2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hiç üzülme ben ilk doğumda 25 kilo aldım
sonra hemen zayıfladım
50 kilo oldum tekrardan
şimdi de gene hızla kilo alıyorum
ama bu sefer sanki daha fazla alcam gibi
şimdiden 8 kilo aldım napcaz bilmiom

ya ben çok kilo alırsam bunalıma girerim aynaya bakamam psikolojim bozulur hamur işi,kızartma,ekmek vs.hepsini kesmem lazım ama nasıl keseceğim hamileyken çok zor canı istiyo insanın

onların önüne özel yemekleri geliyor bi kere
sürekli sağlıklı besleniyorlar
e şimdi benim canım öğlen kuru fasulye yemek istemio e ne yicem evde ne var abur cubur onlara sarıyorum tabi
çikolata ,dondurma,antep fıstığı
dün yarım kilo antep fıstığı yemişim televizyon izlerken...sonra kustum tabi
benimkide böle aşırı çok yiyorum sonra midem bulanıo...ama hep açım

ya ben çok kilo alırsam bunalıma girerim aynaya bakamam psikolojim bozulur hamur işi,kızartma,ekmek vs.hepsini kesmem lazım ama nasıl keseceğim hamileyken çok zor canı istiyo insanın

ya ye boşver
walla ben hiç kısmıom..canım ne isterse yiyorum :)
ama kafana takıosan tadınlık yersin sende
ama korkma veriliyor kilolar
hele ilk bebekte
o heyecanla panikle daha da zayıflıyosun

tatlım yazdıysan özür dilerim şimdiden görmedim..
nerdensin, kaç haftalık hamilesin?
ilk bebişinmi :))
satın batın kaç
listeye ekliyim hem seni

Sakaryada yasiyorum 18. Haftadayim. Ilk hamileliğim .22 yaşındayım 10 aylik ewliyken hamile kaldim dr a gittim bana yumurtalarin tembel catlamamis dedi bende hemen olmaz cocugum die korunmayi birakrim ve adet sokturucu ilac werdi ictim bekliom hala regl olmadim bi test yaptim pozitif akıllı dr um anlamamis vel hasıl kelam böyle başladı hamileligim :))

ya ye boşver
walla ben hiç kısmıom..canım ne isterse yiyorum :)
ama kafana takıosan tadınlık yersin sende
ama korkma veriliyor kilolar
hele ilk bebekte
o heyecanla panikle daha da zayıflıyosun
inşallah dediğin gibi olur canım kendime bakmaya çok dikkat ediyorum gece gündüz yağlanmaktan(çatlayacağım korkusuna) Kırkpınar güreşçileri gibi geziyorum bi doğuralım da hayırlısıyla inşallah

kızlar Ebru şallı sadece kivi yiyerek geçirmiş hamileliğini neredeyse.Bu mankenler falan bebeklerini düşünmüyorlar sadece kendilerini düşünüyorlar boşverin siz onları sadece kivi yiyerek hamilelikmi geçirilir

ooo siz kıza doymuşsunuz zaten :))) benimde iki yeğenim var biri kız biri erkek... erkek olan çok yaramaz kız olan hanım hanımcık :))

canım senin bugün kontrolün kaçta?merakla bekliyorum hadi bakalım hayırlı güzel haberlerle gel bebişin cinsiyetini öğreneceksin bence bugün yaz bize

kesin yani....zaten kızlara o kadar çok seçenek var ki , benimki oğlan olacak gibi o yüzden hiç kız eşyalarına bakmıyorum ...baktıkça içim gidiyor ....
canım sana doktor mu söyledi oğlan olabileceğini?Bana tahminde bile bulunmadı hiçbişey bilmiyorum.Dün nub teorisi yorumlayan topikdeki kızlara ultrason görüntümü yolladım erkeğe benzettilerdüşün ne hallere düştüm.Nerdeyse Haydar dümene göndericem bebişimin ultrason görüntüsünü o belki yorumlar çıkıntının ne olduğunu hahahahha

ayy çok hoşsun hiç gülesim yoktu....

doktorum 2 defa benzetti salı günü kesin söyleyecek inşaallah,

2.doktorum annem de bebeğin pıtpıtlarını erken hissettiğim için senin oğlun olacak dedi,bende kendimi hep erkeğe odaklamış vaziyetteyim,

ismi bile hazır tabi sadece benim tarafımdan

aaa bende hissediyorum hareketlerini seyirme gibi pıt pıt benimkidemi erkek yoksa

aaa bende hissediyorum hareketlerini seyirme gibi pıt pıt benimkidemi erkek yoksa

yani annemin teorisi o yönde bakalım doktorum ne diyecek...

ilk pıt pıtları 7 haftalıkken hissettim, şimdi günlük 3-4 defa rahat hissediyorum canım....dürtüyor annesini...

canım senin bugün kontrolün kaçta?merakla bekliyorum hadi bakalım hayırlı güzel haberlerle gel bebişin cinsiyetini öğreneceksin bence bugün yaz bize

14.30da ... 4 saat kaldı... kalbim küt küt...:18::18::18: bütün gece bölük pörçük rüyalar gördüm, pipi gördüm habire:)))

yani annemin teorisi o yönde bakalım doktorum ne diyecek...

ilk pıt pıtları 7 haftalıkken hissettim, şimdi günlük 3-4 defa rahat hissediyorum canım....dürtüyor annesini...

bende hissediyorumda hissettiğimi mi hissetmiyorum acaba... :44::44::44: hani "kedidir kedi" repliği varya en ufak hareketlilikte "gazdır o gaz" deyip geçiyorum kendime

günaydınlar, nub teorisi ne ki ilk defa duydum,,

erkek istiyorsun galiba allah gönlündekini verir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…