2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

pipi mi kuku mu,, çok güldüm rus takvimi çin takvimi kana göre bakma duydumda bunu ilk defa daha neler duyacağız bakalım, hayırlısı diyelim

pipi mi kuku mu,, çok güldüm rus takvimi çin takvimi kana göre bakma duydumda bunu ilk defa daha neler duyacağız bakalım, hayırlısı diyelim
oooo canım daha neler var anlatmaya kalksam 9 ay geçer doğuma gireriz zatenbiz yeşil-sis le beraber göbeğimizin üstünde yüzük bile çevirdik puhahahhaha

evet canım o zamana 19 haftalık olacak , geçen gittiğimde küçük demişti 11 marta büyür dedi,
inşaallah kesin söyler ya umarım 2 hafta daha bekletmez...
banada 7 nisanda söyleyecek güya.Ama eğer söylemezse Eyüp ekiciye gidicem ben bu adam herşeyi biliyor.

evet canım o zamana 19 haftalık olacak , geçen gittiğimde küçük demişti 11 marta büyür dedi,
inşaallah kesin söyler ya umarım 2 hafta daha bekletmez...

ben 16 haftalığım ve bugün öğrenirim diye düşünüyorum, sen kesin öğrenirsin canımm merak etme

kızlarrr bu lansinohun fiyatına bakan var mı ?? ben internette 40 gr lansinoh 29 tl diye gördüm...

Herkese merhaba umarım güzel anne ve bebeklerinin keyfi yerindedir 17. haftada olmama rağmen hala cinsiyet netlesmedi 15 te erkek demisti doktor bu hafta pipisini nerde düşürdün dedi ama kız olduğu da net değil gerçi cinsiyeti bizim için önemli degil rabbim sağlıkla doğmasıni nasip etsin herkesin yavrusunu benim yavrumu insallah

doktorum kesin konuşmayı pek sevmiyo emin olamıyor yine olamaz diye endişe ediyorum,
inşaallah bebişim kocaman olmusturda gösterir....

acaba cinsiyeti konusunda bi başka doktorada gitmek nasıl olur... bugün ben öğrenicem doktor görebilirse.. ama okadar çok cinsiyeti önce başka sonra başka söylenen çocuk varkii güvenim sarsıldı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…