2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

haydar amca yorumlarsa fena yorumlar ama

yani annemin teorisi o yönde bakalım doktorum ne diyecek...

ilk pıt pıtları 7 haftalıkken hissettim, şimdi günlük 3-4 defa rahat hissediyorum canım....dürtüyor annesini...
yerim ben onu ya Allah gönlünden geçeni nasip etsin canım hayırlı evlat olsun hepside

14.30da ... 4 saat kaldı... kalbim küt küt...:18::18::18: bütün gece bölük pörçük rüyalar gördüm, pipi gördüm habire:)))
hah bukadar olur ya ofise gelir gelmez ilk baktığım şey rüya tabirlerini açıp erkek pipisi görmek nedemek diye baktım bende rüyamda erkek bebek gördüm pipisini falan tövbe tövbe iyice bilinç altımıza girdi

bende hissediyorumda hissettiğimi mi hissetmiyorum acaba... :44::44::44: hani "kedidir kedi" repliği varya en ufak hareketlilikte "gazdır o gaz" deyip geçiyorum kendime

hahahahh çok alemsin bugün öğreneceksin o kıpırtı kedi mi?gaz mı?yoksa erkek bebiş mi?benim içime doğan ne biliyomusun?bence kızın olacak senin

ofis bilgisayarının geçmişini sıfırlamayı unutma gören yanlış anlar filan ne demekmiş bende merak ettim

bende hissediyorumda hissettiğimi mi hissetmiyorum acaba... :44::44::44: hani "kedidir kedi" repliği varya en ufak hareketlilikte "gazdır o gaz" deyip geçiyorum kendime

bakalım cinsiyeti ne olacak....

gaz mı bebek mi öğreniriz artık

benimde bu hissetiklerim gazsa artık vay bana vaylar bana

günaydınlar, nub teorisi ne ki ilk defa duydum,,

erkek istiyorsun galiba allah gönlündekini verir inşallah
amin canım hepimizin gönlüne göre olur inşallah.Nub teorisi yaz kadınlar kulübü arama yeri varya yukarda veya Google yaz çıkıyo zaten.Ultrason görüntüsüne göre bebeğin pipisi mi yoksa kukusu mu var diye bakıyorlar oradaki çıkıntıya görebu avrupada çok yaygın bir yöntemmiş ve genelde tutturuyorlar

ofis bilgisayarının geçmişini sıfırlamayı unutma gören yanlış anlar filan ne demekmiş bende merak ettim
merak etme siliyorum aynı şeyi düşündüm bende berekete bolluğa kısa zamanda alınacak çok sevinçli habere bol rızka delaletmişgörüyomusun bir pipi nelere kadir biz doğarken 1-0 yenik başlamışız

bayanlar cok yazamıyorum ama takipteyim... cinsiyeti hala öğrenemeyenlerdenim.... ben de bakayım su dediğinize bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…