2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

cnm Allh bebğini sana bağışlasın inşallah. kısmet böyleymiş , zarar vermez cnm çok örneğini duydum kendı kendıne kayboluyormuş.
ufak kanama ile atan da duydum ama dıger bebeğe zarar gelmiyor Allahın izniyle..

hayırlısıyla gel cnm inşallah, deneyımlerını beklıyorum bende ıkı hafta sonra gidicemm

canım ben hurmanın çokkk faydalı olduğunu biliyorum....ama...doğumu yaklaşanlarda erken doğuma sebep olabiiyormuş...doğumu kolaylaştırmak için de yeniiliyormuş.....ama tabi emin değilim...netteki bilgiler....

Son düzenleme:

Cnm hayırlı haberlerle gel inşallah
bu testlerin sonuçları pek. Güvenilir
değil Tatlim..bende ekim annesiydim 2013
Bizim bir arkadaşın bebisinin down sendromlu
olduğu söylemişlerdi ama doğduğunda bebisin hiçbirşeyi
yoktu o yüzden arkadaş hamileligini uzuntuyle gecirdi
bebeğini her haliyle kabul ediyorsan hiç birini yapturma
Tatlim ben de ikili testi yaptırdım keşke hiç yaptirmasqydim diyorum

çok heyecanlı ya :) sen de yarın artık öğreniyor olursun inşallah gösterirse :) benim çevremde de doğum yapan herkes erkek doğurdu, yarın yaz mutlaka sonucunu :)

Çok faydalı Cnm ama düşük riski olanlara iyi
gelmex çünkü hurmada dogumu tetikleyen madde
var tabi bir ikitanenin zararı olmaz hurmayi son qylarda yemeyw
baslak lazım bebis içinde faydalı ben hamileligimde biraz
abartarak yefim 32.haftamda erken doğum sancilarim tuttu
ama kızım 40+1 de doğdu

çok heyecanlı ya :) sen de yarın artık öğreniyor olursun inşallah gösterirse :) benim çevremde de doğum yapan herkes erkek doğurdu, yarın yaz mutlaka sonucunu :)

hemde nasıl heyecanlı kızım günleri sayıyor bir an önce geçsinde öğrenelim diye :))
inşallah gösterir canım sağolasın, yarın mutlaka yazarım..

cvb ın için sağol canım....Allahımdan gelen herşeye razıyız ....napalım rabbin hakkımızda herşeyin ennnn hayırlısını nasip etsiz....Allahımın izniyle de güzel haberlerle gelirim inşallah sizlere....

benimde oğlumdan sonra 1 kızım olacakmııışşşşş. çççoookkkkkk sevinçliyiiiiiiimmmmmmmm

Ayyyy cok sevındımmmm süper yaa bır erkek bır kız Allah ıkı meyveyıde tattırmış ne güsel benımde oğlum var bunu kız olsun dıyorum tabı sağlıklı olsun önemli olan o ama kızım olsun cok ıstıyorum ben ucuncuyude denemıyecegım ıcın son şansım o sebepten ıstıyorum ıns kız olur allaha herkesin gönlüne göre versın

Ist dey sen hangı Dr a gıttın CNm cunku cok erken ogrenmıssın ya cok guzel

Son düzenleme:

İnşallah hayırlı güzel haberlerle dönersin canım. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısı nasip etsin.

inşallah canım benim Allahımın izniyle paylaşıcam inşallah güzel haberleri sizinle...

Ekım annesıydım derken kaybettın sanırım bebegını ya bu düşük olay ları cok oluyor gunümüzde cok acı artık yediğimizden mı ıctıgımıDen mı bılmıyorum..

Evt ya maalesef su test olayları cok doğru degıl o yuDen bende hıc ınanmıyorum benım komşuma da don sendromlu demısler ılk bebegını altı aylıkken doğurdu ve ıkı gun yaşadı gı ıcın bu ıkıncıydı ve ne olursa Allah tan deyıp doğurdu hıc Dr un dedıgı gıbı bır olay yok cocuk sapasaglam bıde bunu uc ünlü ayda soluyorlar dor tuncu aya dogruda senden göbek kanı alıp yıne test ıcın beklıyorsun sonuc bebek oluyor bes aylık test te dıyorkı yüzde doksan down sendromlu artık bes aylık cocugu nasıl öldürüyorlar bılemıyorum ınsan uc dört haftalıkken bıle aldırmaya kıyamıyor can dıyıp günahına gırmeyeyım dıyor Dr lar bes aylık bebegı nasıl kıyıp ta öle canına kıyıyor anlayamıyorum

hemde nasıl heyecanlı kızım günleri sayıyor bir an önce geçsinde öğrenelim diye :))
inşallah gösterir canım sağolasın, yarın mutlaka yazarım..

Ins ögrenırsın yarın CNm ıcınden hangısı gecıyor he bıde benım yengem bes buçuk aylıkken ogrendı cınsıyetını yanı göster meyebılıyorlar o yuDen fazla da heyecan yapma tabı ıns ogrenırsın

hemen hemen herkes minişlerini cinsiyetini öğrenmiş inşallah bugün bende öğrenirim son 2 saat girdim heyecandan öleceğim hemde 2 test güzel güzel haber alırım onun da biraz üzerimde heyecanı var ... hazan86 sanada çok sevindim oğluşun olacağına :)

İnşallah kız olur senindeee İstanbuldayım canım. Central Hospital a gidiyorum kontrole(Kozyatağı) doktorum mormalde başak hanım ama. ikili test için mustafa KIR a gitmiştim o soyledi. Mustafa bey sanırım başka hastanede de çalışıyor. İnşallah öğrenirsin sende en kısa zamandaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…