2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben bu sefer bayağı abarttım akşam sabah yiyorum cevizi ama deneme amaçlı abarttım yarına kdr yiyeyimde dr ne diyecek sonra yavaşlarım biraz :)

kızlar ben resmen sayarak yiyorum günlük 2 tane ceciz 5 tane kavrulmamış badem 5 tane de fındık her gün sayıp koyuyorum gün boyu gidip geldikçe ağzıma atıyorum beyin gelişimi için çok çok önemli, ama tabi fazlasını yiyerek de boşa kilo almak istemiyorum :18:

Gunaydin arkadasim :)) ne guzel masallah sana nazar degmesin :)) bende yemek istiyorum ama bes haftadir mide bulantilari ve istahsizlik hic bisey yiyemiyorum ve kendimide suclu hissediyorum ( ama gecince ins yicem hepsinden :)))

Insallah canimm daha 9aylik surece coookkkk var geri kalan 7ayimizda daha saglikli beslenelim insallahhh bebishlerimizide sagsalim kucagimiza alalimmm...Allahin izniyleee.....
kizlar kilo aldinizmi hic?????

günaydınlar

duygu ben de senin gibi sayarak yiyorum hem de aynı miktarlarda
ben bir de iki kuru kayısı ve 5 tne kuru çekirdekli siyah üzüm yiyorum
doktor cevizi abartma dedi zaten
iki tane ye dedi hergün

Insallah canimm daha 9aylik surece coookkkk var geri kalan 7ayimizda daha saglikli beslenelim insallahhh bebishlerimizide sagsalim kucagimiza alalimmm...Allahin izniyleee.....
evet aldım 3 kg tatlım :26: iştahım cok kabarık mıde bulantısı olmayınca... cok sık yeme ıstegı dogdu sonuc 3 kg

tahminen bir kilo aldım ben
güya ilk üç ay hiç kilo almamak lazımmış

gerçi benim bir arkadaşım ilk üç ay hiç kilo almayıp hamileliği 23 kilo ile kapattı ama
yine de kiloma dikkat edesim var
nasıl olcaksa artık

evet aldım 3 kg tatlım :26: iştahım cok kabarık mıde bulantısı olmayınca... cok sık yeme ıstegı dogdu sonuc 3 kg

Ben kilo almaya bayaaaa musait biriyimmm..hamile kalmadan once 8kilo vermistim 60a indi ama normalim 54 55oldugu icin yine kilolu his ediyordum kendimi simdi de 60im ama soracagim hani 20 kilo 25kilo aliyor ya hamislerrr aranizda dogum yapan coktur ondan soruyorum en fazla hangi aylarda aliniyoo kilolar.ben simdi kendi hesabimla simdi almadiysam bundan sonraki aylara her ayi 2kq.dan son ayi 3 4kilodan hessp yapiyorum 15 falan ediyooo.oyle olursa sukur ederimmm sordugum ilerki aylarda 5 6kilo birden alinan ay oluyormukiii

ben aldım hemde o kusmalarıma rağmen almışım nasıl becerdim bunu bende bilmiyorum çok fazla meyve yiyorum acaba omu yapıyor anlamadım :)

en cok kg alınan ay 20.hafta ıle 34.haftalar ole ayda 5 kg sanmıyorum obez gıbı yemek lasım kı o kadar sısılsın max 2-3kg alınır heralde cnm bende bu durum ters tepıyo 20.haftadan snra ayda max 1 kg alabılıyorum cunku bebek gelısmeye baslayınca benım mıdeme yer kalmıyo yyemıyorum elımde olmadan ....

günaydın kızlaaaaaaaar

nasılsınız ?

ya ben cevizdi fındıkdı hergün yiyemiyorum.. süt de içmiyorum son günlerde.. nesguik alsam diyorum ama aranızda içen var mı faydalı olur mu sizce :44nda bi çok vitamin var yaaa
bu arada beni,m sürekli midem kalkıyor ama çıkarmıyorum çok şükür.. belki de bunlar daha iyi günlerim bu arada bende aldım 1 kilo falan şimdiden

ya bu konuda benim de kafam karışık en son gittiğimde 6+6 günlüktü.. tam iki hafta sonra tekrar kontrole gittim 9+5 günlük dediler.. 14 günde 8+6 olmuştur diye düşünüyordum niye daha farklı oldu :44: benim zaten SAT da karmaşık ne zaman doğum yapcam ben bebeğim yeterli gelişiyor mu nasıl anlayacağım kafam çok karışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…