm..dklar bile 12hftlarda nuba gore yorum yapiyor uzun ve dikse erkeye benziyor cikinti asagidaysa ve paralelse kiza diyorlar.bu bilimsel bisey evet ordaki kizlar da yanila biliyor ama dklarin da ne kadar yanildigini bizim topikten bile gormek oluyooo
oooo canım daha neler var anlatmaya kalksam 9 ay geçer doğuma gireriz zatenbiz yeşil-sis le beraber göbeğimizin üstünde yüzük bile çevirdik puhahahhaha
yuzukmu???? Nasil?? Onu karistiriyorum ben hep ya nasil olunca kiz ya erkekti???

inşallah canım sağol

az önce yeni bir test öğrendim.. iş yerinde beni çağırdılar iki koltuk gösterdiler. birine otur dediler. bende oturdum. hep beraber gülüşerek kızzz dediler. meğer minderlerinin altına birine makas birine buçak koymuşlar. makaslıya oturursan kız, bıçaklıya oturursan erkek :)))))

Allahım neler icat ediyorlar:))) ayrıca makas bi tarafıma batmadığı için şükrediyorum şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…