2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah cnim gözün aydin farisi benim gibi daha his edemeyenlerin başina.... Erkek bebisinn hareketini nasil tarif edersin cnm.... Benim ilk kizimi hissettigimde karnimda donmesi şeklinde vurma şeklindeydi paşami merak ediyorum....

haklısın boş yere endişe yapıyorum ama napım elımde tsk ederım bıraz rahatladım

Canım ablamlar 20 haftada biz hissettik deyince bende hic beklemiyordum 20 haftalık bi olsun hissedeyim oğluşumu diyordum
Bu gün bana ben burdayım anne dedi resmen aaay nasıl güzel acaba hergün hissettirirmi melegim kendini cok merak ediyorum inşallah her gün tekmeler darısı sizlere canım

gözun aydın canım ben daha hıssetmıyorum ya fazlada kilo almadım ufff :KK14::KK14:

:)))) evet hıçkırmaya başladıklarını biliyordum ama bunu hissedebileceğimizi bilmiyordum:) sanırım benim minik bugün hıçkırıyordu :) ayyyy öyle olmuş olsun lütfen... perşembe günü doktora gittiğimde bunu mutlaka sormalıyım sizlerle de paylaşırım inşallah :)))
ayni yerde ayni saniye aralıklarla bisey mi hissettin :)

haklısın boş yere endişe yapıyorum ama napım elımde tsk ederım bıraz rahatladım

Ben sana diyorum ama ben senden çok evhamliyim birazonce acilden geldim bugün bi temizlik yapayim dedim noolduysa belinebbucak saplanir gibi agrilar dedim yoksa bunlar sanci mi hemen isi biraktim dinlenmeye aldim bu seferde alttan biraz batma hissettim akintimda artmis Dr da bebisi gördüm ya içim rahatladi yorma kendini önemli bisey görünmüyor dedi öyle rahatladim....

Yaaa..:KK43: Bugün sabah kalktım oturma odasında koltukta uzanıp ilk defa kendimi dinledim, belki bişeyler hissederim diye ama yok :KK43: Hamile kaldığımı da anlamamıştım ben, hormonal bozukluklarım vardı zaten hiç beklemiyodum ve mide bulantısı, kusma vs gibi belirtilerim de olmadı hiç Karnım da yok, çocuğu ultrasonda görmesem inanmayacağım bende olduğuna :) Hamileymişim, çocuğum olacakmış gibi gelmiyo hala ya, 16 hafta olmaya 2 hafta var daha bakalım, inşallah bende duyarım..

merak etme cnm benmde öyle :) ultrasonda görüyorumda inanıyorum hamile olduğuma bakalım ne zaman hissetcez ama doktor bana 20. haftalarda hissedersn demişti

Yarin kont gidicem bakalim insallh hala kizdr tahmin :) degismez erkek diye bnm dr um cok uzakti yarin yakin birine gidicem ilk ke insallh begenirim yoksa digerine devam yolu olmasa mukemmel ama yolda 1 saat . Hickirik fln hisetmek icin erken ark lar minik kipirtilar hisedersiniz anca allah askina 100 200 gr bisiyin o kadar kimildadigini hissetmek mumkun mu heveslenuyoruz bnde ilkinde oyleydim de simdi. Beklemedeyim soyle bir 1 kilo olsun gorun siz hareketi simdi hissetim dedikleriniz karinca gezintisi kalacak :)))

Kızlar..
Alışverişlerimize minik minik ve erken başladığımız için
renklerimiz daha çok beyaz ve sarı ama olsun..
:KK9::KK9::KK9:

Artık erkek renklerine boğuluruz..
:KK76::KK76::KK76:

$IMG_5884.jpg $IMG_5905.JPG $IMG_5903.JPG $IMG_5898.JPG $IMG_5897.JPG $IMG_5893.JPG $IMG_5890.JPG $IMG_5889.JPG $IMG_5887.JPG $IMG_5908.jpg

Canım ellini koyup beklediginde olmuyor sanırım kahvaltımı yaptım bilgisayarın başına gectim erkek bebek kıyafetlerine bakıyordum
Göbek deligimin yanından 4 parmak koy sag tarafımdan vurdu ben 20 haftayı bekliyordum herkes o zaman hareket eder dedigi icin
Cok şaşırdım cok güzel bize keşke sık sık hatırlatsa kendisini darısı sana canım

Amin inşallah... Bir de kucağına aldığını düşün, nasıl bişeydir acaba diye meraktan ölüyorum ben, bitse de hamilelik çabucak çıksa ordan diye :) Tabi Allah sağ salim tamamlamayı nasip etsin hepimize..

merak etme cnm benmde öyle :) ultrasonda görüyorumda inanıyorum hamile olduğuma bakalım ne zaman hissetcez ama doktor bana 20. haftalarda hissedersn demişti

Valla ben çok sabırsızım ya.. Çıksa ya artık, nasıl bişey, ben sen görünce ne hissedeceğiz diye eşimin bile başının etini yiyorum:) Hayırlısı bakalım, inşallah en yakında hissederiz.

günaydın arkadslar,forumda bebeklerının hareketlerını hısseden arkadslar olmuş,ben 18.hafta ıcındeyım,henüz bırsey hısetmedım,sızlerın duyumsadığı hareket, tekme atması mı,seyirme mi?Tam olarak hıssettıgınız sey nedir?Bırde kız veya erkek bebekde bu hareketlılık zamanı farklı mıdır?:emir_bebek:

günaydın arkadslar,forumda bebeklerının hareketlerını hısseden arkadslar olmuş,ben 18.hafta ıcındeyım,henüz bırsey hısetmedım,sızlerın duyumsadığı hareket, tekme atması mı,seyirme mi?Tam olarak hıssettıgınız sey nedir?Bırde kız veya erkek bebekde bu hareketlılık zamanı farklı mıdır?:emir_bebek:

günaydın canımm ben de 18. haftama girdim bugün tekme gibi bir şey hiç hissetmedim daha ama seyirme gibi kalp atışı gibi bir şeyler hissediyorum arada ama tam olarak işte bebeğim diyemedim,,ki benim bebeğim çok hareketli ultrasona her girdiğimizde kıpır kıpır hiç sakin durduğunu görmedim :) çok merak ediyorum ama yaa ne zaman tam olarak hissedebileceğiz acaba? senin cinsiyeti ne canım?

hepsi çok guzeller canım güle güle giysin osman tuğramız :)

günaydın canım ,

bende dün bebeğimi hissettim kalp atışı gibi seyirme oldu, arka arkaya hiç durmadı 5 dk falan sürdü,çok güzeldi,

ben erkek bebeklerin daha erken hareketlendiğini biliyorum kızlar biraz daha geç ,
benim ablam kızına hamileyken 5. ayında hissetmişti hareketlerrini,annem erkek kardeşime gebeyken 2 aylıkta hissetmiş....

canım hepsi çok güzel sağlıkla kullansın bebişinn:KK9::KK9:

günaydın kızlar....

bu hafta sonu bebeğim için alışverişe çıktık,oyun parkını yatağını,uyku setini,avent yeni doğan biberon setini aldık..
babymall de hepsi indirimdeydi,mart sonuna kadar devam edecekmiş,ankarada olanlar bi uğrasın derim..
göğüs pompasını falan alıcaktım ama bir türlü karar veremedim,elektrikli mi manuel mi alayım diye öylece kaldım,siz nasıl almayı düşünüyorsunuz,çevrenizde kullananlar neyi tavsiye ediyor,yardımcı olurmusunuz??

günaydın canımm ben de 18. haftama girdim bugün tekme gibi bir şey hiç hissetmedim daha ama seyirme gibi kalp atışı gibi bir şeyler hissediyorum arada ama tam olarak işte bebeğim diyemedim,,ki benim bebeğim çok hareketli ultrasona her girdiğimizde kıpır kıpır hiç sakin durduğunu görmedim :) çok merak ediyorum ama yaa ne zaman tam olarak hissedebileceğiz acaba? senin cinsiyeti ne canım?

bır ay once erkek demıstı doktor,4 gun once ıze kız dedi:)))))))):emir_bebek:

günaydın canım ,

bende dün bebeğimi hissettim kalp atışı gibi seyirme oldu, arka arkaya hiç durmadı 5 dk falan sürdü,çok güzeldi,

ben erkek bebeklerin daha erken hareketlendiğini biliyorum kızlar biraz daha geç ,
benim ablam kızına hamileyken 5. ayında hissetmişti hareketlerrini,annem erkek kardeşime gebeyken 2 aylıkta hissetmiş....

benımde kız,o zaman bekleyecegız daha:emir_bebek:

X